Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Norma Džīna

Mans vīrs arī nespēj un nemāk atļaut sev atpūsties. Nav tādu prasmju. Ir iemācīts strādāt, bet nav iemācīts atpūsties.

Papildināts 23.06.2022 12:06:

Visu ziemu runā kur vasarā varētu aizbraukt, kad pienāk vasarā, ja es sāku runāt par to, kur tad brauksim tad uzvelkās. Nedēļu pirms braukšanas ir uzvilcis līdz sprādzienbīstamībai.

Norma Džīna
Šis bieži raksturīgs vīriešiem. Man arī liekas, ka esmu krietni slinkāka par vīru. Bet tad padomāju, vidēji sievietēm lielāks mūža garums, un kopumā.tad paveiktais mūža laikā izlīdzinās.

Norma Džīna

Es noteikti esmu slinkā ka par savu vīru. Un darba spējas viņam arī lielākas. Tas viss ir labi un es tāpēc tādu vīrieti esmu izvēlējusies, jo esmu dēle uz bifeļa. Pēc savas sūtības. Bet katram bifelim vajag atpūsties, to saprot pat dēles.

kikii_

Mans vīrs arī nespēj un nemāk atļaut sev atpūsties. Nav tādu prasmju. Ir iemācīts strādāt, bet nav iemācīts atpūsties.
Tas gluži kā par manējo teikts.

Taaapati

Katram savs
Kā teicu mazliet kaitinoši var palikt, bet ne briesmīgi. Tas ko viņš sniedz man ir vairāk un globālāk. Ļoti patīk manas rūpes, ir pieradis pie tā, es māku Lutina arī mani.

Hiāra

Riparia
Ak Dievs ,cik precīzi aprakstīts! Es balsī smejos!!! Man tās pašas problēmas!

Ksavjera.

Tev nu gan ir pamatīga liste. Bet ņirdzīgi.

Manējam uz Rimi vajag iet tad, kad tur ir maksimāli daudz cilvēku. Ciest to nevaru, parasti brauc viens.

Baigi atliek vīriešu darbus saimniecībā. Neesot iedvesmas.Bet kad saņemas, ātri un labi izdara. Tāpēc ik pa pusgadam neatgādinu.

Papildināts 24.06.2022 16:14:

BTango.

Vari ielikt linku uz dīvainību tēmu.

Man baigi patīk tādas lasīt.

Secale cereale

Kur topiks par sliktajām sievām/draudzenēm un mātītēm?

Biomasai pietiek ar šlāgeraptauju (cāļgudrība).

Mani tracina laulātā drauga pilnīga necieņa/viealdzība pret otra (manu!!) privāto... dvieli. Diezgan ilgu laiku par to neko nezināju, jo mums bija atsevišķas puišu un meiteņu vannasistabas, bet tad kādā ceļojumā sapratu, ka pagrābj, kurš dvielis trāpās pa rokai. Un mani tas tracina, jo man savukārt vajag zināt, ka mans dvielis ir tikai mans un neviens tajā neko neslaucīs (un neatradīšu to slapju). Jā, teorētiskā līmenī izdevās izskaidrot, ka nevēlos, lai izmanto manu dvieli... bet realitātē tas notiek atkal un atkal. No sērijas - pastiepu roku, un rau - Visums man bija atsūtījis dvieli.

Bet nu pozitīvās īpašības ir pārsvarā, tā ka šķiršanos lūdzu neieteikt

Hallhuber

akka
O, jā! Dvieļu piederība un kārtība man ir ļoti svarīga un mans vīrs to ļoti ievēro. Pat viesnīcā prasa man, kuri dvieļi ir viņam

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429