Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nerunīgs vīrietis

Vinille

Paprika

40+ ir paaudze, kuru neaudzināja runāt par jūtām. Tas jums nav mūsdienu - bērniņ, kā Tu šodien jūties, kuras krāsas astoņkājītis Tu esi, kurš smaidiņš šodien esi. Tā ir paaudze - īsti vīri neraud. Tad nu viņi oficiāli jūt neko, jūtas komunicēt neprot un reālajā dzīvē tas ir sasodīti apgrūtinoši.

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

Lana.Fontana

Lasu un kā par manu vīru. Vecums gan nav virs 40, un šis viss liekas tik dzirdēts un redzēts. Ja paprasi,kas patīk - tad patīk viss ko es daru. Ja prasu,kā izskatos šodien - es katru dienu izskatos labi.. Ja prasu,ko gribētu dāvanā, jebkas būs labi. Ja prasu, va patīk manas jaunās smaržas, tad saka - tu vienmēr labi smaržo.

Ja sliktākā dienā izklāstu,ka nejūtos komfortā, kaut kas tur man sievišķīgi sevī nepatīk - viņš atbild - nē,tā nav, vai - nerunā muļķības un saruna ir beigusies....es gribētu,lai man pasaka,ka esmu skaista un forša un tāda, bet tā dzīvē nenotiek.

Un jā, man arī pietrūkst parunāties par jūtām, komplimentu, jo man jau patiktu,ja cukuru ausīs nedaudz pabērtu, utml. Kad uzsāku sarunu par šo, viņš noklausās un labākajā gadījumā pasaka - tā nav vai jā..traki. Vai arī - jā. es tevi sadzirdēju.

Bet nu jau esam pieslīpējušies, jo kopā esam 10+ gadus un zinu,ka nesagaidīšu ne komplimentus vārdos, bet rūpes, gādāšana, darbi liecina par mīlestību. Viņš ir lielsisks vīrietis, lielisks vīrs un brīnišķīgs tēvs.

Es teiktu,ka nav ko meklēt problēmas tur, kur to nav.

Vakar tieši skatījos vienu šovu un tur vīrieši runāja par jūtām, tik dziļas domas, gāja risināt drauga attiecību problēmas, izrunāties ar drauga sievu utml. Un es vēl noprasīju skaļi - kur viņi ņem tādus vīriešus,kas ir gatavai tā runāt, izrunāties un risināt svešas attiecību problēmas. Kas prot izteikties tik dziļi un izskaidrojot iekšējās sajūtas.

Vīrs pasmaidīja un teica,ka tas esot šovs vai vīrieši ir citas orientācijas. Kamēr es vēl apcerēju šo domu, viņš sēdēja un bija redzams,ka saruna ir beigusies.

Viņi pat ar draugiem aliņu iedzerot reizēm sēž klusumā. Un tad parunā, tad atkal paklusē...

Darbā ir jākomunicē daudz un viņš ir vadošā amatā, bet lūk mājās runātāji esmu es un bērni, kas par spīti vārās,kā putraskatli.

Papildināts 22.06.2022 11:34:

Jā, ar visu šo palagu es gribēju pateikt,ka varbūt labāk,ka nelej to cukur diendienā, bet kad tomēr pasaka, tad tu zināsi,ka tas ir pa īsto domāts.

Man pēc visa kopā būšanas laika, tikai nesen kādā situācijā pateica - tu esi mīļa. Un es sēdēju tāda,kā ar ūdeni aplieta un centos atcerēties, kad es vispār būtu dzirdējusi ko tādu par sevi. Nekad.

Ikdienā protams dod bučas, apskauj, tiešām dzird, kas man ir vajadzīgs un to sagādā, uzraksta kaut ko, bet ar liekvārdību neaizraujas. Par manām skaistajām acīm un dievīgo personību, ziņas es nesaņemšu nekad. toties uz galda ir mani mīļākie ziedi praktiski bez pārtraukuma.

lutekle
nekad nesapratīšu, kaaa nu ka var sava s apģērba izvēles pieskaņot vīrieša akceptam
Tu nekad, nekad sava apģērba izvēlē neņem vērā to, kas patīk vai nepatīk vīram? Pērkot apģērbu, pērkot apakšveļu, izvēloties apģērbu romantiskam pasākumam divatā ar vīru?

Papildināts 22.06.2022 11:39:

kikii_
ar to kopdzīvi gan nevajag steigties.
Es nesteidzos. Mājieni ir bijuši, bet nekādi konkrēti lēmumi un varianti netiek pat vēl apspriesti.

Papildināts 22.06.2022 11:40:

Un paldies visām, kad padalās ar savu pieredzi, tas ļoti palīdz labāk saprast

Nevis-ar laiku atraisās un paliek runīgāks,bet gluži otrādi-ar gadiem paliek aizvien mazrunīgāks,jo dzīves nogurums un rutīna dara savu! To saku pēc 22 gadu laulības pieredzes!

Vinille
Tu nekad, nekad sava apģērba izvēlē neņem vērā to, kas patīk vai nepatīk vīram? Pērkot apģērbu, pērkot apakšveļu, izvēloties apģērbu romantiskam pasākumam divatā ar vīru?
Jautājums nebija man, bet jā, pērku un velku kas man patīk.

Jo manējais arī no tiem, kas nekad neko nesaka. Vai pasaka kaut ko no sērijas- tu vienmēr labi izskaties.

Vinille
Nē. Pat prata nenāk. Es pērku to, kas patīk man. Veļu jo īpaši. Ja nu viram kādreiz ienak prata iznesties , būt vanabī Holivudas romantikim un iziet caur velas veikalu, tad tas ir aplauziens . Romantiskiem pasākumiem apģērbu speciāli neizvēlos, jo ieskatu par klišeju.

Lana.Fontana

Es pērku apģērbu pēc savas gaumes un vīrs man lieki muti nerunā, tomēr,ja man vīrs pateiktu,ka šī kleita ir jocīga, neforša, nesmuka, nespiestāv, izskatās pēc halāta vai vēl nez ko, es noteikti to nevilktu tik bieži, nevis iecirstos,ka vot nekā nebija...iešu tāda nesmuka par spīti.

Nu ne tak. Tas,ka visu garderobi nepakārto vīrieša vēlmēm, tas ir citādāk.

HelenasTante

te blakus jau ir kādas divas tēmas vismaz - kā sievietei noriebušies vīri, kas runā par daudz, viena jau vispār depresijā no vīra nonstop atklāsmēm. Izemocionēties vari ar draudzenēm, vīrietis lai turpina sevi pierādīt ar darbiem. Vīrietis ir loģisks, ja ir vīrietis nevis kaut kas trans vai par daudz uz sievieško pusi. Sensenos laikos dzirdēju, ka emocionētājus vajag kompleksainām sievietēm, kuras pašas ir emocionāli noslēgtas vai labilas, tad nu nonstop vajag pierādījumus, ka viss jau ok - darbi neko nenozīmē, ka tik ik pa laikam iestenas kko par rozēm un zvaigznēm. Lai gan par emocijām un jūtiņām jārunā tieši sievietei un nepeprasot momentālu reakciju, kur nu vēl pozitīvu un identisku pašas paustajam.

Don't grow up! It's a trap

Katram savs

aprikoze123
,bet gluži otrādi-ar gadiem paliek aizvien mazrunīgāks,jo dzīves nogurums un rutīna dara savu!
Un - viss jau ir izrunāts.

Papildināts 22.06.2022 18:47:

Vinille
Kādreiz uz kādu īpašāku pasākumu gribētu uzvilkt kaut ko, kas viņam patīk, bet nezinu, kas tas būtu.
Daudzi vīrieši "neredz" apģērbu. Ja uzvilksi kaut ko izcili kliedzošu, tad gan jau pamanīs.

Papildināts 22.06.2022 18:48:

Manējam ir viena krāsa, kas viņam ļoti nepatīk. Tad nu, ja man ir izvēle (un kāpēc lai nebūtu?), neizvēlos šo krāsu.

Patricia L

Varētu padomāt, ka tas ir labāk, ja par manu kleitu, kuru esmu nopirkusi par sūri grūti sastrādāto naudu, simts reizes mērījusi, pasaka, ka nepatīk, ka tā mani resnina/saīsina/nedaiļo utt..Būtu klusējis. Protams, ka es varu to vilkt, bet prātā jau iesēžas, ka viņam nepatīk un automātiski kopā esot to nevelk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429427