Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peripētijas ar dzīvokli

dzozefa

dezavu
Gan jau no svara ir kvadrātmetri - lai izrēķina, kura istaba sanāk 1/4 daļa - nav nepieciešams akurāt grābt lielāko.

Un neba nu brālis tikai pa savu ceturtdaļu riņķo, nevajag jau nu tagad pārspīlēt

Bet labi, man jau pa lielam vienalga. Autore, visticamāk, neko nedarīs ne tagad, ne tālā nākotnē. Jo tad gan jau brālis būs tur ģimeni ieviesis un necels ne ausis. Viena atšķirība - piestādīs NĪN rēķinus par pusi no īpašuma.


dzozefa
Ielaid savā istabā ukraiņu ģimeni kā īrniekus. Vai par velti. Vecākiem ir atslēgas? Paprasi viņiem un uztaisi dublikātu. Jo Tev. cēlam mērķim vajag.

Duujaa

Esam jau nu godīgi, ikviens no viņiem var dzīvot savā dzīvokļa 1/4 daļā un brālis to arī dara. Knauzeri ir abi divi. Autore vēl labāka, dala mantu, kas īstenībā vēl nav mantota līdz galam.

Papildināts 22.06.2022 09:39:

dzozefa
Arī uzskatu, ka katram īpašniekam jāmaksā sava daļa. Gribi būt viena no četriem, maksā tiešos dzīvokļa izdevumus. Komunālos maksā taču brālis pats. Ja kaut ko dzīvoklī jālabo, labo pats.

dala mantu, kas īstenībā vēl nav mantota līdz galam.
Kādu tur vēl galu vajag? Lasām rūpīgāk - tēvs jau ir pārrakstījis viņa īpašumā bijušo dzīvokli uz četriem ģimenes locekļiem. Tātad mantot tur varēs tikai tēva un mātes daļu, bet sava ceturtdaļa autorei īpašumā jau ir.

Papildināts 22.06.2022 15:48:

Gribi būt viena no četriem, maksā tiešos dzīvokļa izdevumus.
Gribi dzīvot ne tev piederošā dzīvoklī, maksā īri. Tas par brāli, kuram tur pieder tikai ceturtdaļa, bet viņš bez maksas lieto arī pārējās 3/4, autorei pat dzīvokļa atslēgas nedodot (īpašniekam taču atslēgas pienākas, ne?).


Resnā Žurka

dala mantu, kas īstenībā vēl nav mantota līdz galam.
Mantota nav tikai puse no īpašuma, pārējais jau ir uzdāvināts bērniem vienādās daļās. Tikai sanāk, ka tas, kam pieder tikai 1/4, komandē parādi un nekaunīgi izmanto pārējos, dzīvojot uz viņu rēķina. Katram īpašniekam ir tiesības gūt labumu no īpašuma vai nu lietojot pašam vai izīrējot tam, kas lieto. Un tas ir tikai normāli, ja nodokļus un komunālos apmaksā tas, kas lieto. Šajā gadījumā - brālis.

Duujaa

Observer
Nekur nav teikts, ka brālis lieto autores 1/4 daļu. Visticamāk nav nekādu problēmu nelietot vienu pusi no kādas no 3 istabām. Viņš dzīvo arī viņam piederošā dzīvoklī.

Duujaa
Tu pati tici tam, ko tikko uzrakstīji?

Bet apkuri taču maksā brālis, arī par toām ne savām 3/4 daļām. Ganjau tas arī nosedz to NīN.

Duujaa

kikija123
Tā ar domājamām daļām arī ir. Nekur neredzu, ka autore rēķinus daļēji apmaksā arī par mājas uzturēšanu, piemēram. Ja jau pi**ēji, tad abās frontēs.


Man tāda sajūta, ka visam apakšā kāda bērnības kasīšanās, nevis pieaugušu cilvēku attiecības. Apmēram, mammu, bet brālim izskatās lielāka un saldāka tā bulciņa nekā man.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429419