Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nerunīgs vīrietis

Vinille

Mans vīrs arī no sērijas "vienreiz pateicu, informēšu, ja kaut kas mainīsies". Tā kā es teiktu, ka šis ir "take it or leave it" gadījums. Nav baigi nasks uz komplimentiem, ja prasu kura kleita labāk, tad pasaka. Bet tāds verbāls jūsmotajs "ak Tu mana sieviete, dieviete" toch nav neuzskatu to par trūkumu, pieņemu, ka esmu apprecējusi praktisko latvieti, kurš ir vairāk darītājs nekā runātājs un dzīvoju mierīgi.

Mans puisis arī līdzīgs. Ar komplimentiem gan viņš neskopojas, bet ja pašam kāda problēma vai bēda, tad gluži kā ar knaiblēm jāvelk ārā informācija līdz saprot, kas īsti ir par vainu.

Kopā esam jau 7 gadus un jāsaka, ka nekas diži nav mainījies šo gadu laikā, lai cik bieži es viņam teiktu, lai viņš godīgi runā, kas par vainu.

Principā jau visiem vīriešiem ir grūti atraisīties ar jūtām, tādēļ ir jāmēģina izprast viņus tāpat. Piemēram, manējais vienmēr ir teicis, ka viņš nav izvēlīgs ēdājs un principā ēdīs jebko, ko taisu. Sākumā likās, ka tā arī ir. Taču gadu laikā esmu pamanījusi, ka ēdieni, kas viņas garšo viņš norij ļoti ātri, bet tie, kas negaršo tos viņš ēd lēni.

Ar lieku vienkārši jāmēģina atšifrēt cilvēka signāli. Pat šķietami nerunīgam vīrietim tādi ir. Bet tur vienkārši nepieciešams laiks.

pusgads ir pārāk maz, lai otru iepazītu. pacietību, ar laiku nevajadzēs vārdus, lai saprastu, kā otrs jūtas.

es ar savu vīru gandrīz nekad par jūtām nerunāju, saprotu tāpat.

Kāpostgalva

man ļoti patīk vīrieši, kuri maz runā. no tiem jūsmotājiem un komplimentu teicējiem neko labu negaidu.

par kleitām - ja sieviete pati savā kleitā jūtas labi, viņa būs par sevi pārliecināta un izskatīsies labi. man ir bijis tā, ka pasaka (ne vīrietis, kaut vai mamma, draudzene), pamēri šo, šīs Tev labi izskatīsies, es uzvelku, un jūtos tizli un ne savā ādā, lai arī no malas šķiet, ka varbūt tas apģērbs ir OK. BET es tādā jūtos slikti. un tad arī izskatīšos un uzvedīšos attiecīgi.

aprakstītajā situācijā vairāk ir jāsaprot, par cik nopietnām jūs katrs uzskatat esošās attiecības. pazīstami nepilnu pusgadu - vienam tas šķiet daudz, otram maz. tā varētu būt atbilde par to Poliju. viņš neuzskata, ka esat jau tik tuvi, ka viņam būtu par visiem plāniem jāinformē. kad dzīvo kopā, tad jau citādi. tad loģiski pateikt, ka dosies garākā izbraukumā un uz pusdienām gan jau mājās nebūs.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Vinille
Un šķiet, ka ar laiku vispār varētu pazust vēlme pucēties un saposties, ja liekas, ka otrs cilvēks blakus to nenovērtē.
Tu vai tad pucējies dēļ kāda cita? Es nez, es pucējos, lai pašai būtu patīkami spogulī skatīties.

Mans vīrs ar nekad neko nesaka par manu izskatu. Un pieļauju, ka viņam ir diezgan vienalga, kas man mugurā. Viegla dzīve, velku kas pašai patīk un negaidu, ka no egles āboli kritīs.

man ļoti patīk vīrieši, kuri maz runā

Jā, man arī. Slikta pieredze ar muldētājiem.

Kāpostgalva

+ pēc pusgada prasīt, ka mīl no vīrieša, kuram 40+ arī tā... naivi, es teiktu.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Un vispār ar to vīriešu attieksmi pret konkrētam drēbēm ir pilnīgi po. Viņi netver pa lielam fasonus, šī gada trendus, un detaļas. Nu , krāsas. Un tajā paša laika , var pilnīgi būt pretruna iepriekš apgalvotajam, ka nepatik tas un vēl kaut kas, ja sievietes koptēls ir aizķēris.
( ne, nu atzistos, nekad nesapratīšu, kaaa nu ka var sava s apģērba izvēles pieskaņot vīrieša akceptam).

30 gadus precējies - vīrs vienu reizi pateica, ka mīl sievu, un vairāk nesaka visus 30 gadus, jo nekas jau nav mainījies
Tā nav anekdote, bet dzīve. Man tūlīt būs tie 30 gadi. Nu nekas. Pietika ar to vienu reizi. Galvenais, ka darbos u.t.t. jūt.

Kāpostgalva
pēc pusgada prasīt, ka mīl no vīrieša, kuram 40+ arī tā... naivi, es teiktu.
Nu, vispār to, ka mīl, viņš pirmo reizi pateica jau pēc otrā randiņa.

Un var just, ka viņam ir nopietni nolūki. Ir bijuši mājieni par kopdzīvi. Piemēram, ka viņam laikam vajadzētu savu dzīvokli gatavot uz izīrēšanu. Tā ka tas nav nepārliecināts vīrietis, kurš nezinātu, ko viņš grib.

kikii_

Paga, paga, ar to kopdzīvi gan nevajag steigties. Tu taču vēl neesi sapratusi, vai spēsi ar viņa šito īpatnību sadzīvot. A tur vēl vesela kaudze saskries. Pavēro, padomā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429427