Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cīņa ar sevi..

Liepa22

starix
Tad jau sievietes arī var tā mazdrusciņ aizlaist pa kreisi un lamāt viņas par to nevajag?

Riparia

Liepa22

Nu, tad beidzot beidz grābstīties ap to viņa telefonu? Jo, tiklīdz paņem, tā uzreiz problēma klāt.

lota parastā
Tad jau sievietes arī var tā mazdrusciņ aizlaist pa kreisi un lamāt viņas par to nevajag?
Es to vairāk ar sarkasmu ieliku.

Visi var visu ko, tik jārēķinās ar sekām.

"pats sev nevar izskaidrot,kāpēc tas viss notika"

Šis daudz izskaidro. Kamēr viņš nespēs ne sev, ne Tev atklāti pateikt, kas notiek viņa galvā (un tur, lejā), viss turpināsies. Vari viņam tā arī pateikt: "Kamēr pats sev neatzīsies un man godīgi neizstāstīsi, kas tev notiek ar intīmajām tieksmēm, mājās nerādies."

Tā ir diezgan bieži dzirdēta ķibele, īpaši vīriešiem - nu grūti viņiem izprast pašiem savus instinktus un emocijas, un vēl grūtāk par to atklāti runāt, tāpēc nostrādā strausa "galvu smiltīs" efekts. Spriežu gan pēc sevis, gan daudziem citiem vīriešiem, ar ko bijusi darīšana un kas pēkšņi sāk sabotēt it kā normālas attiecības un "paši nezina, kāpēc tā dara". Bet būtu jāzina. Reizēm zina, bet neprot atrast pareizos vārdus, lai runātu par tām nedaudz "tabu" tēmām, un arī baidās, ka ja pateiks patiesību, tas tikai saasinās situāciju.

Var mēģināt "burkāna metodi" - pamest priekšā kādus pieturas punktus, ko te jau minēja; pajautāt "Varbūt tev kaut kas neapmierina mūsu intīmajā dzīvē? Varbūt ir mazinājusies tieksme pret mani, un ir tieksme tikai uz kaut ko jaunu?"

Ja neņemam vērā parasto lietu - ka intīmā tieksme starp partneriem bieži mēdz ar laiku samazināties, ir vēl arī psihoneiroloģiskās īpatnības, kas šo procesu var pamatīgi pastiprināt līdz pat tam, ka cilvēkam būs tieksme tikai uz svešiniekiem, bet tiklīdz partneris ir kaut cik iepazīts, tā tieksme var nokrist pat līdz nullei. Un to cilvēks tiešām nespēj kontrolēt, tas ir instinktu līmenī. Intīmajā sfērā ir tik daudz dažādu izpausmju un sīku "noviržu no vidējās normas", katrs gadījums ir unikāls, tāpat kā nav divu vienādu gaumju un garšas sajūtu. Tomēr ir svarīgi, lai cilvēks pats to spēj sevī identificēt un atklāti pateikt, un lai partneris neuztver to personīgi. Tam, ka tieksme pret partneri nokrīt tik zemu, ka vairs nespēj izturēt un jāskrien meklēt labāku intīmu pie citiem, var nebūt pilnīgi un galīgi nekāda sakara ar to, kā partneris izskatās, uzvedas utt. Bet mēs, cilvēki, jau mēdzam visu uztvert personīgi; ja pateiksi "Piedod, bet tu vairs man nešķiet intīmi pievilcīga", tad sekos aizsvilšanās: "ak tad es tev neesmu pietiekoši laba, ak tad tā tur ir smukāka un patīk tev vairāk". Bet nē, tam var nebūt nekāda sakara ar to, ko kurš grib un fiziski spēj kontrolēt. Mēs esam bioloģiskas būtnes un mums ķermenī ir lērums mehānismu, par ko mums nav ne jausmas un vēl mazāk - kontroles. Emocijas pie malas un objektīvi novērtēt, kas notiek. Kā teica viens gudrais - cilvēks, kas neprot sadzīvot pats ar sevi, nepratīs arī sadzīvot ar otru.

Pēdējās izmaiņas: martiniks, 01.07.2022 00:41.

A ko tu ar pirmo reizi nesaprati?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429269