Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai izdosies fundamentāls " psiholoģiskais" remonts ?

zilas_debesis

kino

Ja būtu uzkrājums remontam, tad es teiktu, ar steigu tūlīt to naudu arī izlietot pie šīs cenu katru dienu celšanās un inflācijas. Ar steigu. Ja jāpārdod daļa īpašuma, lai iegūtu līdzekļus remontam, es stipri pārdomātu, vai šis ir tam piemērotākais laiks.

Es laikam neesmu piemērota dzimtām . Es jau ar personīgo un ļoti mīļo māsu, nevaru vienoties par elementāru lietu, jo viņai nepatīk visi mani varianti. Maksāju es. Man vajag tikai atļauju. Esmu pielāgojusies n reizes. Ir cilvēki ar kuriem ir grūti. Un ja vēl tādu ir daudz un īpašnieks ir tikai viens. Brr.

Es no sirds tiem enerģiskajiem mazbērniem ieteiktu pievērsties savas dzīves veidošanai un attīstīšanai. Šis ir tukšs numurs. Pēc likuma viņiem nekas nepienākas, atbalsta nav ... priekš kam tas ir vajadzīgs.

teeja_bez_bulcinjas

Tā arī nesapratu - diskusijas autore kaut kur atbildēja, cik daudz un kādi radi tai mājā dzīvo?

Jo šobrīd es pat nesaprotu par ko cepiens. Man sanāk, ka uz vietas pie vecākiem dzīvo brālis ar saimi (autore nedzīvo + neiebilst mājas remontam).. Tad ar ko tie strīdi? Kas tur to mantojumu nesadala?

milumlacitis

Noteikti, ka ir grūti dzīvot kolhozā, es atvainojos. Man pašai pieredzes nav, bet apmēram varu to iztēloties. Vara vai teikšana ir vieniem (vecajiem, kuriem īpašums pieder, bet nav naudas, lai to sakopotu, un īsti pat negribas sakopt, jo dzīve nodzīvota un jaunas Ikea mēbeles baigi nerausta), bet varēšana un nauda ir jaunajiem, kuri grib dzīvot smuki un mūsdienīgi. Grūti. Es jau laikam teiktu ardievas atmiņām par sēņošanu un dzimtas zaptes vārīšanu, bet dzīvotu tā, kā man gribas, nevis gribas vecākajai paaudzei.

vesela dzimta, kurā vecvecāk, to bērni - brēļi + māsas ar saviem bērniem Tā tēmas pieteikumā, bet cik konkrēti, kāds skaits cilvēku, tā arī neatbild, laikam baigs noslēpums.

Undomiel

Ja mājā dzīvo vecāki ar kaut vai tikai 1 dēlu + vedeklu un 1 meitu + znotu un viņu bērniem/saviem mazbērniem, pieņemsim, ka 2 katram bērnam, tad tur kopā zem viena jumta sanāk 10 cilvēki no 3 paaudzēm. Tas tik tiešām ir īsts kolhozs, kur nevienam nekas īsti nepieder, kur ir juceklis, kas ko pērk un maksā, kur ir papilnam nelaimīgu cilvēku, kam nav ne savas privātās telpas, ne normālas mūsdienīgas sadzīves. Neticas, ka tur viss ir saticīgi kaut vai sadzīviskā līmenī, kur nu vēl stratēģiskos, globālos jautājumos, kas prasa sāpīgus lēmums, kas skar visu iesaistīto finanses..

Undomiel
Toties tikpat kā nekas nav jāmaksā par dzīvesvietu. Līdz šim.

solar wind

Mazbērni ir ar visreălăko domāšanu. Nezin kapēc no viņiem tiek pağērēts turpināt šo kolhozu un dzīvot visiem kopā, pie tam diezgan štruntīgos apstākļos. Šis ir 21gs ar izteiktu individuālismu un nebrīnīšos, ka viņi ir parēķinājuši cik tajā nolaistajā mājā jāiegulda vs ja iet dzīvot atsevišķi visās civilizācijas piedāvātajās ērtībās.

Te jau rakstīja, ka ir diezgan riskanti mega daudz naudas ieguldīt, jo pie mantošanas procesa 100 punkti visi saies ragos. Un tā būs, bez kaislībām tur neiztiks.

Papildināts 21.06.2022 01:24:

Atbildot uz autores jautăjumu-fiziskais remonts varbūt izdosies, bet tik lielu baru bav iespējams apmierinăt 100%. Būs sirdslēkmes, vainīgie un nepateicīgie, mantkārīgie un slinkie...tur būs čau šai ikdienas dzīvei un nez vai uzlabojumi ko mainīs. Tādēļ arī mūsdienăs vsirs nav tādu dzimtu kopdzīvju.

Lēdija

Manuprāt, saprātīgi būtu, ja dzimtas mājas, kuras nodrošinājuši "vecie", bet remontiem naudu un citus resursus gādā bērni un mazbērni. Uztur, remontē, kopj.
Te tie "mantinieki" tādi saimniekot nespējīgi. Bez maksas dzīvo īpašumā un nav pat spējīgi uzturēt. Diezgan saprotami, ka "vecie" neraujas tirgot to dzimtas īpašumu pa daļām, lai darbspējīgie bērni, mazbērni izpļeperētu remontiem. Žēl, ka neviens no tiem bērniem nav bijuši spējīgi ne tikai palielināt dzimtas īpašumu, bet pat uzturēt.

Papildināts 21.06.2022 08:07:

Es paredzētu, ka kādu laiku dzīvos kā dzīvo. Kad bērni tiks pie mantojama, tad, ņemot vērā, ka nevienam tur nav ne naudas, ne saimniekošanas talanta, īpašumu pārdos un naudu sadalīs.
Neticu, ka tagad neviens neko nedara, lai īpašumu savestu komfortabli dzīvojamā stāvoklī, bet, kad būs SAIMNIEKS, tad tik viss notiks, zels un plauks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429357