Cenas aug-mēs pielāgojamies!

Hiāra

Slēdza Hiāra: "Limits!".
Alija

Ja cilvēks ir kontraversāls, tieši viņš var gan priecāties, gan vemt.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

pelēkais nezvērs
Tomēr влип очкарик, gāzi iepirkt nedrīkstēja.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vdd-redzesloka-nokluvis-latvijas-gazes-iepirkums-no-krievijas.d?id=54591766

tā kā šito pūtīs laukā vai atpakaļ-nez kā tas process notiek-var iepūst no kurienes nākusi? Un būs vien tā malka visiem jāpieved.

Tāpēc Kalvītis pārrakstīja īpašumus uz sievas vārda?

VLapsa

Alija
Ja cilvēks ir kontraversāls, tieši viņš var gan priecāties, gan vemt.

nu, kā saka, nav ko piebilst! paldies par gaumīgu joku!

Vika Pēdija
Nu iespējams Kalvīša kungam tāds amats, ka īpašumus vienmēr labāk uz kādu pārrakstīt. Pie jebkura scenārija būs slikti.

Papildināts 29.07.2022 18:01:

Es arī sāku ekonomēt uz pārtiku. Reizi mēnesī pa kaimiņvalstīm. Ekonomija šim sanāk - ja papildus ņem vērā dīzeļa cenu -to ieleju par 1,60eur/l (bez rapšu eļļas ) , tad kādi 120eur uz skolēnu drēbēm, apaviem, sadzīves ķīmiju. Ieekonomēto elskursijā.

Papildināts 29.07.2022 18:02:

NobodyIsPerfect

Lūgums izbeigt savstarpējo apmaiņu laipnībām! Brīdinu par banu visus, kuri iesaistījušies reveransu kaujās!

Katram savs

Četri vēji
Bet cenu kāpums jūtams, brīnos, kur dažiem tik mazs, jo jābūt 65-85 proc, atkarībā no patēriņa.
Man gāze pirms gada bija ap 50, tagad tikko atnāca - 210.

Katram savs
Labi. Gāzes cenas aug. Būs arī elektrības cenas lēciens? Kaut gan ko jautāju. Visdrīzāk būs. Es pat atveru savu Elektrum līgumu, lai apskatītos vai viņi man līdz 2024.gadam var mainīt cenu. Ir kā nemanīju tādu punktu. Tikai atzīmi, ka mainās pvn, nosokļi, tad drīkst celt uz šī rēķina. Patreizējie sarēķini mani apmierina

Papildināts 29.07.2022 18:36:

Katram savs
Labi. Gāzes cenas aug. Būs arī elektrības cenas lēciens? Kaut gan ko jautāju. Visdrīzāk būs. Es pat atveru savu Elektrum līgumu, lai apskatītos vai viņi man līdz 2024.gadam var mainīt cenu. Ir kā nemanīju tādu punktu. Tikai atzīmi, ka mainās pvn, nosokļi, tad drīkst celt uz šī rēķina. Patreizējie sarēķini mani apmierina

ExCuca

Tomēr влип очкарик, gāzi iepirkt nedrīkstēja.
Atkal tālāk par virsrakstu netiki. Gāzi drīkst iepirkt, nedrīkst maksāt veidā kā to spiež Krievija, atverot rubļu kontu Gazprombank. Un jautājumi ir par to kā notiek apmaksa.
nez kā tas process notiek-var iepūst no kurienes nākusi
Tā tīri tehniski, jā. RUS - Inčukalns truba ir 2 virzienos.

Četri vēji

Katram savs
Tas bija, salīdzinot ar jūniju, jūliju. Ar pagājušo gadu ir tas 4 reizes, man arī. Ja salīdzina, tad par atlikušo gada daĺu samaksāšu tikpat, cik par visu 2029. un 2021. kopà.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18429363