Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nerunīgs vīrietis

Vinille

Rosalia
Nu, vispār jau tu gribi, lai viņš tev izsaka komplimentus un visādas patīkamas lietas, nevis, lai atklāti saka visu ko domā.
Nu nē, arī sliktās lietas lai saka. Varbūt viņam nenormāli riebjas, ka es puķainās kleitās staigāju - tad es nopirktu kādu strīpainu, nevis vēl 5 jaunas puķainas kleitas

kikii_

Varbūt viņam nenormāli riebjas, ka es puķainās kleitās staigāju - tad es nopirktu kādu strīpainu, nevis vēl 5 jaunas puķainas kleitas
Bet ja tieši pajautā, tad ko saka?

Bet ja tieši pajautā
Jā, šādiem cilvēkiem vajag tieši pajautāt- kura kleita labāk? Puķainā vai strīpainā?

Un kāpēc butu jāpērk kleitas kādas patīk slikti pazīstamam vīrietim nevis pasai? ( laikam jau ne tikai par kleitām stasts). Taču ļauj cilvēkam būt tādam kāds vins ir, un esi arī pati. Un ja tas kādam nav ok, tad arī nevajag.

Ja patiksi - patiksi ari ar sliktu kleitu mugura! Attiecibas jau neslepjas šmotkas. Ja nepatik mazruniba značit nav tavs cilveks un beigta balle!

Papildināts 21.06.2022 22:20:

Ka planojat uzsakt kopdzivi, ja jau sakuma sadas lietas kaitina? Ja nu vins edot čāpstinās, bus nekartigs vai miega runas?

solar wind

Vai vīrietim vajadzēja atskaitīties-tagad izbraucu uz Poliju... taču neaizmirsa un labrītu padeva, a te atkal slikti.

Ar laiku viņš var maķenīt atraisīties, tagad vnk viss ir par "svaigu", varbūt viņš līdz galam nav sapratis, ko tieši vēlas ar tevi tādēļ piesardzīgi klusē.

Kļavaslapa

Es nosacīti esmu tāda, kāda tas aprakstītais vīrietis. Nu, vienreiz pateicu, ka mīlu, tad tā arī tas paliek, ja kas mainīsies, pateikšu. Neko tur mainīt nevar, vai to pieņem vai nē.

solar wind
Vismaz man, jā vajag. Man neinteresē sīkumi, bet sirdsmieram, kur brauc, vajag zināt. Kad nokļūst galā, tad info, ka viss OK. Tas tomēr ir gabals , nevis vietējā bode.

Man nav nozīmes tam vai es staigāju puķainā vai strīpainā kleitā, jo patīk visādas kleitas. Bet, ja man nozīmīgam cilvēkam viens no šiem variantiem ļoti nepatiktu, tad es labāk izvēlētos otru variantu, jo man der abi.

Bet kleitas bija tikai kā piemērs. Ja nesaka komplimentus un nesaka, kas patīk vai nepatīk, tad es nezinu, kas viņam manī patīk un kas nepatīk. Kādreiz uz kādu īpašāku pasākumu gribētu uzvilkt kaut ko, kas viņam patīk, bet nezinu, kas tas būtu. Un šķiet, ka ar laiku vispār varētu pazust vēlme pucēties un saposties, ja liekas, ka otrs cilvēks blakus to nenovērtē.

Bet stāsts nav tikai par apģērbu un izskatu.

Kļavaslapa

Vinille
Tak dzīvo savu dzīvi un velc to, kas patīk Tev. Ja gribi, pajautā konkrēti, kura no divām (piecām) kleitām liekas labāka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429427