Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

HelenasTante
Tev gan iztēle labi darbojas.

Debess

varbūt. Un varbūt arī ne. Ja ir tādas problēmas, tad cilvēks nebūs tukšs. Tēma tak pat tukšiem cilvēkiem, ne? Vnk iztēlojos, kāds man varētu šķist tukšs cilvēks. Es nemēģinu autori ķidāt un domàt par to vai viņa ir vai nav tukšs cilvēks.

Papildināts 26.06.2022 21:04:

HelenasTante
Tev gan iztēle labi darbojas.

Debess

varbūt. Un varbūt arī ne. Ja ir tādas problēmas, tad cilvēks nebūs tukšs. Tēma tak pat tukšiem cilvēkiem, ne? Vnk iztēlojos, kāds man varētu šķist tukšs cilvēks. Es nemēģinu autori ķidāt un domàt par to vai viņa ir vai nav tukšs cilvēks.


Man tēmas uzstadijums vispar liekas humorīgs. Vispār jau tukšu cilveku nav, ir tikai nesaderīgi, mazāk saderīgi. Sadzivot un interesanti laiku pavadīt var ar jebkuru, ari ar nesaderigu, jebkurš nesaderigais bus kādā joma labaks par tevi, tikai pašam tad jābūt garīgi izaugušam, pat kaķis nav tukšs.

Bet, ja tomēr runa, kas man liktos neinteresants cilveks ( abi viens priekš otra tukši), tad man arī liekas, ka tadi, kas runā tikai par sevi, pasauli redz tikai redzēšanas līmenī, nevis caur intuiciju, jūtam, emocijam- ij to neesmu parliecinata par definejumu.

Bet vispar tā var but, ka cilveks ir studejis un runā tikai par nagu lakām, jo intelektuālā gudrība nav tas pats, kas viedums un dzīvesziņa jeb saprāts jeb garīgo gudrību zinasana ( astroloģiski sanak, ka 3.māja ir attīstita (intelts, zinašanas) nevis 9. (garīgās zinašanas, viedums), bet svarīgākā- veiksmes māja ir 9.nevis 3.). Zinatnieks var but gan ļauns, gan maniaks, gan runat tikai par drogām. Ja būs attistita 9.maja, tādam neviens nebūs tukšs (un tāds mierigi varetu pat lasīt nemacet). Esi dzirdejusi to teicienu, kas uz citiem ar pirkstu rada, tam 3 pirksti uz sevi pašu rāda? Viņš ir tukšs cilvēks, bet piešuj to Tev. Runa ir par harmoniju. Bet 1.,5., 9. māja ir vissvarīgākā- tā parāda viedumu, personas temperimentu, veiksmi un radošumu un fizisko enerģiju. Tukšums un pilnums nav kaut kāds kauss, ko var tā izmerīt. Cilveki tur mājās kaķus un vinus dievina- tu nevari būt tukšāka par kaķ. Vaina ir tajā, kurš otru redz tukšu un kritizē, kuram pietrukst saikne ar Dievu un tāpēc citus kritizē un nespēj izpausties pret tuvākajiem miloši, otru gremdē nevis ceļ.

Vasara un saule

kas ir tukšs cilvēks.
Psihologi uzskata, ka sievietēm, kā spainītim, ir sevi jāpiepilda ar labo, kas dod prieku. Lai tālāk ar šo prieku un labo enerģiu, apmierinātību var dalīties. Kas tev patīk, kur gūsti enerģiju? Dari to priekš sevis, parasti tad arī apkārtējie to atzinīgi novērtē. Vari palasīt par "pilno spainīti" internetā.

Cik gadi vīram? Varbūt pats izjūt kādu vecumposmu krīzi? Ja cilvēks nav apmierināts ar sevi, tad arī citi vinam šķiet neapmierinoši.

Vēl prātā nāk slavenais izteiciens no "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" - "Ne viņai basketbols interesē, ne hokejs, ne rokasbumba".

Papildināts 27.06.2022 10:58:

Pēc 20 gadu kopdzīves kur vienmēr vīram kā aste kas var interesēt. Pāris reizes gadā ar draudzenēm uz kādu restorānu aizeju un viss.

Sāc nodarboties ar sevi!

viņš nespēj tevi piepildīt, darīt laimīgu un saņemt pretī vēlamo.
Katra paša pienakums ir darīt SEVI laimīgu.

Gājēju nenoturēs, bet šeit cilveks saka, ko vēlas - piepildītu, laimīgu sievieti. Kura to var izdarīt tkai pati.

Papildināts 27.06.2022 10:59:

Tēmas autore arī 20 nodzīvoja, bet 21 izrādījās esot tukša.
15- 20 - 25 gadus cilvēki var sadzivot laimīgi un tad pēkšņi : bāc!

magoņmaizīte Berta

Kaķis - tukšs vai pilns - bet saskarsmē ir patīkams, pat, ja šad tad uzbāzīgs. Kaķis nelasa morāli, un stundām nep...otram smadzenes par Drogām, Saturnu sētas mājā vai to, cik slikta ir valdība vai tas otrs. Kaķis netraucē cilvēkam justies brīvi un izveikt savas lietas, domāt savas domas. Par cilvēkiem, diemžēl, to ne vienmēr var teikt. Situācija, kad esi spiests vērtēt cilvēka tukšumu, pilnumu vai citas fīčas - tā vienmēr ir piespiedu sadzīvošanas vai atrašanās vienā telpā situācija, neviens nebizo citiem pakaļ, lai viņus vērtētu vai nemīlētu...

Moljēra aprakstīt piemērs: Velk garlaicību līdz šī bikli muļķā dāma, man viņas klātbūtne ir gluži neciešama. Jūs varat grozīties un teikt - Cik pulkstenis? Kā beka viņa sēž un projām neies vis.

Situācija ar Tukšu cilvēku vs kaķi. Bikli muļķā dāma varbūt ir filosofijas doktore un cīši labs cilvēks, bet, ja netinas prom un krīt uz nerviem, tad laiks ar viņu ir nevis vnk tukšs, bet tukšs ar mīnusa zīmi

Ekstravertam bieži tukšs šķiet intraverts un otrādi.

Bet nu konfliktus, drāmas un izstellēšanos taisīt, lai demonstrētu, ka Piemīt Savs Es - tas ir vēl stulbāk, IMHO.


Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!


Ar kaķi sadzivot viegli ir arī tāpec, ka viņš nerunā- nesaka, ko domā. Ja varētu pateikt, tad... uzreiz būtu tukšs ar mīnuss zimi. Vel no kaķa nav nekādu gaidu- mums nebesī, ka neiznes miskasti, nenomazgā kaut 1 reizi traukus pēc visiem utt. Un labai satikšanai vairak ari neko nevajag- lai otrs nebruķē muti un lai no viņa neko negaidam.

Autores virs gaida.

Bet viņš nezin, ka sievu un bernu māti dod Liktenis un parasti partneris un viņa dzimta atbilst paša un paša dzimtas vibrācijām- veiksmei/garigumam/egoisma pakāpei. Otrkart, jums savstarpēji jāatstrādā labā vai sliktā karma- tieši jūsu attiecibas ir platforma, kurā abiem augt. Negarīgums izpaužas divejadi- slikti uzvedas un nepareizi reaģē uz netīkamam lietām. Un tad ir pilns komplekts- viens slikti runā un izturas un otrs apvainojas, dusmojas, bļauj pretī, vardu sakot, abi bezjedzīgi karo. Garigi cilveki slikti neuzvedas un neizturas un piever aci uz negatīvam, stresainam situacijam, tāpec neiet nevienam uzbrujuma, bet vai nu iztur, samierinās vai atbalsta. Un dzive/karma mainās- tad ir slikti, tad ir labi, gudrība ir izturet. Bet negarigs cilveks nevar neko izturet, gruzās pats, gaž pretī un iegriež melno virpuli, kā rezultātā labāki laiki nepienāk.

Uztver vīra runu ka tukšu skanu, maza bērna runašanu. Viņa, garigas butnes pienakums, apmierinatibu radit sevī un caur to ari apkartejos celt. Viņš atradis vainigo Tevi lidzigi kā vecaki izgaž dusmas uz berniem utt. Neuztver to personigi, nu,mazums, mazs berns pukojas, mati par vainīgo atradis. Dari savas lietas, stiprini nervus, " audz garigi" un rupejies par savu pašsajutu. Augt garigi nozime zinat, kas ir pareizi, nepareizi, tās ir garigo zinasanu apguve un gariga prakse. Ja tikai paļausies uz,savam sajūtām un tezem, tad to vien varesi darit, ka ar viru rieties, viens otram kost un kā rejoši kvekšķi skriet katrs uz savu pusi, lai satiktos ar nākamo kvekšķi. Bet, ja saķeršanās jau ir neganta, tad var vajadzet arī fiziski nošķirties.

Vari but droša Tu neesi tukšāka par vinu vai jebkuru vidusmera cilveku.

Papildināts 27.06.2022 12:57:

Autores virs ir sliktāks par kaķi, jo brūķē muti. Ja nu vienigi vel uztur gimeni, tāpec ar kaķi vēl nolidzsvarojas.

Papildināts 27.06.2022 13:37:

Runājot par to paciešanu. Piemeram, manai družkai bija virs, ko atveda uz mājam, bet mājas saimniecei- matei viņš dikti nepatika. Visādas riebigas lietas teica, turklat uz to brīdi viņš bija bezdarbnieks. Driz virs sāka krutjīt biznesu, pamazām atjaunoja māju un saimniecibu, bet " vecene" vienalga nebeidza kritizēt padsmit gadu garumā. Un tā- pec 16 gadu kopdzives un jau pec tam, kad 10 gadus uztur meitu, saimniecibu, pašu mati, vecos un jaunos bernus, kad šis gadiem no arzemju braucieniem " vecenei" ved našķus, nu tad beidzot šī sākusi saukāt viņu par miļo znotiņu. Bet pirms tam bija loti neganta, maigi sakot. Tā ari izpaužas, kad karmu parvar- nereaģē uz tekstiem ( uz sliktās karmas nesēju, kas jau paredzets pec karmas), turpini rūpeties par visiem, - remontē vecenes māju, ved našķus pec katra izbrauciena utt.- vecenes prāts ( un prātā ir karma) izmainās un viņa tagad vai debesīs ceļ znotinu.

Tā ir visos procesos. Piemeram, virs krāpj. Protams, sievai sap sirds, bet ja viņa neskrien prom, kaut ka to periodu pardzivo (astrologijas kartē to var redzet) un viss- neinteresē vinam tā mīļākā.Bet negarigs/ neticigs cilveks traki apvainosies, sasitis piešus, grims histerija, vel prāta nebus, lai bernus tajā neiepītu un viss- karmas izpilde- skiršanās notiek.

Ja skatās astrologiskajā kartē un cilveks ir neticigs, tad var pateikt, ka tajā periodā būš skiršanas. Ja garigs/ ticigs, tas var nozimet tikai laulibas krizi un atkalapvienošanos ar to pašu partneri.

Negarigs cilveks- tas nav kruti, jo viņs kā dzivnieks vadās tikai pec ta, ko redz un jut un visu posta- brec, rej, kliedz, škiras, mokas un moka līdzi pārejos. Garigam cilvekam ir zinasanas, ar kuru palidzibu viņš krizes spej parvaret, izrullet un atrisinat, jo viņs zin, ka viņš nav tikai miesa un tikai sajā dzive viņs ir virs/ dels/znots siem cilvekiem un visiem notikumiem ir cita jega.

Papildināts 27.06.2022 13:45:

Tu nevari but tukšs cilveks, jo esi dzivojusi jau daudzas dzives, esi piedzivojusi procesus un ieguvusi pieredzes un prasmes, uz kuram Tu rezonē. Reizem dzive var tikt iedota karma - aptumšots prats, saprats, depresija, nekas neinterese, bet tas nenozime, ka ka dvesele esi tuksa. Tieši karma var aizklat un aptumsot dveseli caur to, kā juties, kadi ir pienakumi un kadi cilveki ir apkart. Bet, ja blakus paradas kaut viens gaišs cilveks, tu ari sac attirities un karmas slani iet nost. Tas nav par Tevi, bet tiesam par cilvekiem depresija, atkaribas, kas tiešām izpaužas tuksi- pat vini tikai škietami ir tukši. Domaju, ka Tu esi parasts, vidusmera cilveks gariguma un tuksuma vai pilnuma ziņā. Un virs tocna nav pilnāks.

Norma Džīna

magoņmaizīte Berta
Nē nu kaķis noteikti ir pilns cilvēks. Tur ir ĺoti plaš spektrs.

pelēkais nezvērs

Tā ir visos procesos. Piemeram, virs krāpj. Protams, sievai sap sirds, bet ja viņa neskrien prom, kaut ka to periodu pardzivo (astrologijas kartē to var redzet) un viss- neinteresē vinam tā mīļākā.Bet negarigs/ neticigs cilveks traki apvainosies, sasitis piešus, grims histerija, vel prāta nebus, lai bernus tajā neiepītu un viss- karmas izpilde- skiršanās notiek.

Šausmas.. Vai tad ticīgus un garīgus cilvēkus arī krāpj?!
Ticība un garīgums no šķiršanās, značit, pasargās, bet no krāpšanas ne.. ai, ai, ai..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Ticīgs jau vēl nenozīmē ka arī garīgs.

Sindy5
pat kaķis nav tukšs
PAT kaķis?! Fui, kaunies, skaidrs, ka kaķis nav tukšs!

Papildināts 27.06.2022 20:36:

Es nezinu, kas par vainu, bet pēdējā laikā bezmaz katra otrā cāļa tēma liekas desa. Arī šī. Nu kur var būt tik bīdāms un bakstāms cilvēks, ka nevar sev kleitu nopirkt bez vīra rājiena? Neticu. Un vēl par to sarunāties ar svešiem cilvēkiem tādā nedaudz humorīgā, distancētā pašironijā. Ne, ne.


What a wonderful thought it is that some of the best days of our lives haven't happened yet!


Vairāk pārsteidz tas vīrs, kuram nekā cita nav ko darīt, kā ņemties ap sievas kleitām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421