Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peripētijas ar dzīvokli

dzozefa

dzozefa
Es tikai gribēju kādu objektīvu skatījumu no malas, kā tas jums liekas
tad izelpo, paturi so nejaucibu prata, varbut kadu dienu izvilksi to kā burvju makslinieks trusi no cepures, un dzivo tālāk. Ar sev piederoso dalu, kas toties tev nav ne jauztur, ne citadi traucē. Un zupu edot, paruna dveseliskak ar mammu, varbut tev atstaj ko citu beigu galā, kas vairāk izmaksajis kā sis nelaimigais 50*x.

Agrāk nīn gāja uz to adresi, jā, jo biju deklarējusies. Tagad pārdeklarējos savā, tagad nāk man personīgi, bet brālis atgādina, lai samaksā. Bet joprojām uz to adresi nāk zemes nomas maksas rēķins, to brālis izdala uz četri un man piestāda. Es vienkārši šos abus lieku kopā un saku nīn, bet reāli tur divi rēķini. Negribēju tādās detaļās iedziļināties, bet ja jau tik daudzi prasa, kā tad viņš piestāda

Papildināts 21.06.2022 21:47:

3 istabas

Papildināts 21.06.2022 21:48:

lutekle
Paldies! Jā, es jau elpoju, viss būs labi Tikšu tam pāri

3 istabas
Vai kaut kur ir arī tavas mantas? Proti, vai kādu no istabām to vēl kaut vai teorētiski izmanto?

kikija123
Nē, nav manu mantu jau vismaz desmit gadu. Mana bērnības istaba tagad ir brāļa guļamistaba

Nu ja man būtu vajadzīga noliktava, tad iespējams, es to dzīvokli (mazāko istabu) izmantotu. Speciāli, protams, no mājas neko laukā nevestu, bet citādi - pie vajadzības - ja nu mana, tad mana daļa. Iespējams, bieži redzot māsu "savā" dzīvoklī, brālis apdomātos, ka miers un brīvība tomēr svarīgāki. Bet tas nu tā - ja man pašai tas nebūtu ērti, tikai, lai iespītētu, es to nedarītu.

dzozefa

Cerams tev dzīvokļa atslēga ir un ik pa laikam ar savu ģimeni, iesaku, tur ierasties un pārgulēt nakti, jo tak tev arī pieder un ir tādas pašas tiesības tur būt.

vanadzeens
Nav man pat atslēgu

dzozefa
Tad laiks tikt vismaz pie atslēgām!

Tas starp citu var būt svarīgi - ja nu noplūst vai kas un tu esi vienigā tuvumā. Atbildība būs arī uz tevi kā īpašnieci, bet padarīt neko nevarēsi.

Un jā - nākamreiz, kad viņš čivina, ka katrs īpašnieks maksā pats, paprasi atslēgas un ej izmantot savu daļu.

kikija123

Ja tur 3 istabas, tad uz četri grūti dalīt tās domājamās daļas. Kuru daļu tad diez autorei izmantot.

solar wind

Autorei es ieteiktu pārliecināties, ka brālis nav sataisījis komunālo maksājumu parădus un vienu dienu pieprasīs tev un vecăkiem tos apmaksāt 4 daļăs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429419