Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Keto diēta

Agnese1304

NjuNju
Šķiet, tu skaidro insulīna rezistences sekas, ja? Dzirdèju veel par Saxenda. Arii injiceejams pens, bet tur katru dienu jaadur.

NjuNju

Šķiet, tu skaidro insulīna rezistences sekas, ja?
Jā.

Nez, kā holesterīns reaģē uz Keto uzturu?

Barbarra
Man triglicerīdi uzkaapa

dace_bogdane

Barbarra
Nekā, insulīns mazliet reaģē uz olbaltumvielām, un dārzeņiem, kas atļauti, bet uz taukvielām nekā nereaaģē. Taukvielas organismā oksidējas - pārstrādājas ar skābekļa palīdzību, olbaltumvielas sadalās amino asīdos un tur ir vajadzīgs mazliet insulīna cik saprotu. Krustziežiem un zaļumiem ir augst šķiedrvielu līmenis, kas neizraisa lielas insulīna svārstības.

dace_bogdane
Insulīns vajadzīgs olbaltumvielu pārstrādei tikai tad, ja to ir uzņemts vairāk par 150-170 g vienā ēdienreizē. Organisms nespēj uzņemt sevī, pārstrādāt šķiedrvielas, kas arī ir ogļhidrāti, tāpēc tiem nav vajadzīgs insulīns. Krustzieži izvada arī liekos sievišķos hormonus (estrogēnu), tāpēc organisms arī sāk reaģēt uz diētu un samazināt svaru. Visi hormoni savstarpēji ir saistīti. Virsnieres stresa gadījumā ražo kortizolu, kas palielina insulīna daudzuma izstrādi pat tad, ja nav uzņemti vispār nekādi ogļhidrāti. Tāpēc pie insulīna rezistences ir ļoti svarīgs iekšējais miers un laba izgulēšanās.

Jay.Lee
Idejiski to jūtību pret insuliinu var uzlabot taisni ar attieciigu uzturu. Kā domaa, vai eest bieźi un pareizi jeb tomeer intervaalo gaveešanu jaapielieto?

Papildināts 01.07.2022 10:04:

Brokastis : apcepu svaigus šampinjonus, divas olas, siera škēle pāri + melna kafija.

Papildināts 01.07.2022 10:05:

Krustziešus taapeec arii min kaa pret onko skimiibaam, gan kaa aizsargaa bet briivajiem radikaaliem. Bet ja bij probl ar vairogdziedzeri, tur skiet neieteica daudz.

Es gadu ievēroju intervālo gavēšanu 8/16, ēdu pãsvarā augļus, olbaltumvielas un dārzeņus, skaitīju kalorijas, nometu svaru un rezultātā holesterīns uzkāpa debesīs. Tādēļ baidos keto.

Es vairaakkaart kortizolu paarbaudiiju, viss çotka man tur.

Papildināts 01.07.2022 10:11:

Man atkal no olbaltumvielaam aizcieteejumi. Kad eedu, ols, galu, zivis bez piedevaam kartuoeli, riisi, griki. Tikko pielieku kaut vsi mazu sausmaiziiti klaat, viss darbojas tur kaa pulkstens. Gadiem noveerots uz mana ķermeņa.

dace_bogdane

Barbarra
Holesterīns uzkāpa, jo pārā liels glukozes daudzums asinīs ēšanas laikā. Insulīns tiek aizsūtīts, lai ar to tiktu galā, bet vesels organisms vienā reizē var pārstrādāt tikai 24 gramus cukura. Pārējais rada iekasiumu, uz kuru reaģē mūsu organisms un sūta holesterīnu, kas darbojas kā plāksteris. Par daudz glukozes ar tiem augļiem, dārzeņiem un olbaltumvielām. Jāatceras, ka 100g kartupeļā ir 37 g ogļhidrātu, no kuriem tikai 4g ir šķiedrvielas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429497