Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

kikii_
Ahā. A kas tad to darīs? Un tas pie tam ir tik organiski- pa celam izdarīt visu ko, kas iekrīt acīs . Kaut vai slēdzot ciet durvis, piekārtot āra drebju novietni.

Pelnu circenu virsaitis

Ksavjera

Moš labāk šķiries, izskatās ka ..."tas āksts" tevi ir pamatīgi "davedis" .

Inndra

O jā, lasīju te par skaļo šķaudīšanu, manējam arī tā raksturīga, esmu jautājusi, kāpēc viņš šķaudot kliedz. Viņš tā jūtoties brīvi un izbaudot šķaudienu Nabaga kaķis cik reizes ir bēdzis, kad vakarā klusā istabā viens nomaurojas pa visu māju, paši arī satrūkstamies.

puku_princese

Manējais iepērkas loģiski un drēbes pērk sev pats, jo ir ļoti izvēlīgs. Var nenopirkt bikses, jo lūk tā tur poga esot dīvaina. Pārtiku pērk loģiski, tikai reizēm ieslēdzas klikšķis "a davai pameklēšu vēl lētāk" un tad nopērk visādus dīvainus brīnumus, jo redz bija laba cena.

Ahaha, kas te pieminēja 90-tos! Neteikšu, ka mani tracina, bet attiecību sākumā likās šausmīgi dīvaini. Manējais ir vecāks par mani, un viņam ir tendence sarunvalodā lietot 90-tajos gados raksturīgus vārdus. Tādus vārdus kā džumīt (peldēt), čimbulis (tramvajs), raiferis (rāvējslēdzis), muņi (pašvaldības policija) es uzzināju no vīra, nekad agrāk tādus nebiju dzirdējusi. Atceros, ka viens paziņa teica, ka kaut ko man tur nopirkšot par čiriku, es gāju googlēt, kas ir čiriks. Nevaru saprast, tas ir pāķīgi vai vienkārši 90-tajiem raksturīgi.

Runājot par komentētājiem, man par laimi tāds nav, bet draudzenei ir vīrietis, kuram vispār nekad neaiztaisās mute. Ir tieši tik traki, ka es izvairos doties pie viņiem ciemos, ja aicinu ciemos, tad "šodien meiteņu ballīte, pasēžam bez vīriem" tēmā, jo es nevaru izturēt to muldoņu. Visu laiku vervelē: "man pūšas zarnas, man šausmīgi pūšas zarnas, ā, ko es tikko apēdu, laikam jāuzvāra tēja, tu dzersi tēju, tēju, tādu tēju, dzersi, ā, arbūzs, jāsagriež arbūzs, jūs spēlēsiet galda spēles, rekur ir arbūzs, tā, kas man te bija, kārtis, tā, rīt bērns jāpaņem no mātes, tā, ko es daru, bāc, ko es daru" ------- viņš neaizveras. Ne uz sekundi. Dažreiz ir tik traki, ka draudzene palūdz viņu apklust, bet viņš fiziski to nespēj.

Mes dzivojam ljoti saticigi. Rupejas par maju un savu mazo gjimeni.

Tracina, ka staiga pa nakti. Tad kapj leja kakjus izlaist nakti ara, jo tie sezh pie durvim un njaud, tad ielaist. Kad saku, ka pats jau pieradinaji, ka kakji ara ieksha pa nakti staiga, tad sabozhas, bet neko nelabo.

Tracina, ka max censhas ieverot braukshanas atrumu. (ok, tas ir labi, bet citreiz bessi).

Tracina, ka nomazga traukus, bet nenoslauka apkart izlietni.

Un jaa, ta netiro apenju -zekju krashana skapi , tas vispar pii. bet es nedusmojos, ik pa bridim ieluru vinja skapi un izgrabju uz mazgashanu visu, ko atrodu.

Vel medz chammaties, ka kkur ejam.

Taaapati

Krācu es, un tas ir šausmīgi. Pat uz muguras neguļot, un sīpolus needu un nelietoju. Vienreiz atbraucām no ceļojuma, vīra māte boršču vārījusi, cepusi sīpolus, ak kungs, gribējās pagriezties un izmesties atpakaļ prom. Tā ir ar tām smaržām, zinu vēl tādus kas sēnes necieš, paliek slikti un galva sāk sāpēt.

Pelnu circenu virsaitis
Da ne, man ir LABAKAIS virs pasaule, mans soul mate, labakais draugs un atbalsts. Fantastisks cilveks. Nenormali iejutigs, rupigs un gadigs. Es zinaju, ko appreceju, jo mes kopa izaugam no berna kajas. Var teikt, ka viena smilskaste sedejam. Neviens nezin vinu labak par mani un vins mani. Bet nu - katram savas divainibas. Reti kuras mani baigi tracina, drizak izsauc smaidu un protam viens par otru panirgt, jo es pec dabas esmu loti nekartiga, kas viru tracina. Es esmu ta trauku nometeja un nemazgataja, ari pieslauku gruzus virtuves sturi utt.

Ilgi domāju, kas ir tas, kas hroniski kaitinātu, bet tā arī nevaru izdomāt. Nē, nu kādu reizi jau par ko aizkaitinos, bet nav nekā tāda regulāra kas krīt uz nerviem. No dīvainībām varētu minēt, ka ja ir kādi lieli stresi vai kas tāds, ka nevar pagulēt, tad ceļās un iet gludināt savus pletkreklus. Tas nomierinot un sakārtojot domas.

dezavu
Vismaz gludina klusuma, ne ribina velasmasinu 2.nakti

Pelnu circenu virsaitis

Ksavjera

Labi, labi... peace!

Vienkārši tas moments ar gaileņu mērci un ākstu likās tāds, mazliet jau ārā no konteksta, bet ja tā labi padomā- nu tiešām āksts! Kā var nepatikt gaileņu mērce?!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429