Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

kino

Oj. Manējam ir vēl sliktāk. Pats gandrīz neko sev nepērk, bet rozā džemperi arī nevilks, nu! Tracina, ka neredz savu bardaku. Ka iesāk kko darīt un tad, procesa vidū, aizbrauc uz darbu, visu atstājot kā ir. Ka netīrās drēbes nenes līdz veļas grozam, bet tad, kad nes, tad OBLIGĀTI kaut kas paliek neaiznests. Bet viņš tiešām neredz to. Nu, krākšana jau klasika.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Vakar prasiju iebraukt pa celam veici un nopirkt mazajai bodiju. Uz 92cm, garam rokam un kajam. Ofic ar reiferi, jo vina ples pogas vala un naktis medz izgerbties un gulet plika.

Paiet 1h. Vecais nav. Atbrauc. Kur bodiji, nebija? Bija, bija, daudz bija! Un kur tad ir? ROZA krasa nebija!!!

Sviestabeka

Mani pēc 30 gadu kopdzīves netracina vairs nekas (jo visu tracinošo vienkārši laižu gar ausīm) Kad palasu citu stāstus un žēlabas - man ir trāpījies vienīgais ideālais vīrietis pasaulē.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

kikii_

Nē, nu salīdzinot ar mani, vīrs ir vienkārši lielisks. Es esmu tā, kura viskur iekuļas, kaut ko sadara, kaut kas atgadās, ienāk prātā un gadās traumas! Kā tur bija tai anekdotē - Es lūdzu Dievam, labu vīru un man tika ļoti labs vīrs. Toties mans vīrs gan nelūdzās un viņam trāpījos es.

Leila.

Atcerējos vēl, krūzes pie datora. Esmu pat taisījusi eksperimentus, atstājot un nenovācot. Stāv ilgi. Principā, kamēr man apnīk.

kino

Sviestabeka
Bet zini. Mani ar gadiem vīra paradumi teacina aizvien mazāk. Tā laikam laba zīme, ne?

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Es nevaru definēt, vaj manj vairs nespēj nekas tracināt vai tracina absolūti viss tāda pakāpe, ka esmu atmetusi ar roku.

Sviestabeka

kino
Svarīgi, lai arī mūsu paradumi vīrus tracinātu arvien mazāk.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

BTango

o, būtu jāpaceļ dīvainību tēma? Tā bija laaaaba

Katram savs

Ksavjera
Biezi aiziet gulet ar čībām kajas.
Šis vislabākais.

Manam piemīt daudzas no pieminētajām "dīvainībām", bet interesanti, ka mani tas nekaitina. Kaut kā pieņemu tās.

Rados ir ļoti pļāpīgs cilvēks, tas gan kaitina - kad viņš ir ciemos, mani tā runāšana drīz sāk tracināt. Un ja nerunā ar kādu no mājiniekiem, tad ar whatsapp balss ziņām sarunājas.

Papildināts 22.06.2022 07:56:

puku_princese
Visvairāk tracina visādas fiziskas izpausmes: krākšana, .. Ja aizrādu - apvainojas.

Pati nekad, nekad neesi krākusi? Ja esi - nu, saņemies un nekrāc!

Papildināts 22.06.2022 07:59:

Par krākšanu - cilvēks nav cūka, pie visa pierod. Man arī sākumā tā bija problēma, mēģināju pierunāt ārstēties, apsvēru gulēt citā istabā utt. Bet pēc dažiem gadiem kādā brīdī atskārtu, ka krākšanu vairs "nedzirdu".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429