Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Autokrēsliņš un autokrēsla pamatne

Linda.Kuz

Sveiki Pie saviem sapņu ratiņiem esmu tikusi pirmdzimtajam. Vienīgā lieta, kas pietrūkst ir autosēdeklītis un tā pamatne. Esmu staigājusi pa veikaliem un arī dzirdējusi dažādus viedokļus tomēr īsti netieku skaidrībā. Diemžēl manai mašīnai nav iestrādāti ISOFIX stiprinājumi. Biju cerējusi iegādāties sēdeklīti ar tā pamatni, lai atvieglotu ikdienas pārvietošanos. Esmu redzējusi, ka Cybex/MaxiCosi u.c. firmām ir sēdeklīši ko var stiprināt ar drošības jostām. Jautājums - vai iespēja stiprināt ar drošības jostam ir tikai kā papildus iespēja/pluss pamatnei vai arī autosēdeklīša pamatni drīkst stiprināt TIKAI ar drošības jostām? Vai tas īšti nebūs tik droši? Domāju, ja manā auto NAV ISOFIX stiprinājumu vai ir jēga censties meklēt autosedeklīša pamatni? Liels paldies no nezinīša par atbildēm

kukainis

Man bija tāda pati situācija. Nopirku Axkid Babyfix, ļoti priecājos ka bija tā pamatne.

Astoņmizu zobgrauzis

Linda.Kuz
var stiprināt arī tikai ar drošības jostām. Tas, protams, jādara pareizi - pamācībā uzzīmēts.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Pameklē šeit pat forumā atsauksmes par Klippan Kiss plus. Lielisks krēsliņš, ar pamatni, ko var stiprināt ar jostām, savukārt pašu krēsliņu tad varēsi vienkārši ielikt, izņemt.

Upene

Sususuris
Pavisam jaundzimušajam man Klippan Kiss riebās (dēļ neērtajiem mazā krēsla rokturiem).

Axkid babyfix gan ir lielisks, pamatni var sprādzēt arī tikai ar jostām.

Man tikko piedzimušam bija krēsliņš no ratu komplekta, tāpēc par rokturiem neko nemācēšu komentēt, bet īsti gan nesaprotu, kas tajos varētu būt tik neērts.

2 mēnešu vecumā pārgājām uz klippan, tā kā izmantojam arī ieliktni jaundzimušajam un viss bija ok.

Papildināts 15.06.2022 16:57:

Sapratu. Laikam tas, ka nevar uzmaukt uz rokas.

Upene

Sususuris
Jā. Tieši tas. Man ļoti nepatika, ka ir nevis ciets rokturis kā ratu krēsliņam, piemēram, bet tās ļurīgās izvelkamās plastmasas ļackas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429281