Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Impulsu kontroles traucējumi

wintersadness

Jay.Lee
Ir nesavaldība un ir nervu problēmas, ja ir problēmas ar nerviem, tad savaldība un veselais saprāts nelīdz, jo uz to mirkli saprāts atslēdzas. Lai uzzinātu, kas tieši tas ir jāaiziet pie psihologa ( man psiho speciālisti jūk, te vairāk tas, kas ir mediķis nevis tas, kurš parunājas)

wintersadness

Saulziede
Visskumjākais, ka tuvi cilvēki cieš bez iemesla.

Papildināts 15.06.2022 16:57:

Jay.Lee
Tajā laikā nevar nekam līdzi domāt, nevar padzert ūdeni, paelpot, jo to visu nevar vairs ne apturēt, ne apdomāt. Kā jau teicu - jumtiņš aizbrauc, kā migla galvā. Pēc tam atjēdzies un saproti, ko esi sadarījis un uznāk liela vainas sajūta.

Papildināts 15.06.2022 17:00:

Saulziede
Psihoterapeits tas ir - nu tas ārsts.

Jay.Lee
Nepiekritīšu, jo tādi kontroles zudumi var būt arī verbāli.

Papildināts 15.06.2022 17:04:

wintersadness
Piekrītu, tuviniekiem ļoti grūti.

solar wind

wintersadness
Apzinatibas prakse var loti palidzet. Tas loti strada - spet apzinaties savas emocijas, ari dusmas un niknumu, tiko to saproti, ta ir vieglak sevi saprast un emocijas menedzet. Ansis Stabingis strada un maca apzinatibas praksi, painteresejies pie vina.

https://aumprakse.lv/

wintersadness

solar wind
Izklausās labi, paldies!

solar wind

wintersadness
Loti derigi kursi, man loti palidzeja sevi izprast un varu teikt, ka dzives kvalitate uzlabojas loti uzskatami.

wintersadness

Bet ko darīt tad, ja jūti, ka dusmas tuvojas? Es zinu, ka vajag to apzināt. Un vajag kaut kā izlikt laukā pirms tā sprādziena.

dundurs7777

Nezinu,varbūt izklausās smieklīgi, bet varbūt kādam šis palīdzēs. Kad uznāk dusmas, es iztēlojos, ka nopūšu sveces(var pūst arī īstās) Izlasīju kaut kad kaut kādos padomos. Un man tas reāli palīdz. Pirms tam mēģināju gan skaitīšanu, gan ūdens dzeršanu, dziļo elpošanu, īsti nelīdzēja.

wintersadness

dundurs7777
Super, šis ir ļoti labs padoms - paldies!

Alija

Vai fiziska aiziešana no konflikta vietas nepalīdz?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429309