Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sliktie viri/draugi un tevini

Ksavjera

Patricia L
Es krācu kopš grūtniecībām, ja nu kas. Tātad pie visa vainīgi mūsu kopīgie bērni. Nu un man pašai citu krākšana, ja tā nav kā epilepsijas lēkme, nav traucējusi, man ar to ir paliela pieredze ar nakšņošanu koptelpās un tā. Partnerim pasaku, lai nekrāc un lai griežas uz sāna. Jo uz sāna nekrāc. Un pati citiem saku man teikt to pašu.

Kāpostgalva

Pufis
mums identiski. ja manējais krāc, tad vienkārši piebakstu, viņš pagriežas uz sāna un viss klusu. viņam ir pateikts, ka tieši tāpat var darīt man, jo reizēm es arī varu būt tā, kas krāc. bet ir jau tādi, kuri tiešām zāģē visu nakti, neatkarīgi no tā, kā guļ. tad gan jau vajag atsevišķas guļamistabas.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Hallhuber

"ja manējais krāc, tad vienkārši piebakstu, viņš pagriežas uz sāna un viss klusu"

Kādreiz , kad vēl ar vīru kopā gulēju, arī bakstīju vai griezu uz sāniem. No rīta dabūju noklausīties, ka slikti gulējis, jo es viņu visu laiku situ!

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Hallhuber
Un pati arī neizgulējusies, jo visu nakti jābiksta un jāgroza tas otrs..

Hallhuber

Zabacins
Tieši tā, tāpēc kopā vairs neguļam. Man vajag, lai tumšs un kluss, viņam lai logs lïdz galam vaļā.
Pie tam nevaru gulēt, ja viņš roku vai kāju man virsū uzkrāmē. Man vajag plašumu, guļu zvaigznes pozā.

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

puku_princese

Nu labi, pabaksta, lai pagriežas uz sānu, es arī tā daru. Bet paiet 10-15min un viņš pagriežas atpakaļ un krāc no jauna. Jāatzīst gan, ka man ir miega traucējumi un tādi bija jau pirms vīra, tāpēc es tāda jūtīga uz šo tēmu.

Bet vispār jā, palasot jūsu komentārus, secinu, ka man ir baigi zolīds vīrs! Man nav izmētātu zeķu, skapī uzkrātu netīro drēbju, apkarinātu veļas grozu, nerunā ilgi un skaļi pa telefonu, nesmēķē, nedzer tik daudz, lai būtu paģiras un ēd visu, ko dodu. Dažreiz atstāj virtuvē nenomazgātus traukus, bet es arī tā mēdzu darīt Nomazgājam arī viens aiz otra.

Kāpostgalva

Hallhuber
Nu, mums tik traki nav. Ja 2x naktī pabalstu, tad daudz. Reizēm ne reizi. Ja būtu ik pa 15min,gan jau arī gulētu atsevišķi

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

puku_princese
Es arī lasot konstatēju, ka man vīrs - nu zelts, ne cilvēks.

Katram savs

vigija

Skaļa trauku krāmēšana trauku mašīnā.

Tas man jaunums - vai tad traukus var krāmēt skaļi vai klusi?

ManaMinna
Slaukot grīdu, gružus saslauka stūrītī, bet nesavāc un neizmet. Vienkārši saslaukot, lai neizvazā pa visu māju.

Es paslauku zem gultas vai zem dīvāna. Rīt putekļusūcējs sāvāks.

Vispār jau - mums, sievietēm ir tikpat daudz kaitinošu lietu - no vīriešu skatu punkta. Tikai mums tas neliekas nekas īpašs. Tādi nu mēs atšķirīgi esam.

Vispār jau - mums, sievietēm ir tikpat daudz kaitinošu lietu - no vīriešu skatu punkta. Tikai mums tas neliekas nekas īpašs.
Jā. Tieši tāpēc es neuzskaitīju visus vīra paradumus, kas mani tracina, jo būtībā tie vienkāŗsi ir atšķirīgi paradumi, un vienam no abiem partneriem gribas savējo uztiept kā pareizo. Es pati esmu ļoti tālu no ideāla kaimiņa/ partnera kaut vai sadzīviskajā jomā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429429