Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Keto diēta

Agnese1304

Jay.Lee
Keto dieta ir loti precizs un smags darbs, lai kermenis ieietu ketozes stavokli. Tikai tad bus rezultats! Ja edis pa labi un kreisi pat pareizas lietas, tad rezultats var ari nebut. Un ketozei raksturiga pec acatona smirdosa elpa.

Papildināts 29.06.2022 14:20:

Man keto skiet sarezgitaks process, ka vienkarsi aizlimet muti vai est mazak.

NjuNju

Ksavjera
Ozempic kompense dalu.
Tu jau pati atbildēji. Tikai diabētam.

Lieliskaasieviete

Kādam ir jābūt rādītàjam uz rezistenci, lai var ozempic izrakstiit, diez?

Homa indekss bija paaugstināts, bet nedaudz.

Papildināts 29.06.2022 14:23:

Bet ar Ozempic uzmanigi. Pie vina japierod un iesakuma var but specigas blaknes.
Man "blakne" bija milzīgs enerģijas pieplūdums, nekas vairāk.

NjuNju
Nu man arii homa indekss paaugstinaats. Suudi taadi, ka pa pusotru gadu es 18 kg esmu pieneemusies svaraa. Esmu jau izmisumaa. Visi tik skandina, pateizi eest, dzert uudeni, sportot. Bet es to visu jau daru!!!

Papildināts 29.06.2022 14:31:

NjuNju
Varbuut tev skatiijàs kopā ar citiem raadītaajiem, piemēram, cukuru. Un lieko svaru kopumā.

NjuNju
Tad tev palaimejas. Man un mammai pirmo nedelu bija katastrofa. Piecelties nevareju. Ka iedzeru udeni - ta vemu. Pec nedelas gan pazuda. Bet, ja, tas blaknu skaits anotacija kriminals. Itka 1 no 10 vemsana un caureja, parejas blaknes 1.no 100 utt.

NjuNju

Lieliskaasieviete
Visi tik skandina, pateizi eest, dzert uudeni, sportot. Bet es to visu jau daru!!!
Skandināt jau var.

Man tā pati problēma, man nav daudz liekā svara, bet es neesmu gara un man tas pats traucē, jo lielākā daļa uz vēdera un tas ir sliktākais variants, nekā nevar dabūt nost. + analīžu rādītāji + asinsspiediens.

Ozempic man izrakstīja, bet teica, ja par dārgu, tad var mēģināt metformīnu. It kā jau dārgi, bet no tās vienas šļirces man sanāca nevis 4*0,25 bet 7, gandrīz mēnesim. Svars nāca nost, bet ne tā kā Ksavjerai ~1-1,5 mēnesī.

Papildināts 29.06.2022 14:38:

Varbuut tev skatiijàs kopā ar citiem raadītaajiem, piemēram, cukuru. Un lieko svaru kopumā.

Cukurs man normā, bet tuvu max galam. Protams visu kopā skatījās.

NjuNju
Cik tu esi gara? Es 181cm un man lidzigs stasts ka tev. Bija gestacijas diabets gaidot meitu un jau bridinaja, ka, ja mammai (un ari manam tetim diabets, bet vinam bija 1.tipa. Tievs un muskulains), tad es ari varetu iedzivoties 2.tipa diabeta ka mamma un ome. Pec meitas piedzimsanas itka cukurs normals, bet pec 3 men ba baac - cukurs debesis. Nav daudz svara, kadi 8 kg lieki, bet visi uz vedera. Bik ciskam. Rokas un kajas tievas. To metforminu dzeru, uz dietas sedeju (es pa dzivi mazedajs un riktigs "dietists", bet ka nekrita, ta nekrita. Tikai Ozempic palidzeja! Bet tur ari man saize sanaca sava stulbuma pec, ka iesakuma devu 0.25mg vieta iebliezu 1mg, kas jau man bija izrakstits. Un, ja, no gultas nepiecelos no tadas zirga devas. Nedelu mocijos kamer izgaja ta deva. Tad smuki pec instrukcijas uzsaku menesi ar 0.25, tad 0.5, tagad jau iet 1mg un blaknes vairs nekadas. Bet svars looooti kust. Kur paliek, nezinu! Bet tadas lietas, ka atcereties, ka kaut kas japaed, gan jaatceras, jo Ozempic nosit apetiti. Cik nu lien es edu, bet baigi skatos lidzi, lai butu sabalanseti.

Mamma ed visu pec kartas un tapat svars krit!

Papildināts 29.06.2022 14:48:

Man nenaca nost 1-1,5kg menesi. Man 4kg nonaca pa menesi.

NjuNju

Man vēl endokrinoloģe ļoti pieteica pareizi augļus ēst, neēst vakarā , tukšā dūšā neēst augļus, piemēram banāns no rīta brokastīs esot katastrofa, Cukuru, baltos miltus un tml.ātros ogļhidrātus es vispār nelietoju,

NjuNju
Man tas pats cukurs normas augšējā galā. Vai vari ieteikt msn savu dakteri, lūdzu? Es baidos par nosodiijumu, ka pateiks, ka mazàk vajag riit un vairaak kusteeties. Ko tik es neesmu dariijusi jau.

Papildināts 29.06.2022 14:49:

Milti, cukurs mn ir izsleegti pilniibaa.

NjuNju

Cik tu esi gara? Es 181cm un man lidzigs stasts ka tev
156 cm.

Ka viena slirce 7x? Jadur reizi nedela. 4.devas. Domats menesim. Varbut es tad neskatos, cik skidrums palicis, jo izmetu ara. Ta sprice jau automatiski regulejas. Itka rakstits, ka 4.devas 1.menesa lietosanai. Tu uzgriezi tiesi uz tas 0.25mg atzimes?

Papildināts 29.06.2022 14:52:

NjuNju
A sorry, parlasijos, ka esi gara, neviss negara, pardon

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429497