Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Meauk
Varbūt jā grib vairāk komplimentus, lai esmu seksīgākā, drošāka, bet es maiga parastā latvju zeltene.

mikausite

Harmanova
Nav kaut kāda pusmūža krīze viņam uznākusi?

Lēdija

Tukšs cilvēks ir bez interesēm, hobijiem, mērķiem, aizrautības. Negrib lasīt, neinteresē kultūra, politika. Jā, arī nezina ko grib un ne par ko nav viedoklis.
Protams, jautājums, vai 20 gadus tāda un vīram viss bija labi, vai tagad Tev zudis entuziasms.

Bet vīra uzvedība neiepriecinātu. Pirmkārt, emocionāli Tevi pazemo, izgāž dusmas, nostāda sevi ievērojami augstāk. Nebrīnītos, ka dzīvē parādījusies kāda "dziļa" būtne un sievā VISS besī.

Harmanova
Par to gan der padomāt, jo vairums cilvēku tomēr vēlas sev blakus partneri, kurš spēj būt dažāds.

Var taču kādreiz pacensties un pārsteigt vīru!

mikausite
Domāju nē, vienmēr ir bijis prasīgs, tagad uz pusmūžu citas prasības.

No rīta braucam uz veikalu, apģērbos šortu kostīmā. Vakara6pie strīda izmet, Tu uzprasīji vai man patīk kā tu apģērbies, tu uzvelc un tev pofig.

Harmanova
Un ko pilnais vīrs dod bērniem?

Meauk
Vispār es esmu skaista, man ir laba figūra, velku miņukus, bet tāpat kaut kas nepatīk vīram. Nesen uzvilku pagaru gofretu kleitu sapucējos, uzbrauc augumā ka šāda kleita neizceļ manu augumu.

Jā varbūt manī trūkst kaut kāds tas karstasinigums tāds uhhh

Lēdija

Un vēl, ja man vai vīram uznāktu, ka neko negribas, tikai gulēt šūpuļtīklā ar glāzi rokā, es aizdomātos.
Vienu dienu tā var, bet visu laiku... Patukši jau izskatās.

dezavu
Māju uzcēla, nopelna, atstās dzīves sākumam kaut ko. Parunājot normāli ar bērniem.

Lēdija

Vīrs no sevis tēlo tik dziļu cilvēku, bet pats tik par alģērbu Tevi ārstē. Neko dziļi tas nav.
Varbūt pats vistīrākais tukšums in kompleksojot sievu ārstē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421