Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Lieliskaasieviete
Es nevaru iedomaties virieti sev lidzas bez jutam. Un lai kadu prusaki galva, bet esmu no tam, kura ieklausas sirdi un ja...tai es nevaru pavelet! Man, protams, naca gatavs produkts, kuru zinaju no berna kajas. Ta teikt - bija vieglak, jo bija ta apzina un drosibas sajuta, ka neiegrabsos.

Ksavjera

Nu cerams. Dziivi nodziivosi, tad arii par neiegraabšanos saki.

Norma Džīna

Lieliskaasieviete
Ko nozīmē nodzīvot dzīvi? Un kad var teikt ka dzīve ir nodzīvota? Esmu attiecībās 20+ gadus. Man ir lieliska ģimene, kurā es jūtos labi. Vai man obligāti jāsagaida 75 gadu vecums, lai es drīkstētu pozitīvi novērtēt savas attiecības ar vīru?

Norma Džīna
Tēmas autore arī 20 nodzīvoja, bet 21 izrādījās esot tukša.

Norma Džīna

Es neesmu tēmas autore. Es esmu es un es atļaujos gribēt un darīt to, ko gribu.

Papildināts 23.06.2022 16:34:

Turklāt mans vīrs nekad nav centies mani padarīt par citu cilvēku, es esmu varējusi atļauties būt tāda kāda esmu.

ziemelmeita76

Es par tukšiem saucu tādus, kam nav interešu vai tās aprobežojas ar kaut kādām materiālām lietām. Piemēram, ja sieviete pusstundu var kādam stāstīt, kā staigājusi pa Drogām, pētījusi zeķbikses un ostījusi smaržas, un nekā cita nav par ko runāt, tad manā skatījumā- tukšs cilvēks.

Norma Džīna
Nu un pēc gada jams paņems fraku, tad arī tà teiksi? Kà tu vari būt droša. You never know.

Papildināts 23.06.2022 17:03:

ziemelmeita76
Skaļi teikts. Ar tevi viņai nav kopīgu tēmu, bet savas akadēmiskās zināšanas viņa liek darbā, sarunās ar kolēģiem.

Norma Džīna

Lieliskaasieviete
Ja pēc gada paņems fraku, tad paņems. Neviens nevienam nepieder. Bet tas jau nemaina, ka iepriekšējie 20 gadi man bijuši forši.

Norma Džīna
Tu vari vērtèt savu vīru, bet tev nekādīgi nevajdzētu ņemt vèrà, ko citi doma. Citi domaa peec savas pieredzes un saprašanas.

S.Kamis

PelePele
vienmēr dīvaina sajūta, kad lasu to frāzi: vīru izvēlējos tādu un šitādu. Vai tad jūtu nebija?
manā jaunībā bija citādāk.

Ņemot vērā, ka Blaumaņa laiki sen pagājuši, ikviena puslīdz saprātīga mūsdienu Kristīne saprot, ka divdesmit gadu vecumā iemīlēties Edgarā ir viens, bet precēt nav obligāti ne mīlēto, neuzticamo Edgaru, ne nemīlēto, uzticamo Akmentiņu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421