Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārlieki aktīvie postotāji soctīklos

Hanna123

Kā jūs ar tādiem tiekat galā?

Paziņa, katru dienu daudz bildes, ieraksti, no interneta iekopēti domu graudi. Nobloķēt nevaru, jo saista darba lietas (man ir izdevīgi uzturēt pazīšanos ar viņu). Sākumā "laikoju" bildes, pierakstīju kādu komentāru, bet nu par daudz. Bildes smukas - daba, pilsētas, bet ir manā uzskatā pārāk daudz arī peldkostīmā, nav ērti uz to skatīties. Ja neesmu kādu brīdi devusi ziņu, raksta, prasa, kā man iet. Tāpēc mīļā miera labad šo to šad tad nolaikoju. Bet nu ir apnicis.

Kā būt lai vilks paēdis un kazas arī dzīvas?

1. uzlikt noklusināšanas opciju paziņai

2. neiet soctīklos

Papildināts 24.06.2022 16:06:

man arī ir paziņa, kura nepārtaukti lika foto un stāstiņus par sevi un savu ğimenes dzīvi, it īpaši bērniem. saprotu, ka tā pelnīja sev iztiku, bet man tie posti likās pārāk jūtelīgi, salkani, un pārāk "reklāmīgi". sākumā noklusināju visus viņas postus, pēc tam atsekoju, jo sapratu, ka man tie posti katru reizi izsauc negatīvas emocijas, nevis prieku.

ElbaRado

"nav ērti uz to skatīties"? ko tas vispār nozīmē?

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Hanna123
Neiet soctīklos un nebūs uz to jāskatās?

solar wind

Ja izdevīgi uzturēt pazīšanos, tad neko darīt, turpini ielaikot ik pa brīdim. Es tādus vnk skrullēju pāri un neņemu galvă

Fb ir iespēja uzspiest unfollow jeb atsekot. Tas nozīmē, ka draugos ar to cilvēku joprojām esi, bet neredzi, ko viņš publicē

Ivy

Ir iespēja atķeksēt, kuru cilvēku ierakstus vēlies redzēt vispirms. Esmu salikusi pirmajā rindā tos, kuru ieraksti man tiešām ir tīkami, kas lielākoties publicē saturīgu un mani interesējošu infu, un ar to pietika, lai nebūtu jāredz visādi "brīnumi". Un nejūtos arī spiesta aplūkot un izlasīt pilnīgi visu, ko kāds publicē. Es arī video u.c. šad tad paskatos, bet neinteresējošiem tinu pāri, bez pukošanās, ko tad te pilnu pielikuši ar visādu sviestu. Tad jau gūglē vispār galu var dabūt, ja viss, ko atrod un redz, būtu jāizlasa.

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Danica

Kā jūs ar tādiem tiekat galā?
Godīgi sakot, nekā. Man vienkārši tā nav problēma pārskrullēt tālāk. Vai tad Tu, kad ieej Facebookā, lasi to kā žurnālu, no vāka līdz vākam. Es nē. Un ir vienalga, vai tas ieraksts ir tuva rada, vai senbijušas kaimiņienes. Ir, protams, tur arī visādi jocīgi ieraksti, bet es pat neiedziļinos...

astuti

Jā, pārpublicētie "domu graudi" un (pārsvarā vecie) jociņi īpaši besī. Ja liek pats savas bildes un tekstus, tad vēl tā (atkarīgs no kvalitātes, protams).

Vinnny

Ivy
O, izlasīju, ka interesantos ierakstus var skatīt pirmos, nebiju ieķeksēšanas iespēju lietojusi. Pie izvēlnēm meklēt?

Optimists optimistiem optimists.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429443