Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Katram savs
Nevarēju pierast pie krākšanas- aizgāju gulēt atsevišķi. Nē, vīru aizsūtīju projām no guļamistabas, tā precīzāk.

Man kaitina, kad mans vīrs ledusskapī olu kastītē vienmēr atstāj vienu olu un tad ņem jaunu kastīti. Reizēm ir palikušas 3 kastītes ar vienu olu.

Un tad vēl- liekot sev līdzi pusdienas, tukšo katliņu ieliek atpakaļ ledusskapī. Citreiz nav pilnīgi tukšs- atstāta burtiski viena karote.

Taaapati

Nespēj vai negrib pagatavot sev ēdienu, tas pilnībā uz maniem pleciem. Pat ne olu uzcept vai kartupeli nomizot. Tikai nopirktu šašliku cep, jāsaka ka mūsu vietējā gaļas veikalā tas ir izcils un to ir grūti sabojāt. Man pat pieniņš rīta muslim jāuzlej, jāpasniedz kafija. Reizēm tas sāk besīt, kad esmu aiņemta, a mums ir kas ēdams, vai varētu dabūt zupu, atskan tāds naivs jautājums. Varētu pats uzsildīt sev un man. Bet nu labi, dzīves sīkums. Ir disciplīnas cilvēks un reizēm to disciplīnu grib no visiem, bet tā nenotiek, cilvēki ir dažādi. Pirkt drēbes bija mokoši, jo veikalā karsts, spiež uz galvu, jāskrien prom, viss besī...bet par brīnumu ir sācis iepirkties pats, es vairs diži neiesaistos, kā tiek galā nezinu, bet viss ir ok. Mūžīgi nobrien apavus un tad tur kaut ko cenšas tīrīt, bet tik neveikli, ka nervi netur skatīties. Bet tas varbūt mans gļuks, apaviem jābūt perfektiem visai ģimenei. Dažreiz moralizē un mīl pamācīt. Bet to visu atsver daudz labas un foršas īpašības, tāpēc nepārdzīvoju.

ar gadiem vīra paradumi teacina aizvien mazāk.
Vot man gan tā nav. Kas tracināja pirms 20 gadiem, tracina tāpat. Un nekas nemainās.

Krākšana jau klasika. Skaļa šķaudīšana un skaļa deguna šņaukšana. Skaļa trauku krāmēšana trauku mašīnā.

puku_princese

Es nespēju panest krākšanu, mani drausmīgi tracina. Esmu jūtīga uz skaņām. Mazāk krāc, ja guļ uz sāna, bet, ja guļ uz muguras, tad ir čau. Modinu augšā un lieku pagriezties. Manām ausīm krākšana ir nezinu... kā vairumam cilvēku durvju čīkstēšana vai kad ar dakšiņu velk pa šķīvi, tā skaņa. Es pat nevaru izturēt, ja otrā istabā krāc.

Manējais arī skatās visus tos stulbos šovus. Agrāk mājās nonstopā griezās Comedy Club vai arī Naša Raša, kopš 24.februāra tie vairs nē, tagad nonstopā iet amerikāņu garāžu izpārdošanas šovi vai arī Wheeler Dealers. Vispār jau tracina, bet neko aizrādīt nevaru, jo es TV vispār neskatos, man nav ko piedāvāt vietā, nu, nav tādi šovi, kas mani baigi interesētu. Kādreiz vakaros paskatos Netflix, bet tad es naturāli apsēžos, ieslēdzu no sākuma, sēžu un skatos. Nevis lieku fonā.

Papildināts 22.06.2022 09:10:

Ēdienu mūsmājās 99% gatavoju tikai es. Dažreiz par to jūtos bēdīga, bet esmu jau pieņēmusi. Vīrs teorētiski prot šo un to pagatavot, bet viņam sanāk drausmīgi negaršīgi, nu tā ka es nevaru ieēst un tad līdz skandāliem. Viņam var uzticēt izvārīt olu un uzsmērēt maizīti, bet arī tikai tad, ja iedodu precīzu maizītes tehnisko specifikāciju.

Kāpostgalva

man laikam līdzīgi kā luteklei. nevaru saprast, vai nekas netracina, vai arī viss, bet pierasts. šis tas no jau pieminētā ir arī mūsu mājā, kas mani arī ja ne gluži kaitina, bet nu nepatīk. jā, ēst manējais arī negatavo, lai gan prot. ja es būšu komandējumā, tad, visticamāk, visi ēdīs picas, pelmeņus utml. bet nu labi. es komandējumos esmu reti, un tagad bērni jau tik lieli, ka arī paši var ko sagatavot.

nenovāc laicīgi aiz sevis traukus. mani ļoti kaitina netīri trauki istabā, tiklīdz paēsts, vācu nost. viņam tas šķīvis var ilgi stāvēt, kamēr mani neizbesī. kad burkšķēdama vācu nost, tad ir frāze - es taču būtu novācis....

ilgi runā pa telefonu. bet tā laikam darba īpatnība (daudz prom). parasti 10min no mūsu sarunas laika aizņem atvadīšanās beigās un tāda diezgan tukšu tēmu apspriešana. nespēju novaldīt smieklus, kad nesen puika viņam piezvanīja, un piedzīvoja to pašu atvadīšanās rituālu. ar kolēģiem arī, kad sazvanās, secinu, ka tas ir pilnīgs mīts, ka sievietes daudz runā pa telefonu. nē, veči ir daudz lielāki klaču bābas.

šovus manējais neskatās, skatās visas sporta pārraides. klasika ir, ka uzliek snukeru (vai arī kādu Moto GP vai tml., kur tāds monotons troksnis no trases) un aizmieg. ja gribu izslēgt TV, tad parasti frāze no pusmiega - ' es taču skatos'

bet nu manējais Ksavjeras vīrietim īpatnību ziņā ūdeni varētu pienest. kā var aiziet gulēt ar čībām? un vēl man ļoti gribētos redzēt to spiegšanu redzot sīpolu

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

nelika miera fakts, ka visas dzīvesbiedra izpausmes šķiet tik apnikušas, ka nevaru neko izdalīt. Nu taču bija jāatrod kas tiešām tizls, ko nevaru pamatot ar labu virsnodomu.

tad luk. 90- to atrauga. Iet sildīt mašīnu ziema( lai gan ir skaidri zināms , ka šodienas vāģi nav jāsilda), un , vēl trakak, automātiski uzspert riepām. Vot šis mani besī ārprātīgi. Ja tas pārtrauktos, varētu tā vieta ne tikai ar čībām, bet kurtku gulta iet.

Mani ari ar gadiem arvien mazak, kas kaitina. Iepirksanas ir pilnigs murgs, manejam veikalos ir gruti elpot , nav gaisa, neko negrib laikot, viss besi, pie tam ir izveligs apgerbu zina...nu, es kaut ko esmu iemacijusies vinam pasutit interneta un kaut ko pati perku vinam bez merisanas...

Vienigais, kas vel tracina, ka edot piebirdina visu perimetru, kruzitem apaksu nenoslauka, uz galda vienmer rimbuli, tas sikums, jo kafija gulta man tiek pasniegta vienmer

A ka jūs domājat, kāpēc tad lielveikalos ir tie soliņi un dīvāniņi? Tak lai dzekiem būtu kur piesedet, kamēr beibes plosas

Padomāju, ak, jā ir lietas kas besī, bet tas ir tad, kad esmu piekususi, stresaina... Un besītu pat kaķis, kas patrāpījies man redzes perimetrā.

Vīrs skaļi krāc, un es guļu savā guļamistabā. Viņa guļamistabu netīru, lai mētā savas zeķes, kur grib. Apģērbu sev pērk pats un ir baigā modes dāma. Man šajā ziņā ar savu zeroveistpieeju ir ko teikt, bet... Iespējams, 15 rozā krekli un džempīši ir viņa minimālais slieksnis.

Man besī, ka vīrs ir tāds mūžīgais vissirslikti. Lv. Un šis ir toksiski.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429