Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecaki

Ksavjera

Visur tikai Tudi un problemas, bedas un nedienas, bet man gribetos aprunaties par vecakiem un to, ko ipasi novertejiet, ko vini jums devusi, iemacijusi utt. Nu ta, lai varetu pateikt lielu paldies!

Beatrise11

Ļoti laba tēma.

Ja tā ātrumā jāatbild, tad manai mammai forši ir tas, ka viņai ir liela interese par viskautko, aktīva, visur iesaistās un ceļo. Izskatās arī daudz jaunāka par saviem gadiem.

Tēvā es novērtēju to, ka viņš ļoti labi māk nospraust savas robežas, pateikt stop, pietiek.

Papildināts 20.06.2022 18:42:

Un nekad nav bijis alkoholiķis - problēma, ko es esmu redzējusi ļoti daudzās ģimenēs.

Barakuda

Tiešām laba tēma. Mamma man vislabākā, paldies viņai par mīlestību, atbalstu un, ko ļoti novērtēju, nelīšanu par daudz manā dzīvē man pieaugušai esot. Tēvam paldies, ka iemācīja zīmēt un sapratni par daudziem darbiem, nu tur - kā naglu iedzīt, kam domāts bīdmērs, rulete, plaķenes utt.

landFIN

Man bija ideāla bērnība. Un joprojām, savos 40 ar astīti dzīvoju tādā pūkainā mākonītī. Dzīve nav "situsi". Vecāki vienmēr it visā atbalstījuši, kopābūšana gan darbos gan atpūtā. Tādi baigi ģimeniski visi. Ar patiesu interesi. Un arī vecvecāki tādi paši. Joprojām jūtu to spēcīgo ģimenes aizmuguri sev. Drošību.
Tagad,kā vecvecāki saviem mazbērniem arī ļoti mīļi un forši.

Ka jāpalīdz citiem, īpaši tiem, kam neiet tik labi.

Ka investīcijas izglītībā un sportā/ aktīvā atpūtā ir pats par sevi saprotams.

Ka teātri, operas, izstādes un citi kultūras pasākumi ir norma.

landFIN
Es uz tādiem skatos ar īstu baltu skaudību. Ar uzsvaru, ka ar baltu Bet no otras puses man iemācīja novērtēt to, es ļoti, ļoti piedomāju lai maniem bērniem būtu šāda bērnība. Labais ir tas, ka es esmu iemācījusies būt droša, pastāvēt par sevi un ja ir mērķis iet neskatoties par labi jeb kreisi. Un es varu ēst jebko, gulēt jebkur un vispār iekļauties kur vajag (neskatoties uz to, ka it kā esmu cacīga un daudz kas nepatīk, īstenībā varu, tikai to nereklamēju )

Papildināts 20.06.2022 19:55:

Pufis
Jā, šis arī tiešām ir laikam lielais paldies, ka visi kultūras pasākumi un grāmatas ir norma, var ēst griķus, bet koncertam un grāmatai nauda jaatlicina

Man mamma iemacijusi izteikti specigu gimenes sajutu. Ka pasaule var brukt un jukt, bet gimene bus vienmer speks. Vienmer esam bijusi ka cimdins ar rocinu. Iemacijusi to, ka šaizes vienmer kaut kur bus, bet neuztvert to nopietni, jo naks nakamas. Nekad nepadoties, nekad nerakaties pagatne un sevi nevainot. Ka dzive ir tikai 2.lietas, kuras nav apspriezas un nemainas - nave un nodokli. Iemacijusi milet dzivniekus, briniskigi gatavot. Nekad neturet emocijas sevi, bet visiem izrunaties, lai kas butu sasapejis. Cienit vecvecakus ka galvenos un gudrakos cilvekus musu gimene, jo gala vards vienmer musu kultura piederejis vecakajai sievietei.

Man ir bijusi ideala berniba un joprojam sezu roza čibas 36.gadu vecuma, kad 5dienu vakaros tiek cepta maize, bet 6dienu ritos smarzo kanelmaizites.

kino

Ksavjera
Emmm... Nu, tevis nosauktais jums ir nacionālā izpratne par lietu kārtību, nevis konkrēti yavas mammas nopelns.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Derpine

Njas... Kad man nebija ko darit es kopaa ar Beerzinu stiipu vilku- vismaz serotoniins "paceelaas"...

Man laikam pirmkārt, ka izvēlējās sev jauku vīru un attiecīgi mums burvīgu tēvu. Man bija brīnišķīgi vecāki. Visu labo tāpat nespēšu uzskaitīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429411