Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Katram savs

Atcerējos, kas man iekrita acīs - slinkums meklēt, kurš to rakstīja - par to vīru, kas pats pat uz pārslām pienu neuzlies. Tātad, viņš jāapkalpo vismaz trīsreiz dienā? Kā trīsgadīgs bērns. Tas nav briesmīgi? Nez, ko viņš dara, ja sieva kaut kur aizbrauc?

kino

Es atcerējos, kas vēl mani kaitina. Vīra darbaholisms. Tas ir kaut kad šizīgs! Viņš vienkārši neprot apstāties, ja sāk kaut ko darīt. Un ko darīt viņš atrod vienmēr. Un vēl man no rokām darāmo rauj laukā. Es saprotu, ka šis var izklausīties ideāli, bet tā nav! Jo atpūtai laiks atrodas tikai tad, ja es sāku psihot un pieprasīt to atpūtu. Turklāt nevis viņam, bet tipa sev. Ka gribu to un šito, tur un tur aizbraukt. Tad viņš saņemas. Un vēl slikti ir tas, ka viņš pats sevi labprātīgi apkrāmē pat ar tādiem darbiem, kurus mierīgi var uzticēt kādam citam.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Riparia

Oi, laba tēma, jo var tos sīkumus norunāt nost! Man ir tikai viena lieta, kas tracina. Man patīk perfekti saklāta gulta, bet viņš visu "ierauj dirsā", jā tieši tik rupji es to apzīmēju. Palagu, grozoties samunkšķurē, spilvenu sabūdza nesaprotamā veidojumā, segu savirpina un iebāž starp kājām..

Bet.. Mani ikdienā vairāk tracina manis pašas izpausmes. Tas, ka pirmdienas besī, tas, ka, tieši pirms iegrimšanas dziļajā miega fāzē, mani no tā izrauj karstuma vilnis ar visām sirdsklauvēm (jā, esmu tajā vecumposmā), tad visādas domas par darba lietām, karu Ukrainā, sadzīves risinājumiem, traucē atkal iemigt. Uz visa tā fona viņa krākšana blakus un gultas veļas "piesmiešana", nieks vien ir.

Papildināts 23.06.2022 04:16:

Vispār, iemigšana un naktsmiegs man ir tāda sāpīga tēma. Man pilnīgi pietiek ar 6h miega, bet tad, ja tas ir no vietas. Taču, mani visu laiku modina kaķenīte. Kaut kādos debīlos laikos, 4.50, piemēram. Bāž ūsas sejā, ar ķepu baksta aizvērtu acu plakstiņus, ja tas nelīdz, tad bradā pa urīnpūsli, kamēr jāceļas pačurāt. Es pat neredzu risinājumu. Aizvērtas durvis nelīdz, skrabinās tik skaļi, ka jālec augšā. Viņa tik gudra, ka pat izdomājusi, ja es nereaģēju, tad uz tumbenes manas dārgās brilles sāk dzenāt. Tā, tagad tuvu pie maliņas, tagad lidos lejā. Ko teiksi? Nav vairs sīkaļa 6 gadi jau. Sory par off topic.

Neteikšu, ka kaitina, tās vienkārši tādas vīrieša īpatnības. Citreiz smieklīgi. Piemēram, aizrāvies ar ASV iekšpolitiku, zina visu par partijām, vēlēšanu sistēmu utt. Uz visiem globālajiem notikumiem skatās no amīšu viedokļa. No LV politiķiem zina varbūt Levitu un Kariņu.

Ja kaut kur dodamies un jāizbrauc piem. 8:00, tad viņam jāceļas pl. 5:00.

Nekad nevaru sakārtot iepirkumu maisiņus viņam pa prātam. Jāsēž mašīnā pie lielveikala un jāgaida kamēr pukstēdams krāmējas pa bagāžnieku.

Ja mašīna ir svaigi nomazgāta, tas man obligāti jāpamana. Citādi tas tiek svarīgi paziņots.

Diplomēts inženieris, bet veļasmašīnu jāslēdz man.

Katram savs
vai tad traukus var krāmēt skaļi vai klusi?
Jā var. Jo citi nepareizi sakrāmējuši, tad demonstratīvi jāpārkrāmē un tad tas jādara skaļi, lai dzirdam.

Runājot pa telefonu staigā turpu šurpu, izēd ievārījuma burku un tukšu atliek atpakaļ ledusskapī ar karoti iekšà- varot taču uztaisīt zaptsūdeni ( nekad mūžā nav taisījis).

Man vīrā kaitina tas, ka varētu beigt darbu pec 8h darba dienas, bet viņš, redz, dažas no stundām esot pavadījis sapulcēs (pat ja pats tās ir vadījis) un tajā laikā nav paspējis citus svarīgus darbus un strādā tik tālāk, kamēr pabeidzis kaut kādu mistisku pašizdomātu dienas plānu.

Neko no mājas darbiem nedeleģē citiem, meistari mums ir reti viesi, visu labo uzreiz, nekas negaida ilgi, bet attiecīgi viņš vispār neatpūšas. Mums pašiem ir vairāki īpašumi un vecāki, kuriem jāpalīdz. Darbu ir miljons. Filma sestdienas vakarā ir vienīgā atpūta nedēļas laikā.

Visu nelasīju, bet kā no autores tas nabaga vīrišķis jau sen nav 100 gaismas gadu attālumā nobēdzis?

story
Kamdel vinam jabeg? Vina ipatnibas jau neviens necensas apspiest vai kontrolet. Dzivo pec savas kartibas, neviens nezage. Te jau vairak par ieradumu uzskaitisanu, ne par to, ka kadai butu jaskiras. Kads ir - ar tadu dzivo nost

Riparia

Barbarra

Runājot pa telefonu staigā turpu šurpu

Man tas pats. Jautājums, vai šī staigāšana ir produktīva? Manā pārziņā ir firmas galvenais telefons, kura Nr. uzrādīts mājaslapā. Tad nu zvani ir bieži un telefonsarunas gana ilgas. Kad man bija jāstrādā no mājām, neviena putekļa nebija uz virsmām, jo, larzājot pa telefonu, es noslaucīju visu, telpaugiem apkaltušās lapiņas noskribināju, izdarīju visu, kas ar vienu roku iespējams. Birojā tas pats, pielecu kājās, aizeju līdz pārrunu telpai, tur ar pirkstu braucu pa virsmām, noslauku kādu putekli, žestikulēju, vaska puķei katru lapiņu ar pirkstu noslauku, kas viņai laikam ļoti patīk, jo zied 2x gadā, pirms tam tā neesot bijis. Un tas ir neapzināti. Pēc tam apsēžos pie darba galda, un brīnos, kāpēc es, atbildot uz zvanu, nevarēju palikt tepat?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429