Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar sevi..

Liepa22

cik garlaicīgai dzīvei vai cik lielam psihopātam jābūt? lai pietuvinātu viņa sajūtas savām, jāved mīļākais laulības gultā, lai pieķer un jāatmet tā šmugulēšanās ap vīra telefonu. Lai ir paīstam. Izjutīs, sapratīs. Ja nav desa, ir ļoti bērnišķīgi pieaugušie cilvēki. Kas viņš, totāls krokodils, joprojām vajag visa veida sieviešu uzmanības apliecinājumus ieskaitot pērkamās dāmas... hmm.


Pienenu_puuka

Mīlošās un veselīgās attiecībās cilvēki:

1) Nedara to, kas otram varētu sāpēt vai, ja kaut kādu iemeslu dēļ pirmo reizi izdara, tad pārtrauc to darīt, ja otrs ir informējis, ka viņam tas nav pieņemams. Par krāpšanu tā kā visiem skaidrs, ka to nedara nopietnās attiecībās...

2) Ja cilvēks grib, bet nevar/nespēj pārtraukt darbības, kas otru sāpina, tad tā ir atkarība, psiholoģiskas problēmas, kuras pieaudzis cilvēks sāk risināt.

Visi pārējie varianti notiek tad, kad cilvēkam nav cieņas pret otru, nemīl otru, savs ego ir pirmajā vietā, psiholoģiskais bērns, nav nobriedis u.c.

Ja autore saka, ka viss esot labi attiecībās un seksā, bet džeks šādi izpaužas, es sliecos domāt, ka džekam ir psiholoģiskas problēmas, kuras viņš risina ar citu sieviešu palīdzību. Vai nu vīrietim mazvērtības kompleksi, nav iztrakojies jaunībā, vajag adrenalīnu un kas tur vēl. Tie ir iespējamie varianti, bet to kā ir patiesībā zin tikai viņš, ja vispār pats apzinās un saprot. Var arī nesaprast. Un, protams, ka tam ir iemesls. Saistīts vai nesaistīts ar autori, nezinu. Nolasās, ka nav saistīts ar autori.

Vīrs uzvedas kā psiholoģiskais bērns - "piedod, mammīt, tagad būšu atkal labs puika". Un pie sevis nodomās, viņa jau piedos, kur tad muks, pabļaustīsimies un atkal būs labi. Tātad jums jau ir ieslēdzies rituāls/cikls. Notiek nedarbs, vīrs tiek pieķerts, strīds, salabšana, medus fāze un atkal viss no gala. Un nē, autore, Tev nav viņš jāved pie dakteriem vai jārisina problēmas viņa vietā. Tas jādara viņam, bet neizskatās, ka viņš ir ieinteresēts to darīt... Autore, Tev ir jāpārtrauc šī emocionāli-seksuālā līdzatkarība.

Ja būtu tikai krāpšanas fakts ar dzīvu sievieti, tad tur varētu domāt, kas un kāpēc tā notika. Te ir arī web čata meitenes, kurām viņš maksā un nē, neviens man neieskaidros, ka tas ir normāli, esot attiecībās, kurās ir regulārs sekss. Pat, nav obligāti jābūt mīlestībai tajās attiecībās, vīrietim pietiek ar vienu sievieti. Izņēmums - ja grib baigi pamēģināt kko, kas otram nav pieņemams, piem., anālais sekss. Tad var laist pa kreisi, lai to izmēģinātu. Nu, 1x, 2x. Bet tādi parasti nemaksā čata meitenēm. Pa kluso dročīt pie porno, web čata meitenes - to dara sapņotāji, tie, kas dzīvo ilūzijās un kko sev kompensē ar visu to. Kuri meklē un skatās, kādi kurai pupi, vāvere, kā viņa skatās, kā gorās utt. Un pie vainas nav nevis atsaucība vai neatsaucība gultā no partneres. Autore varētu katru vakaru mainīt tērpus un veikt anālo, orālo, bdsm, taču šādi tipi turpinās meklēt citas sievietes...

Vari autore man rakstīt PZ. Esmu bijusi līdzīgā situācijā.

Papildināts 15.06.2022 15:11:

Man personīgi liekas, ka šī tā saucamās uzticības tēma ir stipri pārspīlēta.

Ja pāris dzīvo kā draugi, kaimiņi vai ģimenes locekļi, tad, jā, bet, ja pāris sastav no vīrieša un sievietes ar seksuālām vēlmēm un mīlestību, tad nekas nav pārspīlēts. Divu cilvēku intimitātē nav vietas trešajiem.

Un katrai savs. Man labāk, lai tad vīrs ir stulbs, iedzer ik pa laikam, spēlē datorspēles un, kas tur vēl nepatīk citām, bet mani novērtē kā sievieti seksuāli un neizjauc mūsu emocionāli-seksuālo intimitāti.

Čalis varbūt nemaz nav babņiks, vienkārši agri "iekritis" un nav izdauzījies. Katram jau laikam tas, ka "visām ir gareniski, nevienai nebūs šķērsām" atnāk kaut kā savādāk, vai kaut kāda klikšķa smadzenēs, vai zināma skaita, vai kāda zīmīga atgadījuma tajā jomā. Bet līdz tam neko nevarēsi izdarīt. Baro kā gribi, vienalga uz mežu lūrēs.

Ja autore saka, ka viss labi, tas nebūt nenozīmē, ka arī otram tā šķiet. Mēs zinām vien vienas puses viedokli.


Autorei. Kura pēc skaita Tu viņam esi?

dezavu
Viņš arī apgalvo,ka viss labi..es par to runāju ar viņiem simtiem reižu.. īpaši pēc pirmās reizes..tad es visu centos analizēt galvā.katru momentu,kas tajā laika notika mūsu attiecības..vai bija palikušas "sliktākas" tās..bet tā nebija..viss bija labi..es taču saprotu,ka pagale viena nedeg..bet analizējot no pirmās reizes, tur nebija pat strīdi par ikdienas sīkumiem..nav tā ka,mums sex būtu tikai zem segas,tumsā un viena pozā..tā noteikti nav..es vēl saprastu,ja pēc dzemdībām es būtu kautkāda depresija,nekopta ..ar lieko svaru..bet tā arī nebija..es pēc pāris mēnešiem jau biju tikusi atpakaļ pie savas presītes ..gāju uz solāriju/skropstām/nagiem..visu laiku esmu par visam aktivitātēm ..bet tik un tā sanāk,ka vīriešiem ar to laikam nepietiek..varbūt ja saka,ka viss ir labi,bet būtība melo pats sev..kaut apgalvo,ka vaina nav manī..

starix

Es nezinu,cik seksuāli partneri viņam bija pirms manis..viņš visdrīzāk tik un tā samelos..

Papildināts 15.06.2022 21:34:

Bet attiecības ar mani ir pirmās ..

starix
Ir ir šitais tipisks babņiks.

Es arī apprecejos agri. 19 gadi mums bija. Un nodzīvojām kopā 20 gadus un ne reizi man nebija tādu problēmu. Pat telefonā pāris reizes ielīdu, nekā tur nebija. Nevienas draudzenes, skolasbiedrenes vai čata pļapu. Nebūtu es viņu pametusi, vēl aizvien dzīvotu uzticīgi. Tagad apprecējās otrreiz un viss ir ar viņu šajā ziņā kārtībā. Sekss nav visiem vīriešiem galvenais. Ir citas prioritātes.

Bet es zinu dažus labus, kas nepakautrēsies pat sievas draudzenes pavedināt. Un izmantos katru mazāko iespēju lai tik nolaistu pa kreisi. Un tas nemainās kā bija 25 tā arī 45 gados... Lai gan viņus pieskata un ved uz terapijām un runā, nekas nelīdz.

Man pašai tās ir otras attiecības..otrs seksuāls partneris..bet no tā nenāk vēlme,ka gribas kautko mēģināt jaunu un skriet nezin ko..lai gūtu kautkadu pieredzi vai celtu savu ego..man tas liktos nepieņemami..ja gribas baudīt dzīvi,ko neesi izbaudījis jaunība..var tik vienkārši izšķirties un tad baudi,cik gribi un dari,ko gribi..

Ja nebūtu bērni, tad jā, vienkārši. Tagad nemaz nav tik vienkārši, ja viņš negrib šķirties arī no bērniem.


Patricia L

Liepa22
Nu, bet pasaki to viņam, ka izšķiroties varēs darīt, ko grib. Bet atbilde ir zināma. Viņam nevajag tās citas beibes ilgstoši, bieži, kopdzīvei. Viņu apmierina kopdzīve ar Tevi. Tikai netiek galā ar šo savu "vājību". Un 100 punkti viņam ir zināma atbilde, kāpēc to dara, tikai Tev nesaka. Nevēlas vēl vairāk sāpināt. Zini, kāda būtu godīga atbilde? Negribu būt monogāms. Patīk citas sievietes, gribu citas sievietes. Bet ģimeni tikai ar Tevi. Un visdrīzāk šlūks, kamēr stāvēs. Tagad droši zina, ka Tu piedosi, pēc tam būs medusmēnesis. Super taču.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429269