Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peripētijas ar dzīvokli

dzozefa

Piestādi rēķinu par savas domājamās daļas īri.

Domājamā daļa ir kaut kas mistisks.

Summa par nīn nav liela. Par to it kā nav sāpe. Bet, no otras puses, vai tas ir normāli, ka man visu mūžu jāmaksā rēķins par īpašumu, no kura es negūstu labumu? Jā, īres maksu es taču neprasu brālim. Bet varētu. Bet attiecības svarīgākas. Bet viņš gan atļaujas man piestādīt rēķinu. Jūtos apbežotās lomā.

Kad aizgāju no dzīvokļa un sāku maksāt šo nīn, piekritu, jo domāju, ka tas nebūs uz ilgu. Domāju, ka dzīvoklis drīz tiks pārdots. Un, lai man tiktu mana daļa, maksāju, lai neviens man neko nepārmestu, un pierādītu, ka esmu pilntiesīga līdzīpašniece.

Bet, nu, šis ir ievilcies uz daudziem gadiem. Un tagad jūtos kā muļķe

Kā teica mans nelaiķa vecaistēvs - gribi naidu bērnu starpā - atstāj viņiem mantu...

Kārtējā problēma, kuru radījuši vecāki, gribot tik to labāko un neredzot objektīvi savus bērnus. Ka nav nekāds mīļo brālītis māsiņa variants. Nu tagad iemesls plēsties līdz nāve mūs šķirs.

dzozefa
Ar brāli esi šo nopietni pārrunājusi? Viņš zin, ka jūties kā muļķe?

jonis
Un pašai māsai tas šķiet ok? Kāpēc viņa, piemēram, neizpērk savu daļu?

dzozefa
Pēc būtības Tu gūsti labumu. Tev pieder tas gabaliņš no dzīvokļa. Kāda ir ši nodokļa jēga. Tas dod Tev iespēju pēc x laika vienmēr pārdot, iziret vai dzīvot pasai.
pareizi norādīja te- bralim atpērkot Tavu daļu, mantojamā dala būs vēl mazāka

un vispār, cilvekiem kas nespēj pats palasit par lupu un lietas sakārtot sarunājoties, ir veselīgāk prieks sevis izvertet izdevumu nelaimi pret iegūto kašķi.

dzozefa
Viņai šobrīd nav variantu. Viena ar diviem bērniem.

Kāpēc viņa, piemēram, neizpērk savu daļu?

Knapi galus velk. Nav lieku līdzekļu.

Bet tā ir mana māsa un tuvs cilvēks. Un šī māja tas ir arī mans plāns B. Ja nu kas...man ir kur palikt.

Leila.

dzozefa
Un kurš tad tev liedz izpirkt visas daļas? Atlikušās 3.

Papildināts 21.06.2022 09:48:

Šitāda problēma 1/4 dzīvokļa dēļ. Laikam dzīvoklim ir milzīga vērtība, ka vērts kasīties.

dzozefa
Man slinkums rakstit, un oec Tavas logikas , šādus padomus par velti nevajadzētu dalīt, bet process , lai līdzīpašnieka dalas vai nh nopirktu, vai piespiestu viņu nopirkt, nav tik vienkāršs. Ar visam manipulāciju iespējām, ja otra puse iecērtas. Izvele Tava.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429419