Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Saja sadala reti kad ko lasiju un praktiski nekad neierakstijos. Pedejo veču temu iespaida radas pardomas, ko gan es neciesu, kas tracina vai reali krit uz nerva dzivesbiedra. Calenes te viedas un forsas, bet pienemu, ka katra biksainaja slepjas pa albatrosam galva, paradumos un sadzives sikumos. Pat lai cik perfekts tas vecis butu. Itka.

Tatad - kas jus tracina laulataja drauga?

Ksavjera
Neaizskrūvē burku, pudeļu vāciņus, tikai uzliek. Smieklīgi, bet besī.

Leila.

Neieliek savu šķīvi trauku mašīnā.

Piparlapa

Lieto dažus īpatnējus vārdus, kam lielākoties cilvēki nesaprot nozīmi (es arī nesapratu sākumā).

Mani tracina muziga bazaresana. O, cik pie Depinja daudz masinas. O, ka tas koks paaudzies, kad pedejo reizi te bijam. Vai tur gadijuma nav uzcelta jauna maja? Pirms tam tur tas nebija. Utt. Mute neturas ciet ne bridi.

Muziga apstasanas pie katra Circle K, lai nopirktu udeni. Protams, mazo pudeli. Kuru jau iztempis un vajag nakamaja tankstelle apstaties vel.

Netiro apenu un zeku kolekcionesana sienas skapi speciala kastite. Kad visas 100 apenes un zekes netiras un jaunas nav ko vilkt, tad novilkties 2.nakti un mazgat centrifugai visu maju.

Pa nakti staigat un est. No rita skivi nenomazgat un rita kafijas kruzi atstat uz terases galda, kur pirms tam pipejis.

Muzdien atrast buvmateriali veikalos visadas skruves, ripas, naglas utt, jo gan jau noderes.

Neest vismaz 80% to, ko ed normali cilveki.

Biezi aiziet gulet ar čībām kajas.

Sausmas spiegt redzot sipolu. Kadu edot sipolus vai sajutot to smarzu.

Melns uzvalks domats mironiem. Nesa tikai zilus.

Drebes un apavus neperk pats. Es visu noperku pec savas izveles. Gatavs roza dzemperi vilkt (un velk).

Nekad nav idejas un viedoklis, kur doties atpusties. Vazaju vinu ka cemodanu lidzi tur, kur uzskatu par pareizu. Biezi vien tik lidosta vins uzzin, kur lidos.

Edot dauza daksu un karoti pret zobiem.

Sez WC vismaz 30min un skatas Comedy Club.

kikii_

Iepirkšanās. OMG! Nē, man visu nopērk un lieliski palīdz izvēlēties. Bet tieši apģērba un apavu nopirkšana viņam! Nemūžam neaizmirsīšu, kā pirkām kāzu uzvalku. Nekad! Beigās jau izbesījos tiktāl, ka biju gatava visu atcelt, vai lai nāk džinsos. Aizmetos uz mašīnu un apraudājos. Tad saņēmos, pateicu (sev): vēl pēdējais veikals, tad viss. Un iegājām, uzvilka un IR! Tieši tas, ko vajag! I krāsa īstā, i izmērs, i fasons, i audums, i kritums. Nu, cena man īsti nepatika, bet tā jau nebija mana problēma. Kopš tās reizes kopā ar viņu neiepērkos. Līdz ar to mani viss apmierina. Pagaidām.

Papildināts 21.06.2022 23:08:

Drebes un apavus neperk pats. Es visu noperku pec savas izveles. Gatavs roza dzemperi vilkt (un velk).
Nu jau es arī šo esmu pārņēmusi.

puku_princese

Ksavjera
Šausmas! Šis viss man nav, bet ļoti nepatiktu, būtu iemesls šķirties.

Visvairāk tracina visādas fiziskas izpausmes: krākšana, nenormāli skaļa šķaudīšana, mašīnas durvju ciršana tā, ka man liekas, ka smadzenes izbirs. Ja aizrādu - apvainojas.

Nepatīk, kad vīrieši par daudz muld, manējam ir tā, ja nedaudz iedzer, atraisās mēle un tad muld bezjēgā. Esmu lūgusi vienkārši aizvērties.

puku_princese
Manejais nedzer vispar. Tikai esot arzemes pa glazitei, bet tad ari maz vajag. Majas, pasakumos utt alko nelieto ka sugu ne grama.

Hallhuber

Kas kaitina... kad braucot no darba mājās piezvana un visu laiku stāsta kas notiek uz ceļa, kādi sastrēgumi, kādi mudaki brauc.
Vistrakāk man uzdzen asinis lēkāšana pa programmām skatoties TV. Kad prasu, ko tad tādu meklē, atbild, ka nav ko skatīties...Beigās skatās stulbos amerikāņu šovus, kur rāda garāžu izsoles.

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

puku_princese
nu ne, vins man ka kūciņa, ja neskaita tas dazas divainibas. Kadreiz vel dusmojos par izdaribam, bet tad vins sataisa tadu miligu liela un pukaina lāča seju, ka nekur likties. Un kopa pasmejamies. Jo man piemit ne mazak frīkainas ipatnibas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429