Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Impulsu kontroles traucējumi

wintersadness

wintersadness

Alija
Nav tādas konflikta vietas, tas viss ir manā galvā.

Alija

Tā vienkārši - ēd mierīgi un harmoniski ar ģimeni vakariņas un pēkšņi sāc kliegt uz vīru "Tu mudaks tāds, idiots nelaimīgais..." un tad atkal nomierinies?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

wintersadness

Alija
Es dusmojos uz vienu cilvēku, bet izlieku uz citu.

Šovakar cīnos, izrakstu savas dusmas laukā.

Nu vispār tā varētu būt, ka, uzsākot iet uz psihoterapiju, manī sāka rasties emocijas un diemžēl ne tās labākās, bet stiprākās gan.

Papildināts 15.06.2022 20:19:

Alija
Bez maz vai apmēram tā sanāk. Tikai ilgāk tā izlāde un pēc tam vainas asaras.

Alija

Ok. iegooglēju. Skaidrs, ka runa nav tikai par emociju nesavaldīšanu, bet vispār grūtībām apturēt jebkādu rīcību. Domāju, ka psihoterapeita uzdevums būtu ne tikai diagnosticēt, bet arī palīdzēt saprast, ko ar to darīt.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

wintersadness

Alija
Ieteikumi bija - izrunāt, izrakstīt, apzināt, saprast utml. Tagad cenšos to darīt.

solar wind

wintersadness
Ja jūti, kad tuvojas varbūt palīdz elpošana. Nopērc tădas bērnu spaidāmăs bumbiņas, var koncentrēt savas dusmas uz bumbiņu un to nikni spaidīt....un pabrēkt uz bumbiņu

Papildināts 15.06.2022 20:34:

Psihoterapija var izvilkt āră spēcīgas emocijas, tas ir normāls process. Tas nozīmē, ka terapija strādā

wintersadness

solar wind
Apsmējos, kad iedomājos sevi brēcam uz bumbiņu Paldies, tas bija tieši vietā.

Papildināts 15.06.2022 21:12:

solar wind
Jā, mani savā laikā brīdināja, ka psihoterapija var visu ko izvilkt dienasgaismā. Būs labi, šovakars pagaidām ir mierīgs, jo izrakstīju laukā dusmas.

wintersadness

Ja Tu esi uzsākusi terapiju, tad Tev ir savs terapeits ar kuru visus radušos jautājumus pārrunāt/uzdot.

Noteikti nevajag tagad sākt meklēt un skatīt visādus kursus un citu cilvēku pieredzes - tas tikai radīs nevajadzīgu sajukumu.

Papildināts 15.06.2022 21:32:

Un Tev terapeitam būtu jāpastāsta, ja meklē/izmanto kaut ko papildus. Un jāvienojas ka rīkoties dienas, kas ir starp terapijām. Kā rīkoties, ja rodas x sajūtas, utt. Sagatavot kopā plānu.

Tas ko gribu teikt - jāļauj terapeitam darīt savu darbu un ar viņu jāsadarbojas, un sadarbība jāveido esot max atklātai un uzticoties. Tev tomēr specifiska situācija un nevajadzētu ļaut tā no malas visiem izteikties un kaut ko Tev ieteikt.

Lai izdodas.

wintersadness

humra
Paldies, domu sapratu. Jā, nebiju iepriekš iedomājusies sastādīt tādu plānu. Noteikti par to runāšu nākamajā sesijā. Šoreiz jau man bija ieteikumi parunāt ar kādu par to, vai izrakstīt laukā, saprast, kas tieši ar mani tajā brīdī notiek, apzināt notiekošo. Nu un tā kā man nebija, ar ko parunāt, ierakstīju šeit...

solar wind

wintersadness
Nu vot, tad nopērc to bumbiņu un turi mājās viegli pieejamā vietā. Kad sāksues dusmas, grāb bumbiņu un sāc brēkt uz to un varbūt tas situăcijas absurdums palīdzēs un ar laiku iemācīsies savaldīties bez bumbiņas. Ar kaut ko ir jăsāk...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429309