Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Impulsu kontroles traucējumi

wintersadness

wintersadness

Vai kāds ir saskāries? Kā cīnījāties?

wintersadness
Pastāstīsi tuvāk, kā izpaužas?

wintersadness

Kad uznāk dusmas un aizveras jumtiņš, nevari vairs sevi kontrolēt un sarunā tādas lietas, kādas patiesībā nedomā. Pēc tam ļoti liela vainas sajūta.

ciibina

wintersadness
Man bija, vismaz uz to pusi. Aizčāpoju pie psihoterapeita uz vizīti, jo bija vel dažādi simptomi, man gan diagnoze ir trauksme, bet kopš ar prātu apzinos, ka tas nav no "vnk slikta diena", bet kas nopietnāks, dzeru prātam vitamīnus un dusmu lēkmes vairs nav bijušas. Vīram, tad vel draugam, bija ļoti smagi ar mani tad dzīvot, es gan zinu kad man tad sākās, bet vairāk esmu priecīga, ka tas ir beidzies.

Whatever you think your life is going to be like, just know it's not gonna be anything like that.

wintersadness

ciibina
Paldies par pieredzi! Es apmeklēju psihoterapeitu, bet bail tik un tā, ka atkal var uznākt.

Kad uznāk dusmas un aizveras jumtiņš, nevari vairs sevi kontrolēt un sarunā tādas lietas, kādas patiesībā nedomā.
Nu, vismaz agrāk, tas saucās par nesavaldību Un tad ļoti palīdzēja paškontrole.

wintersadness

Jay.Lee
Kā tieši paškontrole izpaudās?

wintersadness
Man tēvam ir kas līdzīgs, nav ārstēts. Uztraukuma brīžos nāk tādi kā tiki, kā kas... grūti paskaidrot. Mūzdienās jā, var apārstēt, ne izārstēt.

Galvenais saprast tā nav tava vaina, tas ir nekontrolējami un "kļūdz" nervu sistēmā.

wintersadness

Es nezinu, vai tikai nesavaldība tā ir. Psihoterapeite nosauca par impulsa kontroles traucējumiem.

wintersadness
Paškontroli trenē. Nu, un vēl domāšana līdzi visam, ko saki. + pārbaudīt vairogdziedzeri, vai nav hipofunkcija, jo tas var izpausties agresijā, jo stimulējas kortizola izstrāde. Trenēšana izpaužas, kā jau trenēšana - var vienkārši padzert ūdeni, elpot un skaitīt līdz desmit. Kā kuram palīdz.

Papildināts 15.06.2022 16:53:

Saulziede
Uztraukuma brīžos nāk tādi kā tiki, kā kas... grūti paskaidrot.
Autore jau raksta par citu. Tiki un līdzīgi būs kas cits.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429309