Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peripētijas ar dzīvokli

dzozefa

Melora

Rudenī var gaidīt arī 25% komunālo rēķinu piestādīšanu, ja cenas saleks kā te draud...

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

dzozefa
Nu nav pareizi kā Tavs brālis rīkojas, lai ko Tev te arī neteiktu. Ja viņš dzīvo dzīvoklī, tad viņam arī jāsedz maksājumi. Kaut vai tāpēc, ka īrējot vai maksājot kredītu citur, viņš maksātu daudz, daudz vairāk, nekā tas sasodītais nodoklis. Un vecākiem, cik saprotu, arī sūta to rēķinu? Tas vispār ir bezkaunības kalngals - piestādīt par kaut ko vecākiem rēķinu. Un tas, vecāki kušina un piesedz dēliņa bezkaunību, arī nav pareizi. Es pilnībā saprotu Tavas izjūtas - situācija nav godīga. BET - es arī neredzu risinājumu. Tu, protams, vari nemaksāt to nodokli, bet tas nemainīs to, kā Tu jūties par šo situāciju.

Bet apkuri taču maksā brālis, arī par toām ne savām 3/4 daļām. Ganjau tas arī nosedz to NīN.
Pag, apkure pieder komunālajiem maksājumiem (kas lieto, tas maksā), bet īre par autorei piederošo daļu viņai šā kā tā pienākas - tai nav nekāda sakara ar komunālajiem maksājumiem.

Observer
Bet brālis taču neliedz viņai lietot savu 1/4 daļu.

Uzdāvini savu daļu brālim

Katram savs

dezavu
Bet brālis taču neliedz viņai lietot savu 1/4 daļu.
Te jau bija ieteikums, izmantot savu daļu kā mantu noliktavu. Tikai tad jāņem vērā, ka rēķins par 1/4 komunālajiem maksājumiem ar' uzreiz tiks piestādīts.

lielaiskartupelis

Nav jau tā, ka no 80tk vērta dzīvokļa autore iegūs 20tk

Neviens normāls cilvēks nepirks 1/4 daļu dzīvokļa par 20tk, kura arī nav maza summa.

Tā 1/4 daļa ir nelikvīda un bezvērtīga.

Bet ja jau autorei kretinē brālis, tad ir iespēja caur tiesu izbeigt kopīpašumu un ja brālis neizpērk, tad pašai izpirkt īpašumu un viņu izmest uz ielas.

Mazinjaa

Vispār kas pa sviestu,ka vecāki sadala vienādās daļās.. kur bija prāts tagad galvassāpes visiem. Īpašnieku vajag vienu un viss.

Pēc visa lasītā man liekas autorei jāiet uz tiesu un viss,jo "pa labam" jau neko nesarunāt.

Tā sadalīšana 4 daļās ir vienkārši neizprotama. Ja pārdod,, ņemšanās ar 4 īpašniekiem. Ja nomirst viens no vecākiem, ņemšanās ar to 1/4 daļas mantošanu no kuras laulātajam puse un bērniem klāt pa 1/8 no 1/4. Tad kad nomirst otrs, atkal dalīšana. Un tas viss arī maksā. Interesanti, kāda tā doma, šādi sadalīt to dzīvokli. Man tas vienkārši nav izprotams. Ja tēvs, piemēram, nomirst pirmais, tad taču automātiski tāpat mantojums sadalās. Puse laulātajam un otra puse starp bērniem.

Tas varēja rasties, privatizējot par sertifikātiem, ja gimene metās kopā ar sertifikātiem. Cik labi, ka manējie tā nenoformēja, nedomāju, ka toreiz varēja paredzēt ka tas ir pēc ram galvassāpes

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429419