Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peripētijas ar dzīvokli

dzozefa

Ja autore ir viena no īpašniekiem un maksā NĪN, tad viņai ir visas tiesības saņemt īres maksu par savu ceturtdaļu no tur dzīvojošā brāļa. Saskaņā ar pastāvošajām tirgus cenām. Vai arī izīrēt to daļu kādam citam (vismaz tā pavēstīt).


Lēdija

dzozefa
Un, ja Tu nemaksā brālim "viņa piestādīto rēķinu"? Ko viņš darīs?

Varbūt pat būtu Tavās interesēs, ka brālis sāk šūmēties. Ja zarna pa īsu pašai pastāvēt par savām tiesībām, tad brālis uzsāks sarunu par nesamaksāto maksājumu, bet Tu varēsi turpināt par labumu, ko brālis gūst no Tava īpašuma.

Attiecībā pret Tevi situācija nav taisnīga un arī likums ir Tavā pusē. Jebkurā brīdī vari prasīt, lai Tavu daļu izmaksā naudā (pēc oficiāla novērtējuma) vai, ja naudas nav, īpašumu pārdod.

Ja tas ir principa jautajums- tad diemzel jaiet formālais ceļš, prasot bralim atpirkt daļu, vai mēģinot dalīt reālājas, vai ko tml, nostājoties uz kašķi pamatigu

ja ne- kas tad tas ir par uber krutu un milzīgu dzīvokli , kura 1/4(!!!!) no NĪN rada tadu sāpi gada gruezumā? Cik tā summa ir?

Lēdija

lutekle
Man liekas baigi nejauki, ka brālis nevis vienkārši samaksā to NĪN, jo dzīvo tur, bet principiāli prasa gan no māsas, gan vecākiem, kuri viņam uzdāvinājuši iespēju dzīvot tanī dzīvoklī.
Es arī kļūtu principiāla.


Tulip

jonis
NĪN īpašnieks ir tiesīgs prasīt no īrnieka.
Dzīvoklis kopīpašumā ir murgs. Ja vienoties mierīgā ceļā nav iespējams, var iet uz tiesu un lūgt faktisku kopīpašuma sadalīšanu. Realitātē tas var beigties vai nu ar piespiedu pārdošanu kādam izsolē, vai kādam no īpašniekiem tiks tas gods atpirkt no pārējiem viņu daļu. No otras puses, es teiktu, nemaksā NĪN un brālim var pateikt, ka, tad kad sāks piedzīt piedāvāsi zti likt izsolē dzīvokli, kredīta dzīvokli neviens neaiztiks.

Lēdija

Bet vispār jāpiekrīt. Visticamāk nekāda lielā vērtība tai 1/4 dzīvokļa nav, bet peripētijas gan.

te laikam bez ultimāta neiztikt - vai nu brālis dzīvokli pērk vai arī tu savu daļu piedāvā īrniekiem. vari arī piedāvāt bēgļiem.

Lēdija
Ir nejauki. Bet , ja cilvēks nespēj normali ar radu izrunat un nonākt pie normāla risinājuma, tad viņam dēļ kādiem 50-100(?)eiriem uz gadu gan būtu veselīgāk pietaupīt savus nervus , pie tam esot joprojam līdzīpašniekam. Tāpat vecāki nomirs, kaut ka tad būs jārisina atkal mantotais .

Man arī pirmā doma bija kas tad tas ir par uber krutu un milzīgu dzīvokli , kura 1/4(!!!!) no NĪN rada tadu sāpi gada gruezumā?

Ja skatās no knauzerīguma viedokļa, protams, ka matemātiski pareizāk būtu to veikt citādi, bet ģimenes attiecības ir... ģimenes attiecības.

Un ja nu autorei tik svarīgi ir perties, tad nekā citādi kā ar savstarpēju runāšanu to atrisināt nevarēs.


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!


Visi gudrie padomdevēji par piespiedu pārdošanu- ēst tm kut 1 reizi reali cauri izgājusi? Izdevumus nodevām un formalitātēm arī zināt? Cakaru? Ja jau reiz tas nodoklis tik ļoti sāpīgs , tad ka šito pārdzīvos?

Papildināts 21.06.2022 09:19:

*esat tam kaut

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429419