Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Kāpostgalva

skumīgi būtībā. piekrītu te teiktajam, ka ļoti subjektīvi. reti varētu būt situācijas, ka cilvēks patiesi definējams kā tukšs, lielākoties jau ir tā, ka vienam esi interesents, citam - neesi.

bet izskatās, ka esi vīram apnikusi. kāpēc - to jau grūti teikt. varbūt viņam jau ir cita. tad nu pašai jāvērtē, ko ar to darīt un vai tur ko var labot.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Meauk
Meauk
Tur jau tā lieta nezinu kas vairs interesē. Pēc 20 gadu kopdzīves kur vienmēr vīram kā aste kas var interesēt. Pāris reizes gadā ar draudzenēm uz kādu restorānu aizeju un viss.

Kāpostgalva

Harmanova
bet kāpēc dzīvo vīram kā aste?

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Harmanova
Nu tad varbūt sāc ar "sevis atrašanu '! Par šo tēmu ir gana daudz materiālu internetā un citur.

Nav ko izplūst laulībā un vīrā līdz tam, ka savas personības un savas dzīves vairs nav.

To var atgūt un radīt no jauna.

cielava777
Jā tā arī atbild es domāju tu mainīsies.

Lutina ar visu ko vajag nopērk. Dārgākas lietas, arī tādas kas palīdz uzlabot veselību.

Gatavo ēst. Prasa ko vēlos, es citreiz nevēlos neko īpašu, tad atkal sāk, ka man viss po un es pat nezinu ko gribu. Gribu pēc darba iekrist šūpultikla un dzert vīnu, nevis tik ēst est.

Viņš prot pagatavot gardus interesantus ēdienus, es gan nē, makaroni, griķi, zupas un atkal neinteresanta.

Harmanova
Nav ko kļūt tikai par - tīru dzīvokli, mazgāju veļu un taisu ēst....

Izej sabiedrībā, dari kaut ko sevis labā, atrodi kādu nodarbi, hobiju, aizraušanos!

Kāpostgalva
Man prasa vai viss noriets, man cits. Kad saku gribu normāli izšķirties saka tinies, kad saku nevaru pagriezties tagad uz sitiena aiziet jāsakārto viss taču sāk bļaut, ka es postu ģimeni, negribu mainīties man 20 gadi pie kājas.

Papildināts 21.06.2022 14:35:

Kāpostgalva
Nezinu kāpēc kā aste, emocionāla vardarbība, viņam besī ka aizeju kaut kur bez viņa.

Harmanova
Tev grūti pasūtīt vīru , lai atnes putna pienu vai lai jo mango uztaisa avokado

Šķiet, ka viņš no tevis grib sagaidīt vairāk temperamenta un kašķīguma! Tādu karstu emociju! Bet tu tā melanholiski peldi pa dzīvi. Varbūt vires grib dzirdēt no tevis vairāk komplimentus, jo sevišķi, ja labi gatavo utml. Es vīram ik pa laikam pasaku, ka viņš ir ģeniāls cilvēks! Staro!

Viņam besī ka viņš atbrauc no darba un viņam mani vēl jāgaida. Bet man tāds darba laiks.

Harmanova
Ja esi tukša, viņš nespēj tevi piepildīt, darīt laimīgu un saņemt pretī vēlamo. Vīrieši sāpīgi panes visa veida rīcībnespēju un, ja paņēma kursu uz šķiršanos, lai iet atā, bet apzinoties, kāpēc tā notiek.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421