Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Ā, kā es neciešu to kafiju gultā! No šī par laimi esmu atradinājusi gadu gaitā. Pagatavot brokastis, tas normāli, bet ne gultā. Kas vispār tādu šausmu izdomājis, varbūt tam sieva kāda slimniece bijusi. Nekā briesmīgāka nav, kā ēst gultā.

Vinnny

Liela daļa te uzskaitīto netīkamo fīču ir sīkumi manā izpratnē, bet spēju iedomāties, ka tie var ļoti kaitināt.
Viens no minētajiem uzskaitījumiem arī manējam piemīt, tas ir diezgan izplatīts, un faktiski nezinu nevienu kungu pēc 40, kam tas nepiemistu.

Kopumā ir ļoti okey, ēst kaut ko vienkāršu var pagatavot, lai gan labāk pasūtītu, par bērniem un sadzīvi rūpējas, māju tīra, sev pērk apģērbu, no rīta virtuvē gaida kafija, ja ceļamies vienā laikā, šopings nepatīk, un šis mums ir kopīgs netīkams aspekts.
Plus ilgā kopdzīve tāpat kā te vairākām dāmām izdara tā, ka pie sīkumiem pierod, vairs nav traucēkļi.

Ak, jā, biežāk jāatgādina par ziedu dāvināšanu, tas tagad notiek retāk. Bet mani ziedi priecē simtreiz vairāk par jebkurām dāvanām.

Jā, un nepatīk, ka faktiski visa izklaide, sākot no ceļojumiem līdz teātra izrādēm, ir mans lauciņš. Ir runāts par šo, bet ikreiz atbilde - tu jau ģimenes izklaides organizators, tev sanāk. Beeet... dažreiz apnīk. Ap-nīk!
Un apnīk vienmēr iet uz klases sapulcēm...

Optimists optimistiem optimists.

Es vienreiz mēģināju mājas kārtība izveikt saiko analīzi pašrocīgi un prasu viram, lai uzskaita manas kādas 5 labas īpašības , īpaši, kāpēc vispār uz mani pavilcies, un , lai uzlabotu mūsu ikdienu- nosauc 5 lietas, kas viņam manī kretinē. Negāja ne ar pirmo sadaļu , ne otro, man likas svarīgāk izdzirdēt atbildi uz otro, tāpēc neatlaidos, lidz dabūju klasisku vīrieša atbildi. Vienmēr kavējot visu un nevarot iztaisities no mājas. ( tas nekas, ka kamēr es krasoju pēdējo aci, vienlaicīgi attaisot velmasinu , aizverot logus un uzliekot signalizācijas, vins spārda riepas).
parejais esot pieciešams. A mēs te sīkumus meklējam

Kāpostgalva
Mums vel bez sipoliem ir SENES. Vienkarsi aizliegts cept vai varit jebkuras senes, kuras smarzo ka senes. Ipasi gailenes. Seit es gan uzlieku miksto, jo dels mil gailenu merci, gailenu zupu un es neiesu viena aksta del bernam liegt vina iemilotas senes. Jau laikus bridinu, ka bus senu merce. Un tad jau nak sabudzis un degunu aizspiedis, jo senes, logiski, loti smarzo (vinam smird). Ja, senes un sipoli variga vieta. Tad sez vasaras uz terases un kuko kamer ta senu smarza pazud un vismaz izvedinas. Un vel kotletes need, jo ta neesot ista gala. Ista gala esot tikai karbonade. Un maltas galas merci ari ne. Bet toties rosolu sev vienmer pats griez... 3h. Ka juvelieris katru kartupeliti vienados kubinos un vislaik mikse dazadas majonezes kopa, lai atrastu to idealo rosola garsu

Man, ja kāds blakus krāc, tad esmu gatava viņu sadalīt ar cirvīti mazos gabaliņos. Lai nu pie kā, bet pie tā nav iespējams pierast, tāpēc guļam atsevišķās istabās.

Slaukot grīdu, gružus saslauka stūrītī, bet nesavāc un neizmet. Vienkārši saslaukot, lai neizvazā pa visu māju.

Remontējot remontē lielās lietas, bet sīkumus atstāj un tad man viņam jāskaidro, lai pabeidz līdz galam un tad ķeras nākamajam darbam klāt. Bet esot jau pabeigts. Un tad atkal dabūju skaidrot, ka man ar sievietes aci nav pabeigts - jäaizilikonē šķirbas, jānokrāso utt. Man izbeidzas enerģija, ja visu laiku jāskatās uz nepabeigtām lietām, bardaku. Tad nu esmu iesākusi tiem beigu sīkumiem pati ķerties klāt, jo laikam jau vīrieši un sievietes tiešām redz atšķirīgi.

Indza

Manam vīram piemīt īpašība tā nedabīgi un skaļi smieties par savu pateikto. Ar mani runājot viņš tā nedaram, ar citiem gan. Pa telefonu runājot, vai attālinātajās darba sapulcēs - strādā no mājām, tā ka nākas dzirdēt bieži. Nezinu vai arī tiem citiem šķiet smieklīgi tas ko viņš ir pateicis, bet mani tas uzspēlētais smiekliņš reāli besī. Esmu durvis ciet klapējusi, pie sevis lādējusies un mēdījusies. Uz brīdi palīdz.

Otra lieta: mūždien pārjautāt par jau sen izpānotiem un vēl vakar/šorīt/pirms stundas izrunātiem un pārrunātiem plāniem. Iesēsties mašīnā un prasīt kur brauksim un pa kādu maršrutu - it kā es būtu pie stūres, it kā tikko mājās nebūtu visu izrunājuši.

Bet globāli tie tiešām ir sīkumi. Skatījums uz dzīves lielajiem jautājumiem mums sakrīt, kā arī ir savs personīgais laiks un telpa kurā varam darīt visu to, kas mums katram kā personibai ir nepieciešams un svarīgs. Man ir labs vīrs.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

kikii_

tas nekas, ka kamēr es krasoju pēdējo aci, vienlaicīgi attaisot velmasinu , aizverot logus un uzliekot signalizācijas
Manējo tracina, tas, ka es to daru - pēdējā brīdī, pirms iziešanas, mēģinu izdarīt vēl vismaz dažas lietas. Tas, ka vienlaicīgi daru daudzas lietas, nevis godīgi koncentrējos uz vienu.

Vēl - izdomā, ka piem, vakarā brauksim uz to veikalu. Pēc laika saka, ka nē, labāk brauksim uz to. Kad pienāk vakars, esmu gatava braukt, tad izrādās nekur nebrauksim, viņam negribas. Domas mainās kā vēja virziens.

dezavu
Sit pieci. Šī stereotipi romantiska fīča man arī ir nesaprotama un esmu iznīdējusi sakne jebkuru mēģinājumu tuvoties ar kruzi gultai. Ja guļu, guļu. Ja gribu kafiju, teju, celos un iekārtojos kur citur. Vienigais vēl varu pieciest, ja , kad vakara lasu, ienes glāzi baltvina. Bet kafija- a ja izlīst- pleķis, apdedzināties, un ideja kyr- pamosties , sēdi ar muguru spilvena un dzer ? Ar to gultas galdinu? Tāpat? Neerti abos gadījumos. Pienemu, ka to novērtē dēļ attieksmes nevis reāla ieguvuma.

Aaa, vel ieperkoties divaini uzvedas. Kaut uz lapinas skaidri uzrakstits viss. 0.5kg lasis skelites. Atved 0.5kg lasi skelites, 0.5kg lasi skelites ar pipariem un 0.5kg lasi skelites ar dillem. Prasu atvest pamperbiksites - neesot bijusas meitenem, tikai puikam, jo uz pamperpakas puika nofocets. Prasu Borjomi iepakojumu, bet vins atved tas mazas skardenites ar dazadam garsam vismaz pardesmit. Prasu rupjmaizi, sis atved 3 veida rupjmaizes. Vai viena siera vieta dazadus, jo visi izskatas vienadi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429