Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jažemaķ un citi zvēri.

Jay.Lee

rojs2

tā vienkārši brīvi zog, menti pieķer, bet šī zog tālāk? nesapratu to lietu...

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Patricia L

Par tēmu man nav ko teikt. Cilvēks -zaglis, kas to neuzskata par kaut ko ļoti nosodāmu. Jo viņai vajag vairāk.

Ja par tēmu, tad facebukā "klejo" viena mamma, kurai vienā sadaļā bērniem nav, ko ēst, tad nav, kur dzīvot. Citā sadaļā saziedotās mantas, ieskaitot putraimu pakas tirgo prom. Nākamajā dienā atkal nav, ko ēst un prasa tās pašas putraimu pakas. Viņu bano, kaunina utml.. Bet viņai ne silts, ne auksts. Turpina darboties ar reālo profilu. Bišķi jau liekas neadekvāta, bet, ko Tu padarīsi. Ja vajag cilvēkam, tad vajag.

Tad ir taada sieviete FB, kas aarzemju saitēa diedelē baby bornus, rebornu lellītes, kaa iistus bēbjus. Mums te grupās tirgo viņas pa 60 eur . Kaut kaa kruķījās. Man ne silts, ne auksts. Cilveeks grib nopelniit. Ja kāds atdod sev nevajadzīgu mantu, tad cits tai atrod pielietojumu. Savukaart, jažemaķ , ceļ kipišu un screenus liek, ka sievietes saubago lietas, ko pēcák notirgo.

Patricia L

Lieliskaasieviete
Jā tā pati. Bet interesanti, kurš viņai tās lelles tādos daudzumos tirgo?! Man arī vienalga, ko viņa dara, bet jocīgi ir, ka vienu dienu nav ko ēst, nākamajā saziedoto ēdamo tirgo, vēl nākamajā atkal nav ko ēst.

Patricia L
Nu aarzemju mammas sūta viņai. Bija screeni, viņa tur jautaaja, vai kāds nevar noziedot viņas meitiņai to lelli. Tad nu bagātās Eiropas màmiņas ziedo.

Katram savs

Lieliskaasieviete
Ja kāds atdod sev nevajadzīgu mantu, tad cits tai atrod pielietojumu.
Tad būtu tā arī pateikusi - ziedojiet sev nevajadzīgas mantas, es tās pārdošu tālāk. Citādi varbūt kāds no labas sirds noziedo sev vajadzīgu mantu, varbūt minētie ārzemnieki pat speciāli nopērk.

Tā ir krāpšana.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429407