Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Keto diēta

Agnese1304

Reku mani rādītàji, glikoze ja esot virs 5, tas jau ir iemesls sarosiities. Insuliina resistence msn arii paliek lielaaka.

dace_bogdane

Keto diēta ir 5% ogļhidrātu, kas ir reāli 3 lieli pilni šķīvji ar krustiežiem, salātiem, un pat gurķi, tomātu un papriku var atļauties - nekādi cieti saturoši dārzeņi, pārējais ir ok. Var arī mazliet ogas - sauju dienā. 20% olbaltumvielu, kas reāli ir tas pats, kas standarta diētā un 75% diētisko tauku - olīveļa, avocado, rieksti, sēklas. 5% ogļhidrātu nozīmē, ka šķiedrvielas nav piesasitītas tam ciparam.

Obaltumvielas nav lielā dadzumā, jo arī tās izraisa glukozes svārstības. Iesaku tām, kas te runā bez pamata zināšanām noskatīties šo sievieti. Mazliet pretīga balss, bet reāla ārste in zinātniece, kas izveikusi varākus pētījumus. Dr. Hallberg

NjuNju

Bez diabeta oficialas diagnozes Ozempic nerakstis

Endokrinologs raksta, ja ir insulīna rezistence, prediabēts, bet valsts nekompensē. Viena šļirce ~100 euro par savu naudu.

NjuNju
Iemet info zalu registra. Ozempic kompense dalu.

dace_bogdane

Vē viens fakts, es Anglijā studēju sporta, fitnesa un koučinga zinātni un visos materiālos, kurus lasu, ir minēts, ka 65% ogļhidrātu diēta ir vajadzīga ATLĒTIEM. Bet, tā kā lielākā dala populācijas nav atlētu, tad ogļhidrātu daudzums priekš normāla cilvēka tas ir krietni par daudz.

NjuNju
Kādam ir jābūt rādītàjam uz rezistenci, lai var ozempic izrakstiit, diez?

Lieliskaasieviete

Papildināts 29.06.2022 12:45:

Bet ar Ozempic uzmanigi. Pie vina japierod un iesakuma var but specigas blaknes. Ne visiem, protams, bet es 4d laika pazaudeju 6kg del specigas vemsanas 10x diena.

Papildināts 29.06.2022 13:25:

Ksavjera
Esmu taisni uz prediabēta robeźas, jà...es ļoti slikti varu nomest svaru.

Papildināts 29.06.2022 13:54:

Ksavjera
Vari ieteikt savu endokrinologu?

Lieliskaasieviete
Dr Arnicane. Pienem Premium Medical, kur es eju, vai sava privatprakse Adazos.

Papildināts 29.06.2022 14:07:

Bet vina tada zinosa, bet ar interesantu attieksmi. Diez vai Ozempic rakstis. Gan jau to Gluko-ko tur (Glukophage, laikam), bet tas regule cukuru un svaru nemet. Met svaru tikai Ozenpic. Un pamatigi. Pilnigi kust.

Lieliskaasieviete
Pareizi sabalansēta keto diēta arī pakāpeniski nodzen svaru. Ne 10 kg nedēļā, bet nodzen. Iekustina. Galvenais ir labi sabalansēt, pareizi, iekļaujot visu nepieciešamo + vēl skatīties, lai sāls organismā būtu līdzsvarā ar kāliju. Man ieteica Panangin padzert. Ja sāls ir pārsvarā, tad šķidrums uzkrājas audos.

Papildināts 29.06.2022 14:14:

Un obligāti pārbaudīt D3 vitamīna daudzumu organismā. Tas nedrīkst būt zems.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429497