Cenas aug-mēs pielāgojamies!

Hiāra

Slēdza Hiāra: "Limits!".
dazzling

Četri vēji
Būs pārrēķins vasaras beigās. Gan jau cipars būs vēl lielāks.

Četri vēji

Man jau atnāca pārrēķins vakar. Tas ir ar 1.07., tā ir katru gadu. Rēķins jāmaksā augustā. Un man pārrēķins ir uz 30.11., kad jānodod skaitītājs. Līdz tam vairāk nebūs, jautājums, kas būs pēc tam. Redzēju Mārupes lapā pat jaunos rēķinus par 500 eiro...

Papildināts 29.07.2022 19:31:

Pārrēķins vienmēr ir uz 1.01. un 1.07., attiecīgi maksājums februārī un augustà. Parasti uz 1.01. bija mazāks kā iepriekš, bet uz 1.07. palika lielāks.

Es esmu Excel maniaks, man visi dati no 2008.gada

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

pelēkais nezvērs

Redzēju Mārupes lapā pat jaunos rēķinus par 500 eiro...

Nekas, biezie lai maksā pēc pilnas programmas..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

pelēkais nezvērs
Doma, ka gāzes kantori tevi diferemces kā PII pedagoga vīru un iedos 70% atlaidi? Gaidu savu vairāksimtu rēķinu. Vai sāc "kurbulēt" malkas krāsni

pelēkais nezvērs

Gāzes kantorim pajāt. Es gaidu Kankariņa atbalsta programmas apkures sadārdzinājuma kompensācijai uznācienu rudenī un pensiju indeksāciju.

pelēkais nezvērs
Es tik naiva nebūtu. Tev proekšà pāris simts tūkstoši vairāk trūcīgie. Bez saviem NĪ un bedigaku skatu nākotnē.

Papildināts 29.07.2022 21:52:

Nu un Kariņa kungs, domājams, līdz vēlēšanām vairāk nekādas straujas kustības neizdarīs. Man pat būtiskāk, lai nesāk rīkot masku balli un atka nesāk aizliegt pirkt veikalos svarus.

pelēkais nezvērs

Tev proekšà pāris simts tūkstoši vairāk trūcīgie. Bez saviem NĪ un bedigaku skatu nākotnē.

Nu, tās jau ir viņu problēmas.
Un es arī esmu trūcīgs, man nekas nepieder, viss uz sievas vārda.

pelēkais nezvērs
Nez vai kāds tevi diferences atsevišķi no sievas. Iesiet kā 1/1.

pelēkais nezvērs

Neviens nav solījis kādu diferencēt. Būs tas pats, kas iepriekšējā apkures sezonā.

pelēkais nezvērs
Es jau saku-sapņo vien. Tās Tavas tiesības. Šis gads atnesis lielākas negācijas nekà pērnā gada nīkuļojošo e pensionāri. Piemetis Tev 20eur pie pensijas un arrivederci. Uzliec sev istabā 14*c un divus oāris vilnas zeķes

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18429363