Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

BonoN
Piekrītu katram Tavam vārdam. Ir tādi tipiņi, kuriem nekad nav labi. Ilgtermiņā tā arī ir, ka otrs cilvēks kļūst par tādu kā ēnu, jo morāli tāda attieksme grauj. Iepriekš te jau rakstīja ļoti labi par iemeslu - neatbilst vīrieša priekšstatam par to, kādai ir jābūt sievai. Un tāpat vienmēr būs iemesls, par ko gruzīt.

Saka jau, ka otrā saredz savas nepilnības. Bet ja mani nosauktu par tukšu vietu, nu vai zin, tad uzreiz visu manu pilnumu dabūtu ieraudzīt! Ka maz neliekas. Un lai neveļ savu slimumu uz veselo!

Melora

esmu augusi šādā zāģēšanas atmosfērā. kad māte vairs neizturēja un aizgāja, tad zāģis pēc inerces pārmetās uz mani - spurainu pusaudzi. tas laikam mani izglāba, jo muti tolaik īsti neturēju un respekta nebija. ātri saņēmos atdalīties dzīvošanas ziņā.

un vēl - ja otrs toč nav sociopāts ar stāžu, tad šāda uzvedība ir sarkanais karodziņš, ka pie apvāršņa parādījusies cita. jo ir tak zaigojošā vīzija, ar ko salīdzināt, un vienmēr par ļaunu sievai. ļoti skumji īstenībā

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Katram savs

Namejs

Kā tieši izpaužas cieņa pret suni? Tādu- uz ielas nejauši satiktu suni?

Laba mana māmuliņa,
Labi mani mācijusi:
Ne sunīša kājām spert,
Ne guntiņas pagalītes.

Papildināts 22.06.2022 20:56:

kikii_
Kas tev patīk, interesē, aizrauj? Varbūt vajag ko jaunu iemācīties?

Kā tas uzlabos attiecības? Piemēram, viņa iemācās tamborēt vai sveces liet, vai pat kādu datorzinību - vai ar šādām sarunām pēkšņi kļūs interesanta vīram?

Harmanova
Lasīju, lasīju...apnika. Tāds iespaids, ka tev trūkst pašapziņas, savs viedoklis. Vai nu tas 20 gadu lai kā ir iedzīts zemē. Nevaru iedomāties, ka mani kāds šādi koriģētu - kleita nav seksīga un nez kas vēl.

Katram savs

Labi, te daudzas saka - neņemt galvā, darīt pa savam. Bet vai tad jums ir pilnīgi vienaldzīga tuvākā cilvēka attieksme? Man tas liekas tik pašsaprotami, ka otrs atbalsta, novērtē vai vismaz nekritizē. Es justos slikti "darot pa savam", ja vīrs visu nokritizētu vai pat mēģinātu kaut ko aizliegt.

Man ir izglītība, darbs, pelnu pluss mīnuss 1000.

Vai izvilktu viena nezinu. Savu īpašumu nav.

Harmanova
Sūdīgi. Jo negribi atstāt komforta zonu. Kādas tev problēmas paņemt savu mazu hipotèku vai pie šķiršanās neko nevari pretendēt? Tūkstots eiras uz rokas tomer nav minimàlà alga ..

Papildināts 22.06.2022 22:50:

....un jā, tas tavs " nezinu " kaut kā griež ausīs.

Papildināts 22.06.2022 22:51:

Tāds amēbisks apātisks viss izklausās. Nekādas intereses pēc labàkas dzīves.

Saprotu, ka virs uzvedas ka cūka, bet tā godīgi autore neliekas ļoti aizrautīga un interesanta persona. Un tomēr jau kaut kāda atbildība par savu dzīvi būtu veselam, pieaugušam cilvēkam jāuzņemas.

reitings
Tas ar tāds stereotips, ka jàbūt visaam taam iespaidīgajàm iipašībaam. A man , godīgi sakot, pajāt, ka neesmu komunikabla, lielaakos pūļos palienu ēnā, varu būt nīgra, izbesījusies. Es sev patīku. Vienīgi pa celulītu pārdzīvoju. Un nespēju ar viņu cīnīties. Slinkums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421