Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Kas kaitina?

Alkohoia lietošana piektdienas vakaros, jo sestdiena ir sabojāta.Nevaru rēķināties sestdien ar vīra palīdzību,ja ko vajag, jo visu dienu noguļ.

Ēšana naktī, šmakstināšana gultā, ūdens dzeršana pie gultas ar tādiem glunšķiem,ka es pamostos.

Krākšana man traucē tad,ja vīrs aizmieg pirmais.

Sēdēšana pie datora un visādas mūzikas klausīšanās uz austiņām, bet tik skaļi,ka es gultā dzirdu. Plusā vēl elektroniskā cigarete ar sūkšanas troksni.

"pārtraukt"

LaMela
Manējam arī šis niķis nenoklausīties līdz galam, bet ar savu skaļo rīkli mesties diskusijā pa vidu, jo sevišķi,ja iedzēris.

Ir lietas, ko apsola izdarīt un tad velk garumā,kamēr es pati izdaru.

Varētu ilgi un gari rakstīt, kas kaitina.

Mājās uzskata, ka nekas nav jādara, ēst negatavo, aiz sevis nenovāc. Dara tikai tā saucamos vīriešu darbus, tā teikt, reizi piecos gados nomaina maisītāju.

Pēdējos gados ir pasācis leksikā iekļaut lamuvārdus.

Ar gadiem palicis pasīvs, izklaides, ceļojumi man jāorganizē.

Pie katra sīkuma var uzburt milzu drāmu, nevis konstruktīvi izrunāt tālāko rīcību.

Bet vispār, izlasot ctu aprakstus, es sapratu, ka esmu ļoti kaitinošs vīrs.

Patricia L

Beidzot, kāda sieviete ierakstījās, ka krāc. Jo citās tēmās bijis viedoklis, ka ar tādu egoistu, kas krāc un neārtstējas nedzīvotu ne dienu. Vai jūs gribētu, lai jūs pasūda d... tikai tāpēc, ka jums ir šī kaite? Un tā ir, ka krāc ne tikai alko lietotāji un rešņi.

Nu, ja es aizmiegu, kad man kasa muguriņu, tad es nekādi nevaru aiziet gulēt citur. Vai, ja es vīram matus čubinu, pati aizmiegu Kā ta zinās, kurš pirmais aizmidzis? Un tad tumsā pusmiegā steberēt prom?

Es galīgi nenosodu, bet mums tā būtu atsalšana.

Duujaa

Bļin, visu šito izlasot, man nav skaidrs, kur tādi tipi rodas. Daļa no aprakstītā skan kā klaja necieņa.

mikausite

Man vīrs krāc, ja guļ uz muguras, es citreiz naktī tad vienkārši viņu modinu un lieku pagriezties uz sāniem. Īsti problēmas tas nerada.

inna1986
Nu diezgan nepatīkams tips izklausās... Tas vairs nav no sērijas- izmētā zeķes.

Sarandiels

Pufis
Apsmējos par Aizsienas Kakātāju

Ad noctem festinamus!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429