Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Gygy

Man besī ārā čammāšanās. Ja cilvēks pasaka, ka drīz braucam, tad es bērniem maucu kurpes kājās, somu bagāžniekā un braucam, bet viņam vēl riteņi uz jumta jāuzliek. Tad otrādi jāapgriež, jo strīķējās. Aa, nu ja, vēl riepās spiediens jāpārbauda. Un ūdens jāuzpilda, mašīnai spoguļi jānoslauka utt.. besī.

Kādreiz sēdēju un rūgu, tagad izravēju tikmēr puķu dobi

Gygy
Bet tev ar bērniem vismaz nav jāstāv pie wc un jāklausās kā vīrs kakā.

Katram savs

Gygy
Ja cilvēks pasaka, ka drīz braucam
Mums ir bijis līdzīgi, tad nu esmu paradusi teikt - pasaki man 10 minūtes pirms kāpsim mašīnā.

No besīšanas - brīvdienā nav iespējams agri piecelties, un tad vēl vajag pāris stundas, lai "pamostos". Kaut kur izbraukt reāli var ap diviem.

Vīram savukārt besī, ka es no rītiem agri esmu augšā un grabinos par māju. Katram savs.

Vinnny

Katram savs
Jums ir suns? Ieviestu brīvdienu rītos citu kārtību. Par jauno kārtību sunim esmu ļoti pateicīga, jo bija līdzīgi.

Papildināts 26.06.2022 09:25:

Lai gan... privātmājā arī neieviestu citu kārtību.

Optimists optimistiem optimists.

Katram savs

Vinnny
Jums ir suns? Ieviestu brīvdienu rītos citu kārtību.
Suns neko neievieš. Es agri pieceļos un izeju ar suni.

Patricia L

Šajā karstajā laikā īpaši sapratu, ka mani tracina apsēstība ar peldēšanos Ne tikai vīra, bet vispā līdzcilvēku. Aizbraucam nopeldēties, kāpēc Tu nepeldies, kāpēc Tu stundu nepeldies, brauksim ārā uz vakarpusi, tagad ļoti karsts, nopeldēsimies.... Brr... Es gribu pacepties saulē un, kad sāks čurkstēt, ielīst ūdenī.. uz minūti. Vakar ar draudzeni supojām, kā saka tiku cauri ar sausām kājām. Nu negribu es peldēties. Varu nolaivot nedēļu un, ja nav karsts, nenopeldētiea ne reizi. Fu, norunāju nost.

Vinnny

Katram savs
Tad nesaprotu. Ja agri piecelies, kādēļ starts no mājām ap 2? Ja nu vienīgi mājinieki lēni mostas...

Optimists optimistiem optimists.

Katram savs

Vinnny
Ja agri piecelies, kādēļ starts no mājām ap 2
Ak, tas vīrs pieceļas nez cikos, un tad vēl ilgi nevar pamosties - ne jau es. Par viņiem, dārgajiem, taču šī tēma. Laikam ne tā uzrakstījās.

Katram savs
Man ari nepasit, ludzu, celties 6.no rita un nez kur diebt, ja kads ir izdomajis pecelties lidz ar gaismas iestasanos! Es ta piecelos ap 10.00, novartos vel 30min, kamer sakasos...nu ap 14.00 ir Atrak mani neizdabut...

Papildināts 26.06.2022 19:14:

Vienigais, ja kaut kads kurorts vai pludmales ideja. Tad gan celos agrak nokert to labako sauliti, jo pec 12.saule nelienu.

Hahh, manā ģimenē krītu uz nerviem es

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429