Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārlieki aktīvie postotāji soctīklos

Hanna123

Aizspogulija1

Uzlieku pārspīlēti aktīvajiem "iesaldēt uz 30 dienām" un 'vairs nerādīt" visām aforismu utt. lapām, ko viņi mēdz šērot.

puku_princese

Atsekoju. FB ir brīnišķīga funkcija atsekot, nepārtraucot draudzību. IG vienkārši atsekoju. Esmu atsekojusi vairākām paziņām, kuras intensīvi lika bildes ar nošmulētiem bērniem, bērns kaut ko tur ēd un nošmulēta seja, vēl bērns uz poda. Es saprotu, ka daudziem tas šķiet mīļi, bet man tas šķiet pretīgi.

Vinnny

Esmu atsekojusi reklāmšārētājai, par laimi, tikai viena tāda.

Bērnu podsēžu un nošmulētu seju nav, un tas tiešām priecē.

Optimists optimistiem optimists.

Aizspogulija1

IG vienkārši atsekoju
IG arī ir "mute" funkcija, kad paliec draugos, bet vari atsekot postus, storijus vai visu kopā.

Kamerona

Sākumā "laikoju" bildes, pierakstīju kādu komentāru,
Jo vairāk kādu laiko, jo biežāk viņš tev rādas.

Bet ir tak tik daudz iespēju atķeksēt, lai no konkrētā cilvēka nekas neparādas. Atsekot.

Un vispār nu nav ko sēdēt tur, ja tik ļoti kaitina

Es vispār piemēram fb uztveru tikai kā vietu kur pagarlaikoties, padalīties ar kkādiem iepatikušiem jociņiem, ikdienas sīkumiem, foto vai tml, kad nav ko daŗit. Un liekas dīvaini, ka citi tur meklē nopietnu infu. Jā tāda ari tur ir, bet likt uz to uzsvaru. Pf.

Papildināts 28.06.2022 10:46:

Manvairāk kaitina cilvēki, kurus tas kaitina, nevis visādi kas ar visu dalās

Esselte

Atsekoju visiem, kuri mani kaitina (bezjēdzīgi posti vai vienkārši cilvēki, kas man nepatīk). Manā gadījumā tas nozīmē lielāko daļu paziņu Facebook Tas, ka dzīvē personu pazīstu un to atzīstu, nenozīmē, ka man uz šīs personas saturu būtu jātērē savas izklaides laiks.

Tracina jau tev, nevis viņai.

nonickname

Neskatīties Var uzlikt unfollow, tad nemet fb lentā postus, bet "draudzība" saglabājas

Inndra

Esmu pārtraukusi draudzību ar orifleimisti, kas lika pa vienai lapai gandrīz visu pārfočētu katalogu un gandrīz katru dienu sūtīja superpiedāvājumus vēstulēs. Nemaz nebija žēl.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429443