Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Peripētijas ar dzīvokli

dzozefa

Es tomēr nesaprotu, ja bija doma pārdot, kādēļ tā pārrakstīšana uz četriem? Vienīgičakars. Pādod un sadala naudu uz četriem. Kādēļ jāpārraksta pirms tam.

Inndra

Es runātu ar brāli, teiktu,ka nodokļa maksāšana manā ieskatā man ir negodīgs finansiālais slogs un kamēr brālis tur dzīvo, nodokli gribētu, lai maksā viņš. Un pajautātu arī, kādi ir turpmākie plāni attiecībā uz īpašumu, vai pārdodam un kad pārdodam vai nepārdodam vispār? Jo, ja tev atkrīt nodokļa maksāšana, tad būtībā ir vienalga,kam pieder tas īpašums un vai brālis tavu daļu atpērk vai nē, ja vien tiešām apstākļi nav spiedīgi un nevajag naudu.

Mūsu ģimenē mamma dzīvo brāļa mājā. Viņa arī maksā NīN un visus rēķinus, domāju, brālis pat nezin, cik tas NīN ir. Mamma pastkastē saņem un arī nomaksā pati.

Patricia L

Man liekas, ka ir ateķirība starp piespiedu pārdošanu mantojuma un vienkārši īoašnieku starpā. Ja manto un kāds no mantiniekiem reāli pārvalda īpašumu (komunālos maksā, dzīvo), tad viņam jāizmaksā mantiniekiem viņu daļas. Bet viens īpašnieks nevar piespiest pārdot visu īpašumu, lai dabūtu savu daļu. Iedomāsimies, ka tas nav dzīvoklis, bet daudzdzīvokļu nams. Nepārdos, jo viens no simta grib naudu. Bet, lai juristi runā, es tik, cik atceros.

Katrā ziņā tiesu darbos autore izdos vairāk kā samaksāto nodokli. Es piedāvātu pārējiem izpirkt viņas daļu. Bet viss sāksies no jauna, kad nomirs vecāki. Sākumā viens un viņa daļu dalīs uz 3, tad otrs, atkal dalīs. Tā arī ņemsies.Nemaksāt svu daļu nodokļa arī nav variants, tur var sanākt visiem sliktāk.

Izīrēt citam, pārdot svu daļu nereāli. Kurš būs tas trakais, kurš ies dzīvot pie ģimenes.

dzozefa
Varbūt brālis nemaz nav aizdomājies, ka tev šī situācija liekas netaisnīga un viņš nemaz tā īsti neapzinās, ka faktiski viņš bez maksas lieto tev piederošu 1/4 daļu īpašuma, turklāt pieprasa, lai NĪN par to maksā tu.

Un ko saka brālis, kā varētu taisnīgi atrisināt šo situāciju? Kādi ir viņa piedāvājumi? Parasti jau nevienam nepatīk apzināti apdalīt otru. Kā lai brālis uzzina, ka tu jūties apdalīta?

Esmu runājusi gan ar vecākiem, gan brāli. Pēdējā laikā ik pa pāris mēnešiem paceļu šo jautājumi. Viņi visi zina, ka es jūtos apdalīta.
Bet neko nerisina tālāk. Kaut ko parunā, atrunājas, pasmaida, norausta plecus, sāk citu tematu

Leila.

Nu, pat ja tas dzīvoklis ir no vecākiem pārrakstīts, tomēr tāpat kaut kāds morālais pienākums pret vecākiem pastāv. Kamēr viņi ir dzīvi, es nekādu kašķi netaisītu. Nē, nu var jau dažu eiro dēļ, taisīt skandālu. Tiesāties un vēl kaut ko.

zumza

dzozefa
Parēķini, cik lielu īres maksu gribi par savas daļas izmantošanu un atvelc no tās nodokļa tiesu.

Ortodoksāla sirmmāmiņa.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Ak, jel, protams, nekādas piespiedu pārdošanas pat neapsveru

dzozefa
Drošivien tā summa viņuprāt nav kasīšanās vērta.

kikii_

Bet brālis gan ķēms.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429419