Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Es varbuut dziives pabojāta un saçakrētu vērtību sistēmu. Bet es tomēr uzskatu, ka cilvēks ar pat ar vienu negantu gājienu var sagandēt arī 20 gadus ilgu laimiigu kopdziivi.

Papildināts 23.06.2022 17:36:

Tāpēc jādzīvo nost, nav jātaupās vecumdienām, kad notievēšu, kad sapelniišu naudas, kad beerni izaugs, kad iemaaciišos franču valodu.

Papildināts 23.06.2022 17:39:

S.Kamis
Pastaav versija gn, ka patiesi sievoete ir pirma, ka izvēlas. Ar skatu ar mīmiku, kut ka signalizee, ka viiriec driikst tuvoties.

magoņmaizīte Berta

Piemēram, ja sieviete pusstundu var kādam stāstīt, kā staigājusi pa Drogām, pētījusi zeķbikses un ostījusi smaržas, un nekā cita nav par ko runāt, tad manā skatījumā- tukšs cilvēks.

Ar tevi viņai nav kopīgu tēmu, bet savas akadēmiskās zināšanas viņa liek darbā, sarunās ar kolēģiem.

Nu, nu, pieņemot, ka šai Sievietei vispār Ir Akadēmiskas Zināšanas, un tās nerubī sarunubiedrs, nebūt nav obligāti novērtēt sarunu biedru kā tādu, kam pusstundu jāklārē par Drogu apskati. Adekvāti būtu pazondēt vienu, otru, trešo tēmu, kamēr atrod tādu, kas abiem interesanta. Abet no situācijas - pusstundu klārēt acīmredzami garlaikotai personai par Drogām, izriet, ka Sievietei tās Drogas arī šķiet meganozīmīgas, bet sarunu biedra nevarbālie signāli - nenozīmīgi vai neuztverami., vai pat variants Īpaši Pretīgais saskarsmē - Es tevi novērtēju par Drogu līmeņa cilvēku un tāpēc runāšu ar tevi par Drogām, nevis teātri, jo Es esmu izlēmusi, līdz kam tu pavelc, līdz kam ne Moš Tukšs tāds cilvēks nav, bet pārņemts ar sevi, uzpūtīgs vai autisks gan

Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Nu es neticu, ka 20 gados cilveks no kaisliga teatra apspriedeja vai kosmosa zinatnes fanata klust par Drogu smarzu ostitaju. Un spejigs vairs diskutet tikai par vienu vai divam konkretam, virietim uz nerviem kritosam temam. Ja nu vienigi jau toc sakuma neappreceja to smarzu ostitaju un kleitu meritaju.

ziemelmeita76

Lieliskaasieviete

Kļūdies, nevienam nav izdevies man pusstundu stāstīt tādus niekus. Bet tādas sarunas ir dzirdētas starp citiem cilvēkiem situācijās, kad īsti nav iespējams to sviestu nedzirdēt nemaz. Un to, ka šādiem cilvēkiem, ir kādas akadēmiskas zināšanas, es apšaubu. Ja zināšanas ir, operatīvajā atmiņā nav vietas tādam sviestam.

Patricia L

ziemelmeita76
Nu, es no pa gabalu dzirdētas sarunas, neizdarītu secinājumus par cilvēka tukšumu vai pilnumu. Negribētu, lai par mani tā spriež. Kāpēc, lai es ar draudzeni stundu no vietas neapspriestu gēla vai akrila nadziņi?! Tas nenozīmē, ka otru stundu nerunāsim par tejāteri. Manuprāt cilvēks, kurš var runāt par daudzām lietām, augstām un ne tik augstām, nav tukšs.

Bet, es laikam esmu dzīvē satikusi tukšus cilvēkus. Kopraksturojums varētu būt, ka viņus tiešām nekas daudz dzīvē neinteresē. Nu tā, ka pat saruna par "nadziņiem" ir neiespējama.

Tukšs varbūt ir tāds, kuru neinteresē nekas ārpus savas personas. Ar tādu tiešām nebūtu ko runāt.

Norma Džīna

Lielā mērā es piekrītu Patrīcijai. Es varu runāt par grāmatām, teātri, kalnā kāpšanu un vēl daudz ko citu, tai skaitā par smaržām. Un arī ļoti piezemētām lietām....

Un vispār tas jau nenorāda cik tukš vai nu varen pilns es cilvēks. Es drīzāk esmu cilvēks ar samērā labām sarunas uzturēšanas prasmēm. Kas nozīmē, ka kāds daudz gudrāks, interesantāks, pieredzējušāks var likties tukšs, ne jau tāpēc, ka viņš ir tukš, bet tamdēļ, ka viņam nav labas sarunas prasmes.

Un sarunas prasme nemaz nenozīmē spēja daudz runāt. Drīzāk klausīties.

Papildināts 24.06.2022 21:52:

Runājot Ksenijas vārdiem! Nekas nav tik viennozīmīgi....!!!!!

Tukšs varētu būt tāds cilvēks, kam nav sava viedokļa. Piekrīt visam, ko otrs saka. Arī tāds, kas nevar vairāk pateikt par to, ka piens jānopērk veikalā un tualetes papīrs beidzies. Skatīsimies ziņas? Labi. Bet varbūt futbolu? Kā teiksi. Neveidojas saruna, tik saka- jā, jā. Nu tā apmēram.

rozaa_peonija
Bet varbūt tam cilvēkam ir vienkārši problēmas ar robežu novilkšanu, ir zema pašapziņa, tādēļ nedarīs to, kas ir pretrunā ar tavām vēlmēm. Patiesībā viņam ir lietas, kuras saista daudz vairāk par ziņām un futbolu. Viņš grib skatīties dokumentālo filmu par kosmosa kuģu būvniecību, bet skaidri zin, ka tevi tas neinteresē un nemaz nesāk sarunu par to.

HelenasTante

rozaa_peonija
vajag konfliktu, lai rastos sajūta par netukšu personu?

Don't grow up! It's a trap

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421