Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Susuriic
Drosi es gan nespeju tikt skaidriba, vai atslegties vai pieslegties situacijas, ka damai 60 gados visi ipasumi bez maz redzami Pedeja laika esmu samierinajusies, jo apnicis atkartoties ka vecai platei. Bet mums gimene/rados 3 tadas. Visam energijas un speka nepietiek, bet kopa vinas ir tads speks, ka es ielienu kaktina

Beatrise11

Brīnos, kā šajā gadījumā autorei neviena neiesaka lasīt cāļa bībeli - Sievietes, kas mīl par daudz. Jo šeit ir konkrēts gadījums par līdzatkarību.

Autore, tev nav man jāatbild, bet padomā, vai bērnībā, tev uzaugot, bija kāds, ap kuru mājās viss grozījās? Jo tāds cilvēks kā tavs vīrs primāri mērķētu tieši uz šādu cilvēku, kas audzis šādās mājās.

Vēl latviski ir ļoti laba grāmata par šo tēmu - Pārtraukt līdzatkarību. Man kaut kā nolasās, ka tieši tā ir tava galvenā problēma. Kas vīram liekas un neliekas šajā gadījumā nav tik būtiski.

Ksavjera
Es neapvainojos, tici man. Pēc pāris maniem teikumiem tu spried un secini un uzliec diagnozi tukša.

Harmanova
Ka jau te mineja, tad tas "es nezinu" duras acis parak daudz un biezi. Bet pievienojos, ka tads virs varetu jebkuru pataisit tuksu. Tas nav normali! Sac ar to, ka neklausies vina, bet ja nesanak, tad nem kajas par pleciem. Vins nav tevis verts!

Ksavjera
Nesapratu - Tev ir 60 gadu un meklē idejas, ka ģērbties vai vnk kaut kādas citas sievietes, kurām pēc pases ir 60 gadi pēc Tavām domām ģērbjas kaut kā ne tā?

Atslābsti....iemalko kokteili un uzkod siera šķēli

Namejs

Katram savs

jāizvērš diskusija par vārdu nozīmēm- nu, vispār es tieši ar to nodarbojos, šķiet, gana interesanta tēma. Tava definīcija ir no juridiskā skatupunkta, turklāt tieši attiecināma tikai uz cilvēku. Cieņa pret suni te nu nekādi...

Forši, ja ir taa dzirkstele dzīvē. Man pat Lidla rindā patika stāvēt ar mammu. Nejau tāpēc, ja nabağes. Es ķeru kaifu vnk no kopaa buušanas.

Papildināts 23.06.2022 13:10:

Beatrise11
Manā ģimenē tāda cilvèka nebija. Bet vīru es izvēlējos taisni tādu.

Papildināts 23.06.2022 13:13:

Harmanova
Tu ļoti vispusīgi sauc lietas īstajos vārdos. Vsrbuut taa ir aizsardzība. Es zinu, kas tam lācītim vēderā. Vnk viss, ko tu vari darīt, ir apzinàties to problèmu. Ka labàk nekļūs. Tu arii veseliibu bendē kopà, bērniem dzīvi. Ko jūt bèrns, ja publiski tiek bļauts uz māti.

Papildināts 23.06.2022 13:14:

Bet ir gana daudzas, kas taa arii nodzīvo. Visu dzīvi. Liek instagramà #miilusavuviitinu #managimene utt . Uz publiku speelee, bet pamati sapujuši. Fuj.

PelePele

man vienmēr dīvaina sajūta, kad lasu to frāzi: vīru izvēlējos tādu un šitādu. Vai tad jūtu nebija? Bija vnk 100 gab. rindiņā un Tu tā ej un testē pēc kārtas un izvēlies pēc noderīguma.

manā jaunībā bija citādāk.

PelePele
Bija jūtas. Bet kà tad notiek tā saiešana kopā? Cilvēks pieņem lēmumu, to var interpretēt arī tā ka viens otru izvēlas.

Papildināts 23.06.2022 13:41:

Piedevām, ja pie horizonta bija vairāki pieluudzeeji.

Prams, ka ir izvēle. Piekrist bildinājumam vai nepiekrist.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421