Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Cik ikgi kredits vēl? Un bērni ir?

Papildināts 30.06.2022 17:20:

Es vispar uzskatu, ka virs nav tikai gultasbiedrs vai draugs, vīrs ir partneris dzīves projektam. Tas iekļauj vispirms jau bernus, ja tādi ir. Projekti var but māja, zeme, iespēja stradat uz pusslodzi pie mājas vai strādāt mazāk apmaksātā hobijdarbā, tā ir iespēja realizet ari savus individuālos projektus- mācibas, kursi, ceļojumi vai hobiji, ar vira atbalstu var piedalities un veidot sabiedriskos rojektus- lielus un mazus labdaribas projektus.

Protams, ja ģimene savā starpā kašķejas, tad viņi nav specigs kodols, tomēr var būt vairāk nekā 1.

<cenzēts>

Komentārs neatbilda foruma lietošanas noteikumiem.

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 30.06.2022 20:15.

Administrācija

Sindy5
Lūgums garīgos un karmiskos enerģiju jautājumus risināt Neredzamajā pasaulē, ārpus tās šāda veida komentāri tiks dzēsti.

Katram savs

Administrācija
Kur tad Sindy tekstā ir garīgie un karmisie jautājumi? Vai tad pēdējie palikušie jāpadzen no cāļa?

Gan jau kāda pasudzējas par sindy

pelēkais nezvērs

Jā, tumsas spēki nesnauž.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Nevar precizak noradit, kuru rindkopu vai vardu nedriksteja minet?

<cenzēts>

Komentārs neatbilda foruma lietošanas noteikumiem.

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 30.06.2022 20:16.

pelēkais nezvērs

Un atkal Sindis runā ar kaijām..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

<cenzēts>

Komentārs neatbilda foruma lietošanas noteikumiem. Tie attiecas uz visiem, arī uz Jums!

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 30.06.2022 20:29.

viedaminka

Atgriežoties pie tēmas - es neuzskatu, ka Harmanova ir attiecībās ar emocionālu vardarbīgu vīrieti, jo viņa ar šo vīrieti ir kopā vairāk kā 20 gadus. Adekvāts, psihiski vesels cilvēks ar emocionāli vardarbīgu dzīvesbiedru tik ilgi kopā nedzīvotu. Var gadīties, ka vardarbība atklājas pirmajos 5 kopdzīves gados, bet tāpēc jau nav jāturpina tāda savienība.

Iemesls, kāpēc sievietes paliek emocionāli vardarbīgās attiecībās ir tas, ka tas ir veids, kā sievietei justies labākai. Viņš briesmonis, bet es tik balta un pūkaina. Arī šajā tēmā šī doma caurvijas. Un tāpēc šādām sievietēm līdzcilvēki palīdzēt nevar, jo tur ir podiņš ar vāciņu. Sievietei vienmēr būs 101 iemesls kāpēc nevar aiziet prom no attiecībām.

Papildināts 01.07.2022 08:34:

Manuprāt, mūsdienās jēdzienu "emocionālā vardarbība" ne vienmēr lieto pareizi. Pateikt, ka sieva slikti ģērbjas, nav emocionālā vardarbība. Pateikt, ka baklažānu nevajag pirkt, ja nemāk gatavot- arī nav emocionālā vardarbība. Tā ir komunikācija, konstruktīva kritika. Ja cilvēks jebkuru kritiku uztver kā emocionālo vardarbību, tad liedz sev jebkādu izaugsmes iespēju.

Papildināts 01.07.2022 08:38:

Ja vīrs saka, ka slikti izskaties- aizej pie stilista, vizāžista. Ja vīrs saka, ka nemāki gatavot- aizej uz pavārkursiem. Ir normāli sevi attīstīt, pilnveidot. Tas ir veids, kā nekļūt laika gaitā "tukšiem".

viedaminka
Tu ej pretrunà. Pirmà rindkopa, ka tās nav vardarbīgas attiecības. Otrà rindkopa, ka tomēr ir.

Par podiņu un vāciņu, piekrītu. Vèl sieviete var buut iekšējais tiràns pret sevi, tà man teica viena psihotetapeite.

Papildināts 01.07.2022 10:34:

Autore bija minèjusi, ka vīrs publiski kliedz un dresē viņu, pazemo. Kā to nosaukt, par fakta konstatàciju, neprasmi uzklausīt kritiku? Tā man savulaik dresèja, jo es tak savādàk nedzirdot, nesaprotot.

Pat ja nemàk gatavot, ģērbties utt, to visu var zolīdi, mīĺi atrunāt, ka tas otrs palekdamies ies un darīs. Un var nicinoši izteikt piezīmes, kas necik nepaceļ spàrnos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421