Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tukšs cilvēks.

Harmanova

dezavu
Skiros cik ilgi jau

Rosalia

Cik veci bērni?

Kāpostgalva
Par ģērbšanos kāds laiciņš ir, bet arī par frizūru un vēl šo to. Ir ir viņš tāds nebūs brūte pie vainas. Kaut dažreiz domāju tas daudz ko atrisinātu.

Papildināts 21.06.2022 15:04:

Rosalia
Pusaudži.

Harmanova
Tu viņu vairs neinteresē kā cilvēks, sieviete. Esi vajadzīga kā smuka piedeva, ka viss forši, pilna ģimene. Bet citādi izlasās, ka vari darīt ko gribi, viss viņu tāpat besīs.

Dūducis*
Būtu labi ja varētu darīt visu ko gribu.

mikausite

Harmanova
Man liekas viņš tevi emocionāli pazemo visu laiku.

Harmanova
Bet tad arī veikalā pasaki viņam konkrēti, ka no viņa palīdzības tev ne silts, ne auksts, ka viņš nav uzdevuma augstumos. Un kā nākammēnes tu iesi iepirkties ar stilistu! Un viss. Un dari tā.

Nedaid dažās jomās vajag to vīra Ego samazināt, jo drusku par daudz sadomājies.

Izvēlies dārgāko Rīgas frizieri un aizej pie tā!

Jā viņam vajag, lai es mainos, lai viņam ir labi, esot pelnījis blakus seksīgu zaķi, kāda es esot, bet sevi noniecinu. Nu negribu uz dārzu vilkt kleitu ja ārā vakars auksts.

Papildināts 21.06.2022 15:09:

mikausite
Jā es arī saprotu emocionālā pazemošana un man nav spēka, jūtos trula bezspēcīga. Un man visu laiku ir nezinu, nezinu.

Kāpostgalva

njā. es jau sen būtu aizmukusi. štrunts ar to, ka šeptīgs un labi gatavo.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Harmanova
Ja vīrs ir gatavs ieguldīt naudas līdzekļus tavās pārmaiņās, tad neredzu iemeslu, kāpēc to negribētu darīt!

Bet ja viņš grib, lai pārmaiņas notiek no 'zila gaisa' un tikai ar viņa kritikas palīdzību, tad to arī ir jāpasaka skaidri un konkrēti, kas un cik maksā, lai blakus būtu karaliene! Ja ne, lai beidz nest ārā smadzenes ar savu neproduktīvo kritiku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429421