Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nerunīgs vīrietis

Vinille

Katram savs
Un - viss jau ir izrunāts.

Ne gluži. Ar gadiem rodas sapratne bez vārdiem. Mums ar vīru bieži pietiek vien saskatīties, lai tiktu pieņemts vienprātīgs lēmums. Bet man vīrs nav no nerunātājiem kā tādiem, varam visu pārrunāt un izrunāt. Bet ir situācijas, kur ļoti noder tā sapratne bez vārdiem.

Vinnny

Ar gadiem rodas sapratne bez vārdiem, un ar gadiem vīrietis var tapt runātīgāks, nu, pretēji te apgalvotajam (ka rutīna utt.).

Protams, pieredzes dažādas, bet arī rutīnas var nebūt.

Optimists optimistiem optimists.

Pelnu circenu virsaitis

Patricia L

Velns parāvis! Šo vajadzētu visiem pasaules vīriešiem salasīties uz kopsapulci un nolemt ar likuma spēku aizliegt sievietēm prasīt vīriešu viedokli par drēbju piestāvēšanu un to saskaņotību ar figūru, krāsām u.t.t.

Visi taču zina ka tas nekad nebeidzas labi. Pasaki godīgi- apvainojās un sāk atšaudīties, nepasaki godīgi- pārmet ka neko jēdzīgu nesaki un vispār varbūt nemaz nemīli..., izsaki komplimentu- nē, nevar būt, davai saki godīgi. Eu, šis peldkostīms manu pēcpusi paresnina un tu neko nesaki ( ja pasaku tad atkal ragi gaisā) , otrs it kā nav slikts bet krāsa ne tā( laikam jāsaprot mājiens ka no ģimenes budžeta tūlīt "izlēks" peldkostīms pareizajā krāsā) un vispār- šodien pārāk karsts un vilkšot bikini, bet ko ar tām krūtīm darīt ( cariño, kā tu domā?!!!) .

Pizdets!

Es arī esmu šāds vīrieša tips. Es daudz labprātāk klausos un iedziļinos ko citi saka, nekā stundām pats tarkšķu ne par ko. Nu ir arī makaronu karinātāju tipi, kas muld bezjēgā, bet nesaprotu sievieties, kas uz tādiem pavelkas, tas no malas izklausās tik jēli un samāksloti.
Un varu arī mierīgi pavadīt laiku kopā klusumā, man tas it nemaz neliekas neērti, piemēram, braucot mašīnā, nevis uzturēt sarunu tikai trokšņa pēc. Protams runāju un atbildu, ja ir par ko, bet pēc savas pieredzes, ja vēlies saņemt kādu atbildi, bet nesaņem, visticamāk neesi uzdevusi pareizi jautājumu. Jo tiešāku un konkrētāku jautājumu uzdosi, jo skaidrāku atbildi saņemsi.

Turks

Emocijas apzinos, nosaukumus zinu, analizēt izcelsmi un ietekmi uz lēmumiem arī protu. Apspriest tiešraidē nepatīk. Ja dzīve piespiež, uzrakstu palagu un aizsūtu kur vajag.

Citi atkal izrāda darbos vai rīcībā.

Man domāt, ka tajā izslavētajā vīriešu nerunīgumā un nevēlēšanās dalīties var vainot gan vīriešus, gan sievietes. T.i. vīriešiem ir ieaudzināts emocijas paturēt sevī, tāpēc neprot dalīties tā, lai sievietes nezaudētu cieņu. Jo grib redzēt tikai labo un jauko, kas ceļ pašapziņu, liek justies īpašai un novērtētai. Nevis pilno bildi, ar visām nepilnībām un nesmukumiem.

Buržuāzijas diskrētais šarms.

kikii_

tāpēc neprot dalīties tā, lai sievietes nezaudētu cieņu.
Vot šitais ir pateikts, kā naglai uz acs. Precīzi! Paldies!

Kad es savējam klusētājam tā ilgāk esmu sakritusi uz nerva ar lūgumiem taču pateikt, ko domā īstenībā... "zeme atveries!", labāk nebūtu jautājusi!

Vinnny

Izvēlētos ne tik runātīgu vīrieti, nevis tarkšķi, ja vajadzētu.

Norma Džīna

Nu neviena galējība nav laba. Vīrietis tarkšķis ir tik pat kaitinošs cik sieviete tarkšķe. Savukārt cilvēks, kurš spēj sarunāties, tai skaitā par savām emocijām un vajadzībām ir visai ērts eksemplārs sadzīvē.

Vinnny

Jā, protams, normālam vīrietim ar tarkšķi klātos grūti.

Mēs jau te par vīriešiem.

Es vispār nesaprotu vajadzību pēc attiecību ķidāšanas. Man ir laimējies, ka man blakus abi vīri ir arī nav ilgojušies pēc "pārrunām". Man ;iekas, ka tas bija Čerčils, bet varbūt es kļūdos, kurš teica, ka labākā iespēja kā sabojāt attiecības, ir sākt par tām runāt.

Pēc manām domām, ja pārim sapas, tad liekas runas nav nepieciešamas, saprašanās notiek bez vārdiem, kā jau te rakstīja. Viens piekāpjas, otrs piekāpjas, viss OK. Bet ja laimīgai kopdzīvei ir vajadzīgas nepārtrauktas pārrunas, lai noturētos uz trases- agri vai vēlu tāpat viss aizies grāvī. Vai arī pāris izšķirsies, kad bērni būs izauguši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429427