Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

Harmanova

Vai tad tu nepelni? Parunā tu arī ar bērniem.

Papildināts 21.06.2022 14:52:

Atstāj arī savus iekrājumus bērniem.

Lēdija
Patukši jā. Jo man negribas ar viņu iziet sabiedrībā. Jo jādomā kā izskatīšos vai šī kleita izcels manu augumu. Un vai būšu uzkrāsojusies utt.

Vīrs vienmēr bubina, veikalā vispār tīrās šausmas, kāpēc tu tik maz jogurtus paņēmi priekš kam tev to baklažānu tu tāpat negatavosi un kāpēc tu ej bez saraksta uz veikalu, rādu ka ir saraksts, tas esot bezjēdzīgs.

Jā es pat atzīstu un piekrītu nezinu ko vajag veikalā, ko ēdis, lai arī ir veselīgi, ātri pagatavot.

Papildināts 21.06.2022 14:54:

dezavu
Pelnu, bet viņš desmitreiz vairāk atdodot utt, viņam vienmēr ir pretī atbildes, argumenti fakti, pierādījumi un es tik klusēju.

Harmanova
Ej ar vīru šopingā pa apģērbu veikaliem, uzmēri visu ko! Tas var būt ļoti pat interesanti!

Neticu, ka pēc 20 kopīgi nodzīvotiem gadiem šādi uzvedas. Izklausās pēc desas.

Meauk
Ejam šopingā, viņš brauc līdzi. Un tai pat laikā besas ka es nezinu ko man vajag un neprotu ieiet veikalā un hops viss gatavs. Nedēļu atpakaļ veselas 3h ar mani nomocījas un īsti neko nenopirku.

Harmanova
Varbūt atzīsti vnk, ka gatavošana nav tava stipra puse - un necepaties abi par to. Kāpēc jau tik gadus vajag piļīt otru par to, kas nemainās un nekad nav bijis kādā īpašā līmenī.

Papildināts 21.06.2022 14:57:

Harmanova
Nu tad paņem stilistu un ej ar viņu iepirkties!

dezavu
Visus 20 gadus ir bijis savādāks nekā es. Un jā tagad tā izpildās.

Harmanova
Šķiries.

Ir grūti izskaidrot to, kas jums šķiet nepieņemams un visādi citādi no tēmas tā nevar būt. Bet kā jau rakstīju viņam vienmēr uz visu ir atbilde, iedomājos ko teiktu ja pieminētu stilistu. Tāpat kā kad gribēju paņemt treneri, lai ievirza pareizā sportošanā. Varot mājās un ar youtu.be palīdzību. Kāpēc svešam cilvēkam jāmaksā par to ko varot pati vai viņš varot palīdzēt.

Kāpostgalva

Harmanova
un līdz šim nekritizēja apģērbu u.c., tas nesen sācies? ja nesen, es teiktu, ka ir stabila brūte, vienkārši negrib būt tas sliktais, kurš uzsāk šķiršanās procesu, grib izvest Tevi, lai Tu būtu tā ļaunā. ja tā ir bijis vienmēr, tad jautājums - aiz kam tāds mazohisms? saprotu, ka vīrs šeptīgs un izdarīgs, kas, protams, liels pluss, bet attiecības tomēr svarīgākas.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421