Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Keto diēta

Agnese1304

Jay.Lee
Tabletes ir domatas, lai kontroletu cukura limeni. Ozempic gan kontrole, gan dzen svaru zeme, jo diabetikiem (2.tipa) ir loti gruti nomest svaru. ASV izraksta Ozempic (cena tur 1200 usd par menesi), ja cilveka svars ir kritiski augsts un apdraud sirdi, asinsvadus utt. Seit LV Ozempic izraksta endokrinokogs pec saviem ieskatiem vai gimenes arsts, ja ir diagnoze - diabets vai ta draudi.

Viena slirce japote 1x nedeka menesi ar zemako 0.25mg devu. Otraja menesi palielina uz 0.5mg, bet 3.menesi jau uz 1mg. Pec nepieciesamibas ir ari max 2.5mg deva.

Reāli izklausās, ka ja vien nav diabēts vai kādas citas veselības problēmas, ko var atrisināt tikai ar keto diētu, tad labāk šai diētai klāt neķerties.

Daudzviet to reklamē, kā aizvietojumu esošajai pārtikas piramīdai, kur valda graudaugi, bet beigās vislabāk tomēr ēst visus normālus daudzumos un nepārspīlēt ar vienu konkrētu ēdienu.

Ksavjera
Hm.. Man ģimenes daktere nepiedāvāja kaut kā. Pajautāšu gan. Īpaši daudz liekā nav, bet nav arī modeles augums, ko gribētos gan. Paldies, ka pastāstīji. Bet, tas jālieto kādu laiku vai visu dzīvi?

Papildināts 28.06.2022 17:07:

Agnese1304
Aizvietot gan nē, ēd sabalansēti, ja nav problēmu.

Nu dibeta svara problemas ir viegi kontrolejamas. Parejas - nerij un sporto. Bez diabeta oficialas diagnozes Ozempic nerakstis, jo sanaks auzas - zems glikozes limenis un attiecigi shoko vai baltmaizes esana, kas cukuru uzdzis.

Papildināts 28.06.2022 17:11:

Jay.Lee
Nu gadu parasti palieto. Videji gada 20-30kg nost. Ozempic darbojas uz kungi, kas signalize smadzenem, ka pietiek - esmu paedis + nomac apetiti. Nav izsalkuma sajutas.

Ksavjera
Ok, sapratu. Nu, droši vien, ka daktere, ja būs nepieciešams, kaut ko izrakstīs.

Jums cukurs reali parbaidits, lietojiet Glukophage (vai ka tur bija)?

Jay.Lee Nu gadu parasti palieto. Videji gada 20-30kg nost. Ozempic darbojas uz kungi, kas signalize smadzenem, ka pietiek - esmu paedis + nomac apetiti. Nav izsalkuma sajutas.
Ā, tādā veidā. Ar apetītes esamību man problēmu nav. Ir gan problēma, kad nesanāk stresu apturēt, tad apēdu ko lieko. Bet tā, pa stundām pārdomāto un darīšanās. Lielāka problēma ir tajā, ka kaut ko gribas, bet nevaru izdomāt - ko. Pēdējā laikā šausmīgi gribas sīpolu-sēņu sacepumu ar krējumu. Bet, atkal, kaut kā nav tas.

Jay.Lee
Nu ja Gluko-ko tur, tad svaru nemazinas. Tikai cukuru kontroles un viss. Un cukuram kritoties rodas baiga estgriba un attiecigi svars aug.

Papildināts 28.06.2022 17:33:

Jay.Lee
Pag, vai tad insulina rezistence nav 1.tipa diabets? Slinkums Googlet. Tad jau jums jabut tievam ka maikstem. Cik zinu 1.diabeta slimniekus un celiakijas, tad vini tadi tievini, tievini ka sliekas.

Papildināts 28.06.2022 17:36:

Izlasiju - 2.cukura diabets. A tie ar noslieci ar lieko svaru, ja!

Ksavjera
cukuram kritoties rodas baiga estgriba
Bet man ēstgribas nav pavisam. Es varētu mierīgi nosēdēt nedēļu no vietas neēdot, ja nebūtu psiholģiskās piesaistes. Psiholoģiskā piesaiste - kad ar vīru kadreiz gājām uz Čilī picu pasēdēt, noteiktā pica, anturāža. Un bailes, ka nekad dzīvē vairs nevarēšu ēst kaut ko garšīgu (nezunu, no kurienes šīs bailes). Pārsvarā velk uz trekni sāļu, piparoti asu, ar sēnēm, sieru. Nu, labi, ka ne uz ogļhidrātiem!

Papildināts 28.06.2022 19:31:

Ksavjera
Nē, diabeta nav, ir rezistence. Daktere piekodināja, ka tas ir taisnākais ceļš uz diabētu, ja neko nedara. Bet otrā tipa diabets ir bijis manai omei. Tāpēc, ir diabeta draudi, ka ģimenē ir bijis jau.

Man arii gruuti nomest svaru. Insuliina rezistence. Cukurs ir norma, bet ginītis teuca, ka tas velk uz diabeetu. Cukuru kategoriski man ir liegums . Esmu kaut kaadaa prediabèta stàvoklī.

Papildināts 29.06.2022 00:20:

Jay.Lee
Taisni kā man.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429497