Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

PBerzs

daļēji man Tev būs jāpiekrīt... daudzreiz atkārtotas darbības norāda gan uz novirzi...

Pati personīgi atgreižos mājās lai pārbaudītu, logu aizvēru, gāzi aizgriezu utt., pie tam varu atgriezties vairāk kārt... kaut gan labi saprotu ka visu izdarīju...labi ka vīrs neko nesaka, kad es 2 reizes aizslēdzu pēc tam atslēdzu durvis un atkal metos pārbaudīt

Ir ir tā...laikam jau tā skaitīšana, ogu, kartupeļu, cilvēku stadionā, bērzu lapu kokā, sētas stabu, laternas stabu un pieneņu pļavā noņem kaut kādu spriedzi visticamāk...

Man personīgi pilnīgi neinetersē ir manā ievārijumā 6011 ogas va 734, pilnīgi pie kājas, tāpat kā neinteresē cik kartupeļi vāras katliņā, un arī neinteresē vai kilogramā zemeņu ir 58 ogas jeb 34...

Nu katram savs...

No personīgajām dīvainībām, jo striprāk esmu nogurusi, jo vairāk tracina nekārtība ja tāda ir mājās konstatēta...

ja esmu atpūtusies varu paspert kaut ko ar kāju malā un brīnišķīgi uz to nereaģēt...

Vē mani tracina dažkārt visādas skaņas kā ēd blakus, šņaukājas, klepo...

Bet nesen atradu internetā aprakstu ir tāda slimība, cilvēki tiešām pastiprināti dzird kaut kādas skaņas un tas viņiem traucē... aizmirsu gan nosaukumu. atradīšu ja uzrakstīšu! Biju ļoti pārsteigta!

Papildināts 05.07.2022 09:14:

Nu lūk atradsu - slimība saucas Misofīnija

https://receptes.tvnet.lv/7454770/kaitina-capstinasana-un-skala-koslasana-varbut-vainiga-misofonija

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429