Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nerunīgs vīrietis

Vinille

Katram savs

Vinille
Nevar saprast, kas viņam patīk un kas nepatīk.
Ir gadījies. Es piedāvāju kaut ko, otrs pasaka ok, bet pēc ilgāka laika izrādās, ka nebija ok. Bet var pieslīpēties.

O, pazīstami! Mūsu gadījumā es besījos, besījos, bet pieradu. Nu nav daiļrunības faila un ar failu es domāju vispār vārdnīcu, nemāk noformulēt, viņa ģimenē vispār nav pieņemts runāt par emocijām. Ja acis mirdz, tad jau viss labi.

ir konkreta problema, par kuru virietis nerunā, pat uzrunāts?

ir tik dumjs, ka nav par ko ar vinu runat?

A ja par jutām, sajutām, bla, bla, parunāties- tam ir draudzenes, mamma, soctiklu pļāpu lapas. Vispar, ja virietis ir ar noslieci uz izrunašanos, hmmmm, var izradities sliktāk kā dabut nerunigu.

corfu

Ja tu vari pieņemt, ka tāds viņš ir, tad turpini.

Ja vèlies pārveidot par runājošo, tad vecumā 40+ , ja viņš nav ieinteresēts, visyicamāk, cietīsi neveiksmi.

Bet vispār mani nebeidz izbrīnīt tēmas, kur vīrietis tāds un šitāds, bet, ja darītu to un šo, būtu ok. Nu, tad esi tā afigennā mūza, kas liek viņam pārskatīt savus esošos priekšstatus un liek mainīties.

Rosalia
Kādas tieši atklātības tu gribi no viņa dzirdēt?
Gribu, lai pasaka, ka es viņam patīku, ka ir labi kopā ar mani, ka mīl mani. Justies novērtētai un īpašai. It kā jau to var arī nolasīt no viņa rīcības un izturēšanās. Bet, ja tas nav arī vārdos izteikts, tad liekas, ka kaut kas tomēr pietrūkst. Un tad brīžiem uzmācas šaubas - un ja nu es tikai saskatu to, ko gribu redzēt?

Gribās zināt, kas viņam patīk un kas nepatīk, jo to neizrāda un nesaka. Ja kādreiz gribās viņu kā īpaši iepriecināt, tad tas ir ļoti grūti, jo nevar saprast, kas viņam patiktu. Vienmēr saka, ka viņam patīk viss, ko es daru. Un tad nevar saprast, kas no tā tiešām patīk un kas ir tikai pieklājība.

Tad vēl dažreiz kādas lietas, ko no savas ikdienas nestāsta. Piemēram, mums katrs rīts sākas ar Whatsapp ziņu. Bet vienu rītu viņš atsūta sms ar ierasto labrīt, bez nekādas papildus informācijas. Uzprasīju, kas tad ar Whatsapp noticis, nav atbildes. Sāku jau uztraukties. Pēc dažām stundām atbild, ka esot Polijā - iepriekšējā vakarā viens draugs uzprasīja palīdzēt kaut ko aizvest/atvest. Tā kā viņam bija brīvs laiks, tad piekrita. Bet man likās savādi, ka to nepastāsta, tikai atsūta neierastu ziņu. Un to, ka ir bijis citā valstī, pastāsta jau esot atpakaļceļā.

kikii_

Vinille
Nu gandrīz precīzi manu vīru aprakstīji. It sevišķi kluss kļūst kompānijās. Visu vakaru var nepateikt ne vārda, izņemot, protams, obligātos pieklājības vārdus. Darbā viss kārtībā, ar klientiem saprotas labi, padotos var arī izlamāt un dot precīzus norādījumus. Man sākumā arī tas bija svešādi un šķita, ka nevarēšu ar tādu komunikāciju sadzīvot. Bet nu jau esmu pieradusi tajās dažās viņa pateiktajās frāzēs (lakoniskās, bet ļoti izsmeļošajās) sadzirdēt to, ko man saka un izbaudīt klusumu. Manī klausās un izrādās, vienmēr ir arī dzirdējis, ko saku. Pat to, ko virspusēji esmu pieminējusi, garām ejot. Par mīlesību arī, kā tu raksti - vienreiz pateica un viss. Nekas nav mainījies. Par manu izskatu... kad pajautāju, pasaka ko domā, un ne vienmēr ir tas, ko es gribētu dzirdēt. Bet toties zinu, ka saka, ko domā un lieki vārdus netērē, varu paļauties, ka ja saka, ka ir labi, tātad tā arī ir. Ja nē, tad labāk pārģērbties. Un vēl... ir pagājuši gadi. Vai nu esmu pieradusi, vai arī viņš sācis nedaudz vairāk atvērties, jo, šķiet, viņa balsi dzirdu vairāk.

corfu
Bet vispār mani nebeidz izbrīnīt tēmas, kur vīrietis tāds un šitāds, bet, ja darītu to un šo, būtu ok.
Tāda ir dzīve Ideālo cilvēku nav, katram ir kaut kādi trūkumi, kurus ir vieglāk vai grūtāk pieņemt. Un tad reizēm ir grūti saprast vai konkrētā cilvēka trūkumi ir tādi, ar kuriem varētu sadzīvot ilgtermiņā.

Kaut kā iepriekš man nav gadījies tikties ar tik nerunīgu vīrieti. Protams, vīrieši jūtas neapspriež tik detalizēti kā sievietes. Bet parasti kaut kā tomēr var nokomunicēt to, kas katram attiecībās ir būtisks. Bet te - klusums. Ej un izdomā pati.

Tu gribi cilvēku 40+ vecumā pārtaisīt? Nu tāds viņš ir...

Ja to nevari pieņemt, tad jums nav pa ceļam. Nu nav visi runātāji. Ar laiku iemācās saprast no nedaudziem vārdiem kas un kā.

Mans vīrs ir tāds. Man patīk un es nemaz negribētu baigo runātāju. Kad mašīnu nopirka, ar neko neteica iepriekš. Atbrauca, nolika pie sētas un teica- izej paskaties. Uz Poliju ar mierīgi varētu tā- aizbraukt un tad tikai paziņot.

Par mīlestību jā, ir tā... vienreiz pateica un viss. Nekas nav mainījies.

Vinnny

Vinille
Tu esi kontrolējošais tips?

Pusgadu attiecības, dzīvojat atsevišķi, bet vēlies detalizētu info. Hm...

Optimists optimistiem optimists.

Rosalia

Vinille
Nu, vispār jau tu gribi, lai viņš tev izsaka komplimentus un visādas patīkamas lietas, nevis, lai atklāti saka visu ko domā. Un, lai atskaitās par visu, ko dara un plāno darīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429427