Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jažemaķ un citi zvēri.

Jay.Lee

Man koģnitīva disonanse radās. Situācijas apraksts: Sieviete, jauna, zog riteņus, mantas, skolas somas, pēc tam to tirgo caur FB. Zogot riteņus viņu nofilmē kameras (pie veikala), tad aiztur policija. Savā FB viņa raud un draud ar pašnāvību, jo redz, ko jums visiem vajag, es tak cenšos priekš savas ģimenes! Tas ir - viņa atklāti zog, bet citi vainīgi? Kā labāk - ielikt kopēto tekstu vai linkus uz tur notiekošo?

Papildināts 20.06.2022 15:43:

Jā, un vēl - sieviete ir redzēta, nebiju pat iedomājusies, ka varētu zagt. Meitenēm draudzenes gan bija apzaktas bērnu laukumos, nezinu - šī vai cita persona. Nav pie rokas pieķerta. Bet gadījumi bija vairākkār, kad samet skolas somas ar makiem un telefoniem, bet pašas šūpojas patālāk.

Papildināts 20.06.2022 15:49:

Raudāšanu gan vairs neatrast, profils tukšs.

Ok. Un? Zagļi pilna pasaule. Tāpat kā zeki un prostitūtas. Arī viņi raud, jo ir nepamatoti ietupinàti. Vai spiesti tirgot pīrādziņu.

https://www.facebook.com/groups/286572178378011/permalink/1670133203355228/

Papildināts 20.06.2022 15:58:

Lieliskaasieviete
Šī vēl vakar sarunās ar saviem draugiem profilā draudēja, ka sievietei, kas izlika postu, viņa atriebsies. Žēl, ka vairs nav nekā, būtu zinājusi, saglabātu sev kopiju. Ja viņa dara sliktu, kāpēc jādraud?

Papildināts 20.06.2022 15:59:

Ir!

Papildināts 20.06.2022 15:59:

Vienkārši es ne tur ielīdu!

Papildināts 20.06.2022 16:00:

https://www.facebook.com/100001657360020/videos/701779980928780/

zumza

Jay.Lee
Un? Ko mums tagad darīt?

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

zumza
Un? Ko mums tagad darīt?
Var nedarīt neko Darbības es neprasu, man tikai nav skaidrs, kā tas sanāk, ka viņa zog un darās, un visi citi esot vainīgi pie tā!

Jay.Lee
Viedokļi taču var atšķirties. Reiz iejaucos sarunā, redzot čigānieti apvārdojam jaunu sievieti autobusa pieturā. Tiku diezgan skarbi nolamāta.

kā tas sanāk, ka viņa zog un darās, un visi citi esot vainīgi pie tā!
Nu gluži tāpat, kā alkoholiķiem, kuriem visi citi sliktie un tapēc viņiem nākas dzert, lai kaut kā izturētu šo dzīves netaisnību.

Jay.Lee
Kleptomanija. Jaarstejas. Ka mes varam palidzet, aiz rokas pie psiho vest?

corfu

Nu, bet tur tak pēc bildes un teksta ir redzams, ka pilns rublis nav.

Kur Tu, autore tādus dzīves pabērnus atrodi un vēl mèģini izprast? Es uz tām kleitām labāk koncentrētos

Kāpostgalva

Mēs ar autori vienā rajonā laikam. Vietējā FBgrupā šī info bija. Izlasīju un nodomāju, ka lieku reizi puikam jāpasaka, ka riteni nevar atstāt bez uzraudzības. (viņš gan tā arī nedara). Vairāk jau neko. Dīvaiņu pilna pasaule

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429407